Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V souvislosti s touto hrou jsem pozoroval zajímavý fenomén, vysvětlený v diskuzích na 4chanu.

    Prodalo se jí velmi málo. A částečně i asi proto, že byla vydána jen na discích a za plnou cenu.

    Lidi už dnes od 2D plošinovky čekají stažitelnou hru za 10$ a Rayman za plnou cenu jim není po chuti.
    • GlaDOS
      A nebo je to spíš tím, že PCčkáři plošinovkou nepohrdnou ale konzolisti ano?
      • To bych neřekl. Plošinovky jsou tradiční žánr na konzolích. Na PS1, PS2, N64, Gamecube atd. jsou miliony dobrých a milovaných plošinovek.

        Takže možná pohrdnou jen ti noví CoD konzolisti, aka parta týpků, co sedí před krabicí u TV.
        • Copak, tvoje feministická dyke tě doma zmlátila nebo co:)?
        • GlaDOS
          A že těch v Americe je. No mě je líto, že Rayman nevyšel na PC. Tato Ubisoftí logika mi už leze krkem.
          • Miluju ukňourané PCčkáře, kteří na jedné straně pořád fňukají, jak konzole brzdí vývoj a na druhé straně pod každou exkluzivitou brečí, že to nevyšlo na PC. Tak si kupte za pár korun konzoli taky a máte to vyřešené. Ale chápu, že něco takového je asi pod vaši úroveň a radši budete dál řvát, že to zase není na PC... *7*
            • GlaDOS
              No bezva. A já tu zase miluji brouky Pytlíky, co každému dokáží dobře poradit. S Miki Hoshii si můžete podat ruce. Vy nechápete, že já konzoli nechci. Nikomu to neberu, konzole mají něco do sebe a spoustě lidí vyhovují. Jenže každý nejsme stejný a tak je tu i početná skupina těch, kterým nevyhovují. Já konzoli nechci z několika důvodů. Pokud máte takové sociální zázemí, že si cestou do obchodu s pečivem koupíte i pár konzolí, buďte jen rádi. Jenže já bohužel nemám tolik peněz, abych si kvůli těm pár exkluzivitám kupoval ještě konzole. Přitom by stačilo, aby držgrešle z Ubisoftu vzali pár lidí a nechali je chvíli pracovat na portu. Pak by byly šťastné obě skupiny. Ode mě by dostali peníze za hru a já bych si mohl zahrát. Vážně vás miluji. Váš názor je jediný správný. Konzole jsou levné a ten, kdo ji nemá je ubožák nebo má 15 let a nemá příjem.
            • Ať už máš pravdu nebo ne, tak se do toho nepouštěj. "Čeští PC hráči" jsou banda silně nestabilních jedinců a takovéto komentáře nesnesou.

              BTW doufám, že chápete koho myslím tím "čeští PC hráči"... určitě ne všechny lidi, co hrajou na PC. Jen ty blbce, co si neumí připustit, že konzole taky mají něco do sebe a musí všude pindat jak je PC nejlepší a blablbalba. Posté raději zopakuju, že pravej hráč hraje dobrou hru, ať je na čemkoliv.

              A skutečně jsou konzolu už levné jak facka. Pokud je vám 15 a nemáte vlastní příjem, tak smůal no.
            • Házíš všechny PC hráče do jednoho pytle a navíc jediný tady fňukáš ty.
              Vrháš špatné světlo na hráče na konzolích.
              Ale chápu, že neurážet druhé je pod tvoji úroveň a radši tady budeš řvát dál, jak jsou PCčkáři ufňukaní
            • Kdyby za pár korun..
  • To musej mít všecky hry dneska multiplayer po síti? Nechápu vždycky tyhle výtky...
    • ales.smutny
      No když máte ve hře multiplayer pro 4 hráče, tak to prostě ve hře chybí a citelně. Ne každý sežene na local tři lidi a když už tedy tvůrci čtyři hráče umožní, je absence multiplayeru přes net chybou.
      • montatatana
        Ono ti ctyri uz jsou az moc. Pak je to dost preplaceny. Dva jsou ideal imho a druhy clovek se da vzdycky sehnat :)
  • DarkHawk
    Jen 8? to je jasná devítka. Smutný asi není moc veselý z toho multiplayeru.
    • keigi
      To je to číslo tak důležitý?
      • Erien
        Bohužel pro ty co neumí číst text recenze, který je pod tím číslem určitě.
        • keigi
          Hmm ... možná pro ně časem zavedou piktogramy. Palec nahoru, palec dolů a mezi to 50na50 *4*
          • to přeci na starým tiscali doprovázelo číselný hodnocení. Bylo to docela dobrý *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit