Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Tak vy zlí jazykové co tvrdíte, že Alžběta ví o hrách prd, neumí psát recenze o hrách a v re-play je jen pro ozdobu. To že Alžběta má přehled jste se mohli přesvědčit v podcastu nebo v pořadu a tady máte důkaz, že i umí napsat pěknou recenzi která se dobře čte... A ne kozy vám stejně neukáže.
    • Tak ona ráda hraje hry a celkem o tom umí i hezky napsat. Podle mě Cosi trpíš nedostatkem medu a rád do lidí šťoucháš co ? *2*
      • Cosi
        Což o to, medu je vždy nedostatek, ale strdí. *2*
        • Co vidíš na strdí? Vždyť to jsou takové šlupky od medu. *1*
          • Co tam po strdí, ale jmelí.
    • Proti recenzi samotné, ani Alžbětě, nic nemám líbí se mi jak je napsaná. Akorát se mi zadálo, že psala o jedné věci, pak začala o druhé a pak zase přeskočila k té první . . . Ale jinak no problémo
    • Vypustit posledni vetu a je to OK komentar....
      • Cosi
        Ad věta, pusť si dnešní livestream podcastu a hned to bude jasné.
  • Na PSN je demo, zkoušeli jsme ho ve čtyřech hráčích a jednoznačně je to díky COOPu nejzábavnější díl v sérii. Tolik legrace si neužijete ani v Bombermanovi. Mimochodem zbraně se samozřejmě vybírají pravou páčkou, nikoliv nelogicky levou (ta snad ve všech hrách slouží pro pohyb, i tady), jak je chybně uvedeno v recenzi. Jediné, co mi na tomto novém dílu vadilo, je grafika. Autoři tentokrát zvolili takový podivný styl automatického rozmazávání vzdálenějších předmětů, což vypadá vedle brilantně ostrých předchozích dílů hodně nehezky. Asi je to daň za čtyři hlavní postavy na scéně. Za mě jednoznačně 9/10 právě za hru ve čtyřech.
    • sleepless
      Leva -> prava - preklep, opraveno. Diky. Nic to nemeni na tom, co mela Betka na mysli.
      • Amylee.Anderson
        Ženský jsou chronicky známý tim, že si pletou strany :D
        • To jsem asi žena. :-)
      • Jo tak Betka jo? *1*
  • at zije PS3 a konzole
    • at ziji trolove *12*
      • Ringwraith
        Ať žije policejní stát plnej PC maniaků.
        • Zayl
          Nevím co se ti nelíbí. Tvůj post byl víceméně stejně stupidní, jako ten jeho(dannyho).

          Termín "policejní stát" nemá jakoukoliv souvislost s tématem nebo jeho postem.

          A ne, tím na nic nenarážíš. Možná to byl záměr, ale nikam si ho nedotáhnul. Prostě suše konstatuješ větu, která je mimo a zamýšlený smysl jí musíš dodat vysvětlivkou z tvého druhého postu.

          Mimochodem nedoupouštíš se v tom druhém postu stejného neduhu který se ti nelíbí?

          A nakonec věřím, že původní komentář, na který všichni nepřímo reagujeme, byl skutečně formulován pouze pro účely vyvolání flamewaru.
          • Ringwraith
            No jo, omlouvám se, že píšu věty a výrazy u kterých je potřeba přemýšlet a domýšlet význam. Přístě všechno jasně hned vysvětlím jako bych byl s malými dětmi ve školce a budu používat výrazy jako "vole SKYRIM JE NELEPŠÍ", "BF3 ratatatat" a další podobné výrazy blízké většině uživatelů Games. Přijmi tedy mou omluvu za to, že jsem tebe a ostatní považoval za myslící jedince, kterým i něco dojde samotným. Už jsem se poučil a nebude se to opakovat.

            Jakého neduhu myslíš? Averzi vůči hlastým PC hráčům? Ne, to není stejné. Mám totiž acerzi i vůči hlasitým konzolistům. Nejradši bych, aby lidi hodnotili hry podle jejich kvalit a ne platforem.

            A ano, je možné, že to byl troll. Ale možná taky ne. Viz EuroSamurai.
            I když trolling zabil určitou možnost se vyjadřovat, protože dnes se na skoro všechno někdo naštve a brečí, že jde o trolling.
            • Zayl
              Děláš závěry bez toho, abys pro ně měl nějaký podklad a používas nevhodná slovní spojení. Promiň, opravdu asi tvoji genialitu přehlížím.

              Rozepsal bych to, ale nemá to cenu. Pokud sis neuvědomil že ten post není úplně košer, neuvědomíš si to ani po mé snaze. Pěkný večer.
          • EuroSamurai
            Já nevim neřeknu kdyby to byla diskuze k pc či multiplatformní hře tak bych to nazýval trollem ale tohle ne .
            • EuroSamurai
              Tak může to být troll ale to pak nechápu čeho chce dosáhnout v diskuzi o konzolový hře.
              Každopádně já to tak dělal jako mladší kdy sem napsal na youtube at žije PC čimž sem chtěl vyjádřit svojí spokojenost s titulama jako sou baldurs gate apod. který jinde nejsou.
            • Zayl
              No možná máš pravdu a anonymní autor chtěl pouze vyběhnout na ulici a zakřičet z plných plic svoji lásku ke konzolím.

              Mě osobně ten post přijde stupidní a nesmyslný (krom účelu který jsem předtím zmiňoval).

              Je poměrně jedno jestli objekt našeho zkoumání proklamuje lásku ke konzolím, PC, zmrzlině nebo chlebu.
        • XXDarthVaderXX
          ZALEZ *15*
        • Takovýho zakomlexovanýho vola jako jsi ty jsme tu přesně potřebovali *10*
          • Ringwraith
            Hmm, napíšu něco, co se ti nelíbí a hned jsem zakomplexovanej? Jsou nutné ty osobní urážky?

            Já jsem narážel na to, že stačí napsat něco pozitivního o konzolích a smečka PC vlků tady člověka roztrhá.

            I když asi máš pravdu ty. Rozdílné názory jsou zlo. Rodí se z nich kreativita, myšlenky a podobné nevhodné věci. Podřídím se většině, Budu hrát jen na PC, nadávat na konzole, budu žrat v MacDonaldu a volit ČSSD. Ať žije jednota!

            BTW Skyrim gameplay stream:
            http://irclounge.net/stream.php
            Ale často vypadává.
            • EuroSamurai
              Tady si na tiscali tak co jinýho čekáš(elitáři,ignoranti,rádoby znalci,pokrytci apod.)
              Jinak já osobně furt preferuju pc hry ale nechápu co je špatnýho na tom když někdo napíše do diskuze ke hře na ps3 "at žije PS3" a je mi jasný že kdyby si napsal např. do HF diskuze "at žije PC" tak máš samý plusy.
    • no zrovna tahle hra ani ne ale treba takovy Uncharted3 urcite ano
  • ja bych to nehral , ale recenzi sem si ze zvedavosti precetl
  • NonSuch
    zeby prvni ratchet and clank na ps3 ktery vynecham? :D
  • Hral sem uplne vsechny tituly RaC na ps2 i ps3 ale nedokazu pochopit jak mohli ratcheta takhle doje*at. Byl sem tak znechucen ze sem demo ani nedohral. myslel sem ze nebuze bejt nic horsiho nez gladiator. to sem se myli.l tenhle dil teda vynechavam a doufam ze se insomniac vrati k osvedceny klasice. tohle je hruza
  • Přechodem na PS3 tato serie něco stratila :-/
    • God-of-War
      co?? hrál si crack in time a tools of destruction? nejlepšííí kámo *14* *3*
  • Suhlasim, 7 je tak akurat - pribeh skoro ziadny (este aj psp size matters malo viac ukazok) hratelnost to celkom drzi ale uz to neni ono, vzhladom k tomu ze toto je posledna plosinovkova seria som dost nastvany ze to dodrbali. Dufam ze to neni posledny diel ale tipujem ze toto mat uspech nebude.
  • Amylee.Anderson
    Když už takovou hloupou dětsky vypadající konzolovku, tak jedině starý PS1 tituly.
    • Tahle "hloupá dětská hopsačka" je 10x inteligentnější než dnešní FPS mainstream kde se jen přesunuješ od krytu ke krytu a střílíš tupý panáky tak se uklidni!!!
      • Amylee.Anderson
        Já jsem vklidu!!!!! :D Píšu snad, že "dnešní FPS mainstream" je lepší?
    • EuroSamurai
      Hmmm hmmm a důvod?
    • NonSuch
      vubec nevis o cem mluvis...
      • Amylee.Anderson
        Upřímně ne, protože na topinkovačích nehraju :D Ale starý titulky na PS1 jsou dobrý :D
        • EuroSamurai
          Že, mě to vůbec překvapuje že takhle mluvíš o věcích o kterých víš kulový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit