Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za připomenutí. Pamatuju si, že jsme na základce (2-3 třída, což by i odpovídalo cca 1997-8) u kamaráda hráli demo, ale od té doby už jsem to nikde neviděl a název jsem tenkrát asi ani nevědel. Jen jsem si vybavil ty sklápěčky na těžení a sestavování robotů. Ale jak tak na to koukám, dneska už bych se do toho asi nepustil.
  • Mutarium bol psycho tazky nedavno som to hral. Grafika nic moc ale hra celkom fajn
  • A Mutarium. *6*
  • Pamatujete na Mutarium od ZIMA software? Nic extra strategie, ale daly se tam taky upravovat vlastní jednotky...
  • Chybi mi zde prohlaseni ze AI bude na urovni ziveho protihrace ale myslim ze se ho dockame v dalsim clanku o hre
  • snorgrind
    no jeste warzone 2100 a pak jestli si dobre vzpominam tak kknd2, ale u toho si nejsu jistej
  • C&C4 bylo "hustý", hlavně to PR před vydáním hry: Budete koukat, kam se dá žánr RTS her posunout.... A lidi opravdu koukali, respektive nemohli věřit svým očím.
  • Ještě to šlo v série Earth 21x0, ale tam to bylo (co si pamatuji) neintuitivní a nevyladěné.
  • Tahle hra vypadá slibně!

    Sice by se mi více líbila grafika ala C&C General, ale furt lepší dobrá RTS v cartoon grafice než žádná dobrá RTS .
    *1*
  • KrPa
    tady se ale jedna o konfiguraci jednotek primo ve hre a jedina hra, kterou si pamatuji a umoznovala to, je cesky original war
  • Je to bývalý Westwood a na jejich dílech to jde vidět. S C&C 4 nemají nic společného.
  • Konfigurovat jednotky jde téměř v každé strategii, která má alespoň trochu otevřené modifikační nástroje.
  • Grey goo mě moc nebavil, C&C 4 byl propadák a tohle vypadá tak nějak moc barevně, přes tu střelbu není vidět. Jako vánoční stromeček, což mě štve, protože nemám ještě všechny dárky, takže tohle určitě hrát nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit