Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výtečná hra, neskutečně se u toho bavím, levely velice rozmanité, grafika jako již tradičně skvělá a množství různých upgradů a dalších pičičovinek zabaví na opravdu dlouhou dobu.

    Obtížnostně je to občas vážně záhul, nemyslím si, že by hra byla tak úplně pro děti, spíše pro zkušené plošinovkáře:)
  • Rád vzpomínám na stařičkou a geniální plošinovku Heart of darkness. Tohle taky nevypadá špatně, ale dle videí (nehrál jsem to) to na mě možná bude moc zběsilé a rychlé, podobně jako Mario a tenhle ultra běhací styl mě nějak nechytl.
    • Na, vezmi si muj like, Heart of Darkness je dodnes i ma neprekonana srdcovka... ale Raymana bych se nebal, poridil sem si ho a muzu rict, ze ackoliv bych desitku zrejme neudeloval, prece jenom to zas tak revolucni neni, zabavne je to pekelne, a nemuzu si pomoct, ma to tak skvelou hudbu - ktera pro me dela ve hre strasne moc - ze to zveda zazitek o peknych par stupnu vys.
  • firebug
    Hru určitě časem pořídím, ale mám pár otázek pro PC hráče.
    Jak je to s ovládáním u mulťáku? Mám-li 2 gamepady, znamená to, že můžeme hrát ve třech (jeden na klávesnici)?
    Jak je to se žabákem? Je to samostatně ovladatelná postava, nebo se ty jeho akce spouští stiskem určitého tlačítka (jako v demu na PS3)?
    Je možné, aby žabáka někdo ovládal myší? Tím by se zvýšil počet hráču u PC na 4 (2x gamepad, klávesnice, myš), což by bylo fakt super...
    Předem díky za případnou odpověď.
    • firebug
      Díky všem za info. Mám 2 xbox gamepady, takže to nebude žádný problém. Moje klavesnice zvládne najednou stisk tak 5-6 tlačítek, takže mám z Origins vyzkoušeno, že to pro dva hráče moc není. Nicméně to, že neudělali žabáka ovladatelného myškou, je veliká škoda.
      Jinak zrovna hrajeme ve dvou plošinovku Guacamelee a je to fakt super hra. Asi ne taková pecka jako Rayman, ale jednoznačně ji doporučuji. Tak moc dobrých her, co se dají hrát na PC v kooperaci totiž není...
    • Hodně záleží co máš za gamepady. Já mám jeden Xboxovej a druhej logitech. Porblém je, že když jsou zapojený oba, funguje jen ten logitech. Já to vyřešil pomocí programu xpadder, kdy jsem ten xboxovej nastavil jako klávesnici. Ale stejný problém byl už u Origins, škoda že to neopravili :(
      • Ja si koupil gamepad Genius kvuli Zaklinaci 2 a tenhle krap mi zatim fungoval u jedny jediny hry (Sonic na pc). U Raymana asi taky nepujde, ale hrat hopsacku na klavesnici se mi moc nechce teda. *8*
        • Jack1947
          Jiste, xpadder nebo komunitou vytvorena utilitka http://code.google.com/p/x360ce/ mel jsem taky problem s par gp hrami a tenhle to vyresil ( PS3 cordless Chillstream)
    • JazzJackrabbit
      Přesně tak dva hrají na gamepadu a jeden na klávesnici, mám dokonce pocit, že můžou na klávesnici klidně hrát dva takže dohromady čtyři. Žabáka zvlášť nikdo ovládat nemůže, pro jeho akce používá defaultně kterýkoliv hráč na gamepadu tlačítko Y.
      • Vitekb
        Jo, na klávesnici klidně můžou hrát dva, ale třeba se svou, už trochu starší, jsme občas měli problémy s responsivitou. Pokud se zmáčklo víc tlačítek najednou, tak občas nějaké nereagovalo.
        Kvůli Origins jsem kopil gamepad a teď hrajeme jeden na klávesnici a druhý na gamepadu a jde to úplně krásně.
  • Jack1947
    Jeste jsem nemel, moznost si zaparit no, predpokladal jsem 9/10, 10/10 je vysoke cislo a jestli to za to stalo ci ne, se dozvim brzo kazdopadne ted to zaparim velice rad.
    • Mato1987
      zahraj si demo na steame, a ak máš 30 euro resp 760 KČ tak kupuj :)
      • Jack1947
        Diky za tip, ale ne ja radsi Xbox *3* .
        • Mato1987
          Aha, no tak to je jedno tak si to kúp na xbox live :)
          môžeš si to užiť v 1080p a 60 fps, čo musí byť fakt parádne keď to máš na trebárs 50 palcovej telke
          http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-rayman-legends-face-off
          • Jack1947
            To je fuk, stejne nas smaznou ( ne mam cas do 12 a neco takze hodinu).
          • Jack1947
            Ja se moc rozepisovat nechci ( teda respkt) , nechci tu vytvaret OT , cas moc nemam , brzy stavam.
            • Mato1987
              Ok teda :)
          • Jack1947
            Ja na X360 zacinal pred lety na obycejnem TFT 19" tusim, nebylo to nic moc ale dalo se, pak 22" (28 echt jeste ze uz nemam) 27" (mam dodnes) + 42" TV a to mi staci, taky ( vetsi bych musel delat, beztak kompromisy a to by bylo nadlouho).
            • Mato1987
              kľudne sa rozpíš, ja mám dnes večer času dosť :)
  • Cena je hrozná, ale hra špičková!
    • cena je hrozna??? Ale neblbni, v dnesni zaplave tupostrilecek je tohle nadherne vysvobozeni, klidne bych za to dal i 2 litry , hlavne ze se nekdo snazi a serviruje nam tuhle nadheru, zitra to mam doma a ani trochu nepochybuju ze to bude stejne zabevny jako bezchybny origins, fakt respekt ubisoft za tuhle 'reinkarnaci' raymana, za me urcite nejlepsi hra od ubosoft...
  • Hrál jsem demo jak Origins tak i Legends a můžu říct, že jen tam jsem nechal hodiny hraní a moc mě to bavilo. Vůbec se tedy nedivím tak vysokému hodnocení. Jinak chtěl bych se zeptat - nevíte někdo o oficiálním vyjádření jestli vyjdou Legends bez DRM stejně jako Origins? Docela rád bych měl oba díly u GOGu...
  • Hra je fajn, jen mi chybí taková ta rytmičnost, která byla na Origins. Zatím jediný level, který se tomuto přiblížil byl snad Rock castle či jak se ten level jmenoval.
    • Přesně tohle mě napadlo hned ze začátku v prvních levelech, které nejsou tak dynamické jako ty z Origins, ale ono se to dál hezky rozjede a na Origins už jsem si ani nevzpomněl (teda kromě těch "staronových" levelů v Back To Origins)
  • Super jsou ty denní chalanges. Co je škoda, že ta fotbalová vsuvka se dá hrát jen offline se slínením klávesnice nebo controllerů. To by mohli dodělat. Je to jinak naprosto dokonalá hra, a předčila zatím vše co tenhle rok vyšlo. Pod nádherným grafickým zpracováním se ukrývá variabilní obtížnost, která později graduje. Pobaví se jak malí tak velcí
  • Podle mně strašně profláklé a nedoplácané, prostě do toho šli na jistotu a neudělali nějakej risk nebo cokoliv co by hru nějak moc odlišilo. Plus mně naštvalo že na konci jsem si odemkl poslední část a byli to jenom remixy původních hudebních levelů, v origins tam aspoň bylo něco novýho (livid dead). A taky žádnej final boss bylo trochu mínus :-/ Dal bych to někam ke 6 až 7 z 10. Chvíli to pobaví ale po nějaké době strašně omrzí a i na ty kravinky zvyšující herní dobu se zapomene.
  • Radioaktivni_surikata
    Nemá někdo informace, jak to bude s verzí na Vitu? U Origins byla ošizená o multiplayer, respektive se dalo akorát závodit proti času kamaráda. Jinak se mi to na Vitě hrálo líp než na PC a Legends bych rád pořidil taky právě na Vitu. Tím spíš, že má dotykovou obrazovku, gyroskop a zadní touchpad, takže by to hře mohlo líp sednout, když byla primárně vyvíjená pro WiiU. Crossplatform multiplayer, to bych chtěl už asi moc *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit