Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím Vás, jak nastavime na PS4 hru rayman tak aby jsme mohly hrát 2 a více lidi ??
  • skoda ze nejde ten coop online... :/
  • Chci se zeptat, je ta hra hodne tezka? Uz prece jenom nemam trpelivost jako za mlada.
    Rayman me dostal od prvni chvile - Rayman na ps1. Neuveritelna hra, ale do konce sem to nedal...
    • Ani nahodou, je to mrte lehky, nekonecne zivotu, checkpointy na kazdym kroku, absolutne nehrozi ze by ses zapotil
    • ze zacatku ani ne ,ale v poslednich oknech se urcite hodne zapotis, origins ani legends nastesti nepatri zrovna k easy hram , ale s trchou trpelivosti se da urcite pokorit kazdej level, za sebe ti to urcite doporucuju, bavim se naramne...
  • Abych oživil diskuzi, bude mi na to stačit GTX660 ? *1*
    • coze? ty mas takove luxusni GTX?.....rekni nam jaky si frajer a jak na to balis holky? *11* *11* *11* *11* *11* *11*
      • vlastik.plaminek
        Přetáhne je klávesnicí po hlavě.
    • hah, dnes si sa najedol vtipnej kaše?:)
      • Kaši jsem měl v neděli, na mě to působí dlouho :)
  • hra bez použivania mozgu odychovka ,ale tých 10 to je žart nie ? môj splinter cell dostal 8 čo je hra božská
    • chtel bych te videt jak pokoris level v origins-livid dead, mimochodem ten tvuj zmineny splinter cell je dost dobra strilecka u ktere ten mozek moc pouzivat nemusis, splinter totiz skoncil dilem chaos theory...
  • Neviem, či som jediný, ale nefunguje mi v hre vôbec zvuk, nezávisle na tom, ako sú nastavené hejblátka v options. Vo Windowse samozrejme ide všetko už tak ako má. Stretol sa s tým niekto?
    • Jasne, aktualizoju si direct x ovladac a pujde ti to, znamy mel ten samy problem a update to vyresil.
  • maros.goc
    uzas :) demo bolo excelentne :)
  • Svatosvatěse zapřisám, že už tu nebudu číst recenze. Jednak se tu každou chvíli někdo udělá ze hry a dává deset z deseti, přitom to by musela ta hra být naprosto bezchybná, a to jistě není. Superprofi americké servery, kde recenzují lidé, kteří hrají hry třeba třicet let vs jakási totálně neznámá holčina z ruska. Co z toho si má člověk vybrat? Dyt je to pořád jen pěkná načančaná zkurvená 2D plošinovka.
    • Rasisto.
    • jenze problem je ze legneds dostava same dobre recenze ,min nez 9 nikde nedostal ty jantare, ono v dnesni dobe tupostrilecek je tohle vysvobozeni ,ale ty si rac zapnes call of vymast co? Co jsem tak vypozoroval tak na raymana nadavaji jen decka co si mysli ze vrchol hratelnosti je postrilet co nejvic lidi na obrazovce.
      • Na Gamespotu dostal 8/10, což je za řemeslně dobře odvedenou práci myslím Ok. Nevím, proč mě obvinuješ, ale vážně je pro tebe Rayman opakem tupostříleček? Mačkat dvě tlačítka v ten správný čas? oujé, pane složitej....
        • GlaDOS
          Dvě tlačítka? Takže nevíš o čem mluvíš. Jinak je každá hra o mačkání tlačítek ve správný okamžik. Je hezké, že vytahuješ Gamespot. Ale existují i jiné stránky, jako IGN, Giant Bomb, Game Informer nebo Joystiq, kde hra dostala víc.
          • uhm, aha aha, oho oho. Co jsi říkalo?
        • spatne jse me pochopili kluci, chtel jsem tim rict ze v dnesni zaplave her na stejne brdo-hlavne tech zminenych tupostrilecek, je tohle proste vysvobozeni ,me reknete jak casto vyjde takhle nadherna plosinovka? A jak casto vychazi nejaka strilecka typu cod...
      • A jeste by me zajimalo, jaky je rozdil mezi zabijenim megapesti a nebo nekoho zastrelit? Cim se Rayman lisi od nejake te tve "tupestrilecky" kdyz v nem delas to same. Dostat se z bodu A do bodu B a behem te cesty pesti pozabijet padouchy. A ze je to udelane v "humornem" havu nemeni nic na principu hry. *3*
        • Jasný a cesta do večerky pro rohlíky je vlastně to samý, jako Frodova výprava do Mordoru. Taky jde jenom o to, dostat se z bodu A do bodu B a zpátky. Jasný, Frodo musel po cestě čelit trochu složitějším problémům, ale to na principu nic nemění.
          • Ano, uvest zcela nesmyslny a absurdni priklad je zpusob argumentace. Nicmene mezi cestou na nakup a frodovou cestou je 1000x vetsi rozdil, nez mezi "tupostrileckou" a raymanem takze jako pokus to nebylo ani vtipne ani vystizne. *9*
        • kubi-wan
          Vy ste tu pěkně vyndaný *7*
        • To nemyslíte vážně, že ne?
          • A co na tom neni pravda? Chces poprit, ze Rayman je plosinovka, kde je tvym ukolem dostat se z mista A do mista B a tak porad dokola? A na te ceste mas nejake prekazky a zabijes par desitek az stovek bubaku svoji super pesti apod. Co z toho neni pravda?
      • Nejsem decko, o tvem vrcholu si myslim svoje, ale stejne me Rayman nebavi. Je to hra pro deti. Me osobne to vubec nezaujalo. Klasicka hospacka, kterych sem se nahral v mladi dost. Dnes mi to vubec, ale vubec nic nerika. Zkusil jsem to kvuli hodnoceni, protoze jsem cekal nejakou pridanou hodnotu, ale je to jednoduse 2D hopsacka nic vic, nic min. Uz jsem z toho asi vyrostl.
  • Veskoslav
    A dalším důvodem ke koupi je to, že tam není ten naprosto otravný a věčně nefungující uPlay:)
    • Aha, a kde jsi to koupil? Na uloztu?
      • PravyMonty
        Tam to mají strašně předražené...
      • Mato1987
        :):):) on tam asi pravidelne nakupuje
    • smejki
      Title: Rayman® Legends
      Genre: Action, Adventure, Platformer
      Publisher: Ubisoft
      Release Date: 29 Aug 2013
      3rd-party DRM: Uplay
      • Veskoslav
        Máš pravdu. Teď jsem se díval na svůj Steam a je to tam.....Takže moje chyba a hloupý mystifikace...
      • asi myslel warez verzi
        • Mato1987
          JJ , tie väčšinou na 100% nemajú online multiplayer *1* *5*
      • Mato1987
        ouch....dva ze dvou, dva ze dvou.
  • Jack1947
    Zkusil, zatim bavi asi bude tech 10/10 hold zaslouzenych. ( ta "stealth" mise pod vodou , nemnela chybu , hral bych ale hrat dal nejde, tak zas dam kus zejtra - predstava vyssiho hodnoceni se cim dal tim vice, priblizuje realite.) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit