Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=vW0SO-2DXlc
  • No, subjektivně DriveClub vypadá o chlup lépe -- voda na skle více reaguje na rychlost jízdy a proudění vzduchu. V tom třetím videu s monoposty ta voda byla o poznání línější. DriveClub byl pravděpodobně postaven víc "na efekt", ale dlužno dodat, že i v jeho grafice jsou občas podivnosti, např. ostře řezané stíny stromů při západu slunce na předním skle jsou poněkud haluz.

    Nicméně ty rozdíly obecně nejsou až tak důležité. Mnohem víc mě zajímá úroveň simulace v Project CARS. Jsem si jist, že to bude příjemné poježdění, obdobně jako DriveClub.
  • Hoši tahle hra bude simulace. Ať chcete nebo ne, na pc bude víc možností nastavení ( lepší grafika). Ale to nic nemění na tom, že tenhle titul bude pořádná simulace, kde hlavní roli hraje fyzika a pořádnej zvuk. Jestli budeš mít na PC o něco lepší textury, na to s*ere pes. Přestaňte se tu hádat jak děcka. Měl jsem jak konzoli, tak pc, každý má svý pro a proti děcka
    • Draken69CZ
      Někdy bych chtěl sepsat všechny ty pro a proti všech platforem a vyhlásit "vítěze", ale furt se k tomu nějak nemám :(
      • Tak muzem zacit, filmovych 30FPS pri 800x600 je jiste pro.
  • Z těch neustále se opakujících reklam nvidia a Panasonic je mi na blití a už jen ty 2 minuty videa mě to strašně rozčilovalo.

    Je to tak i ve hře samotné, nebo jsou to jen reklamy pro účely videa?
  • Kolik pak konzolistu co tady zas placa kraviny hralo nekdy zavodni hru na volantu? S tim packovacem v ruce si ty auta totiz fakt neuzijete. Auta sa maji hrat na volantu a maji na nem byt i vyvijeny. Me by ruka uhnila kdybych to vzal do ruky pri hrani zavodni hry.
    • Gamepad je na zavodni hry lepsi nez volant, protoze se u nej nemusis hrbit.
      • Jak hrbit? Ja hraju na volantu 12 let a v zivote sem se u hrani nehrbil.Ty kdyz ridis auto tak se u toho hrbis? Gamepad a auta to fakt ne. Project Cars se hraje na volantu paradne a ja se na hru moc tesim. Hra je uz ted super.
        • vrrr. vrrr. pískoviště volá..
    • na volantu. Nenech se vysmát. NIc se nevyrovná šipkám!!!! BTW namontovat si volant, tak si připadám, jak tříleté ditě na pískovíšti..
      • Trilete dite si vetsinou pripada jako trilete dite, to chapu. Ale proc propanaboha to piskoviste?
      • Si montuj co chces :-D Ja volant normalne pritahnu sroubem na stul, a hraju.
      • GGG detected
        • Veskoslav Detected...
          • Krást cizí nicky je trapné, chlapečku
            • omlouvám se veskoslavovi, je to nakonec podobná guma Wallet Warrior! Vítej králi gumáku..
            • Hloupy konzolista se zlobi?
            • to dává smysl Veskoslave...
            • Nenech se vysmát, jsi hloupé dítě a až vyrosteš, pochopíš.
            • píše falešný hledač, jelikož ten nikdy nepíše nic jiného než Veskoslav detected, takže logicky to seš ty čumrde...
  • Mart9
    Poslední dobou je nějak přeautováno.
  • Draken69CZ
    Nevím proč to srovnáváte s "poraženým", ve srovnání DC vs. FH2 vyhrála Forza *2*
    • Až na to, že forza vypadá spíš jako na Xbox 360 a Driveclub je totální next-gen, jedna z nejhezčích her současnosti...
      • Draken69CZ
        Ano FH2 vyšla i na X360, chlapci uměj nehledě že se jim to povedlo vydat na první pokus. V projíždění vinicí si DC ani neškrtne, protože 3 2 1 *2*
        • jen škoda, že to na XO vypadá taky jak na X360.
          • S otřískaným a rezavým bavorákem se vždy svezu raději než s napulírovanou Octávii. Tolik k důležitosti vizuálu u závodních her. Ale těžko to pochopí někdo kdo má řidičák jen na koloběžku. *6*
          • Draken69CZ
            Ne ne koukni se ne srovnávací obrázky je tam podstatnej rozdíl stačí mít oči otevřené, ale proběhli i změny které nejsou na první pohled vidět, ale to by sis o to musel něco přečíst.
            • open world = nuda. Nebavil mě GTA, nebaví mě Skyrim, nebaví mě DA:I. Ano raději si zahraji DA:O, Driveclub. apod. uzavřenější hry to je moje.
            • Draken69CZ
              Otevřený svět "bez" bariér, AI vycházející z reálných hráčů to mi zní dost jako next-gen a stejně se to hraje na velké TV z velké vzdálenosti takže není poznat rozdíl, přece se u toho nehrbíš z 30 cm jako někdo nebo snad jo?
            • dobře dobře, XO má propracovanější blur xD, stejně to vypadá proti Driveclubu jako old-gen. *9*
  • A o nedávno vydaném Assetto Corsa opět ani zmínka... Jo vlastně on tam není déšť *7* Games.cz sux
    • Není no, tam je jen sluníčkový počasí *7* Jedna z věcí, co mi tam vadí...
  • Vždyť je to kopírka horizon ten driveclub, ale trochu nevidařená. Odpověď pro ty co si koupili driveclub a teď to musí bránit zuby nechty:D
    Hail PC master race:D
    • Keyz
      http://i.imgur.com/CJpn2T3.jpg
      *3*

      http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/wiki/guide
      • co jsem na games.cz, tak jsi tu vždy ty a nikdy jsem nepozoroval od tebe něco chytrého, vtipného, nějakou povedenou ironii. Nic. Prostě velké nic. Nuda, Nuda a ty dle mého ty těm kecům o Master Race ještě věříš, což je špatné, hodně špatné.
        • Keyz
          Jistě. Mám doma místnost kde se modlím k PC master race...
          Pěkně vyzdobenou.

          Jestli nepoznáš vtip apod. tak se nedá nic dělat. Jinak jistěže mají v daném propagačním článku také pravdu. Stejně jako konzolové propagace. Ne vždy to jsou pouze kecy. *3*
          • a co je na to jak vtipného, navíc podobné trapné obrázky od tebe nevidím prvně. Tak se dobrovolně ponižovat, že se nestydíš. Zační se sebou něco dělat trosko a vezmi sebou do programu ještě predátora.
            • Keyz
              Pak to je velice jednoduché. Můžeš mě ignorovat, dát si do programu který udělá, že moje "moudra" neuvidíš (někde na games bude odkaz) a budeme spokojeni oba.

              Nebudeš se nudit u mého příspěvku a mě to bude nadále srdečně u pr*ele.
            • Majkl
              však ty už ses tu dneska ztrapnil dost, to jen tak něco netrumfne *3*

              o humoru na úrovni prvního stupně ZŠ ani nemluvě
        • Majkl
          trolluj si pod svým jménem
          • nebreč plačko *9*
            • Majkl
              tobě už asi úplně přeskočilo, nebo se snažíš maskovat vlastní fail? to se ti stejně nepovede *1*

              krást cizí nicky a vydávat se za někoho jiného je trapárna chlapečku :D
            • čtyří přísvěvky edit...
            • maš tu pod svým účtem čtyři nicky, nikdo tě do dneska neznal. buď rád, že jsem tě trochu proslavil, teď budeš lépe zapamatovatelný. Teď si budou říkat: " To je ten, co mluví sám se sebou." Nemáš zač .)
            • Majkl
              a na to si přišel jak? holt si lidi zvyknou, že jsme tu dva, já jsem registrovaný, takže si nás lidi nebudou plést, navíc nemám ve zvyku hloupě trollit
    • Master Race je mýtus, legenda. Dle posledních výzkumu se ukázalo, že to nebylo master ale reetard race...
  • Keyz
    Pěkný. Hlavně zde to nebude zejména na okrasu jako u zábavy pro všechny (driveclub).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit