Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatujete na Mutarium od ZIMA software? Nic extra strategie, ale daly se tam taky upravovat vlastní jednotky...
    • Mutarium bol psycho tazky nedavno som to hral. Grafika nic moc ale hra celkom fajn
      • Díky za připomenutí. Pamatuju si, že jsme na základce (2-3 třída, což by i odpovídalo cca 1997-8) u kamaráda hráli demo, ale od té doby už jsem to nikde neviděl a název jsem tenkrát asi ani nevědel. Jen jsem si vybavil ty sklápěčky na těžení a sestavování robotů. Ale jak tak na to koukám, dneska už bych se do toho asi nepustil.
  • Chybi mi zde prohlaseni ze AI bude na urovni ziveho protihrace ale myslim ze se ho dockame v dalsim clanku o hre
  • Tahle hra vypadá slibně!

    Sice by se mi více líbila grafika ala C&C General, ale furt lepší dobrá RTS v cartoon grafice než žádná dobrá RTS .
    *1*
  • Konfigurovat jednotky jde téměř v každé strategii, která má alespoň trochu otevřené modifikační nástroje.
    • KrPa
      tady se ale jedna o konfiguraci jednotek primo ve hre a jedina hra, kterou si pamatuji a umoznovala to, je cesky original war
      • A Mutarium. *6*
      • snorgrind
        no jeste warzone 2100 a pak jestli si dobre vzpominam tak kknd2, ale u toho si nejsu jistej
      • Ještě to šlo v série Earth 21x0, ale tam to bylo (co si pamatuji) neintuitivní a nevyladěné.
  • Grey goo mě moc nebavil, C&C 4 byl propadák a tohle vypadá tak nějak moc barevně, přes tu střelbu není vidět. Jako vánoční stromeček, což mě štve, protože nemám ještě všechny dárky, takže tohle určitě hrát nebudu.
    • C&C4 bylo "hustý", hlavně to PR před vydáním hry: Budete koukat, kam se dá žánr RTS her posunout.... A lidi opravdu koukali, respektive nemohli věřit svým očím.
    • Je to bývalý Westwood a na jejich dílech to jde vidět. S C&C 4 nemají nic společného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit