Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super a na slusnem PC to jde hrat na emulatoru se vsim vsudy.Takze parada synator to hraje jak o zivot a s nim pomalu cela domacnost pac je jeste malej a vse neprojde :)
  • Nevidim důvod, proč si kvůli jedný hře kupovat konzoli. I přesto, že je skvělá. Klidně si mi tu nadávejte, ale nemám prostě konzole z principu rád a na takovym názoru neni nic špatnýho. A přesně tak - port na PC by je nezabil... když už mohly portovat i ty připitomělý hry s králíkama, který z raymanovský série na dlouhej čas úplně vytlačily samotnýho Raymana. Někdy vývojáře fakt nechápu.
    • A klidně se přiznám, že jsem si Rayman Origins stáhnul jako emulovanou verzi na Wii, abych si to moh zahrát na PCčku. A nijak provinile si nepřipadám... když mi Ubisoft nedává jinou šanci, jak si tu hru zahrát... jó, bejt to na PC, koupil bych to z fleku, klidně i za plnou cenu. Škoda
      • ". jó, bejt to na PC, koupil bych to z fleku, klidně i za plnou cenu"
        Takže předpokládám, že pokud to v emulátoru rozběhneš, tak vyrazíš do obchodu pro tu Wii verzi, ať k ní máš licenci.
        • Nerozběhnu to bezchybně a už vůbec ne plynule. Takže ne, verzi pro Wii si do obchodu koupit nepůjdu.
          • Neudělal bys to ani tak. Tečka.
  • Skvělý dárek pro mou sestru a její dceru. Bohužel mě zase Ubi podělalo a nevydali to na PC. Ať už jdou fakt do pekel.
  • Makres
    Rayman Origins by měl být na PC, nevím jestli pro český trh, ale v googlu vám vyjede pár odkazů ke stažení a obrázků krabice pro PC.
  • Rayman dostal na Games.cz 8 a LBP 2 10, plosinovkou roku ale v recenzii vyhlasili Raymana. Viem, ze cislo na konci recenzie je nesmerodajne, ale aj tak sa na LBP 2 dost zabuda. Hral som obe hry a subjektivne je LBP 2 lepsou hrou. Rayman ma ale neskutocne genialny soundtrack.
    • ales.smutny
      "Patří hra mezi nejlepší plošinovky roku?"

      To skutečně není vyhlášení Raymana nejlepší plošinovkou roku před ostatními...:) Na vyhlášení ještě dojde:)
  • Veskoslav
    Tož neteř to zabavilo, takže účel to splnilo. Škoda, že to není na pc, na odreagování skvělé, jelikož se teď neskutečně rozčiluji u edné hádanky u Trine 2 a ani za boha ji nemůžu udělat, tak by se mi Rayman šiknul jako oddychovka.
  • Odulin
    Skvělá hra, vřele doporučuji. S malou se u toho pěkně bavíme;)
  • eeeee
    Mozna by se to mohlo libit synovi. U recenzi postradam vekovy rating. Imho by mel byt samozrejmou informaci u kazde recenze.
    • PEGI rating je v karte hry. Stačia dve kliknutia.
    • ales.smutny
      Ale zrovna vhodnosti hry pro děti a její náročnosti se v recenzi věnuji, snad dvakrát.
    • Si ho vygoogli. To je naprostá banalita. Stačí trocha vlastní iniciativy a máš to.
      • Mechwarrior_bw
        veškeré informácie z recenzie sa dajú vygoogliť, znamená to že recenzia na tiscali je zbytočná ? *7*
        • Ne, to znamená, že recenze má pouze zaobírat názor recenzenta na hru a ne každý všude dostupný fakt.

          Ale sorry, možná jen nejsem dost línej, abych chtěl naprosto všechny informace na jednom místě a neuměl si je najít.
          • Mechwarrior_bw
            nie, recenzia má hru popísať a podať o hre základné informácie + názor recenzenta... tak to bolo odjakživa.

            I keď je pravda, že v tomto prípade je výtka neopodstatnená keďže pegi rating je v karte hry (ako píše aquarius) ... a priznám sa, že som o tom nevedel, rovnako ani ty a dokonca to vyzerá tak, že o tom nevedel ani autor recenzie :) - možno by bolo vhodné zhrnúť tieto informácie do tabulky na koniec recenzie, nech to je všetko po kope.
            • Mechwarrior_bw
              kde píšem že by to mal riešiť autor recenzie ? :) stačilo by jednoducho tabulku v karte hry presunút pod blok s recenziou. Ale samozrejme robte si ako chcete, je to vaša vec *3*
            • ales.smutny
              Autor recenze tohle fakt nepovažuje za nutné řešit, když se zvlášť k tomuhle v textu vyjadřuje. A to mu přijde jako víc, než prostá tabulka, která vhodnost hry prostě nevystihne.
  • pc jde nejak pres emulator
    • Ano, Wii verze přes Dolphin.

      Ale úspěšně to rozchodit je asi nad síly většiny obyčejných PC hráčů. *3*
      • rozchodil jsem to hnedka, nic sem neřešil přes fóra ani nic nenastavoval. kompa člověk moc dobrýho mít nemusí, rozjel jsem to na noťasu. možná poladit trochu ovládání ale to je tak všechno
      • To jako že je to takovej hárdkór, nebo proto že my PC hráči jsme jen líný a neschopný? (poslední dobou možná trošku.. *1* )
        • Spíš to druhý.

          Zas tak těžký to není. Jen nastavíš Dolphin podle návodu, co najdeš na Dolphin fóru, kde lidi diskutujou svoje výsledky s emulací jednotlivých her na určitých nastaveních.

          Každopádně mualce moc rozšířená není. A to je škoda. Když už někdo má PC za 20 klacků. tak ho může aspoň využít... u emulace skutečně je totiž potřeba.
          • Vyzkoušim a uvidim.. Když dopadne dobře, tak bude mít přítelkyně co hrát přez vánoce, když špatně, tak jí o tý hře nikdy neřeknu *1*
  • jbenj007
    Stará klasika co byla oprášena a nově zlevelována....retro které se vrátilo jen na konzole za plnou cenu...hmm ale konzolistům je málo co za tu cenu hra předvádí a je i velká škoda že studio ubisoft vynechalo PC verzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit