Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvoje postava tam vlastně není a mám pocit, že nemáš ani žádnou posádku. Jde jenom o střílečku lodiček.
  • Nemá to cenu. Dneska jdou lidi děsně po povrchu. Je tam nějaká hudba a někdo napsal, že je to vesmírná kovbojka. Tak je to prostě Firefly. Že to s tím ve skutečnosti nemá nic společného ? Koho to zajímá :)
  • Čím ti to připomíná Firefly ? Tím, že létáš sám s lodí a střílíš jiné lodi nebo tím upgradováním ?
  • Zkus demo. Oh, wait ! Dema už se nedělají. Ono už by nebylo tak snadné někoho napálit :)
  • Jak hra obstojí při srovnání se Starpoint Gemini 2 ? Najde se někdo kdo hrál obojí a napsal by nějaké dojmy ? Mam SG2 a nevim jestli má smysl kupovat Rebel Galaxy.
  • nightborne
    Záleží, kde si zvolíš nulovej bod, žejo, kdyby ve svý lodi, tak se pohybuješ po osách Z a X, nelze po ose Y. Teda, ne, že by na tom záleželo, jenom jsem chtěl vypadat chytře.
  • Hra z vesmiru kde se neda pohybovat po ose Z? Co tady bude prište ponorkova hra kde budete moct plout jen po hladine?
  • To protože jsi to nehrál.
  • Keyz
    Je to zejména hon za vylepšením a akce. Není to moc podrobné jako jiné vesmírné hry, kde máš řadu věcí okolo a klidně lze jen něco číst o světě apod.

    Navíc tam lze prakticky letět jen po ose X (prostě rovně a zpátky.). Tedy nějaké manévry tam moc nejsou. Styl boje se mění hlavně podle toho co máš ty a co má protivník. Mě třeba na začátku vadil ten boční boj. To je jak za dob starých lodích. Prostě jedeš v jedné lajně a střílíš, protivník také a nějak to dopadne....To je ale dáno tím jak jsme psal, nelze létat po ose Y.

    Jako tento styl je dobrý, zejména ta radost z vylepšení atd. Ale není to tak hluboké jako freelancer a ani tam nemáš tak propracovanější možnosti. Natož pak X hry. Je to zejména Akce.
    A nevím co tam má být westernového. Snad ta hudba a občas nějaký xicht?
  • Mám momentálně nahráno asi 22 hodin a spokojenost. Obsah je teda občas repetetetivní, ale parádně mi to připomína Firefly a pořád je tam co dělat. Grafika slabší, souboje dynamický a dopředu tě žene touha upgradovat loď.
  • jj, nad timhle by zaplakal i desetiletý konzolista jak moc je to zjednodušený
  • 2d odpad, dont buy never ever. možna ve sleve. tohle je tak na urovni free browserove hry asi jako piškvorky
  • k čemu mi jsou 3d kulisy když se nemužu pohybovat volne lol. na zemi by to bylo ok ale ve vesmiru je to jako pest na oko
  • a neni to 3D hra, ve které se jen nepohybuješ po ose Z? *4*
  • Vojta_Ilavsky
    Hrál někdo z diskutérstva Rebel Galaxy, kdo by byl ochoten napsat zde své hodnotné dojmy a rozproudit debatu směrem recenzovaná hra?
  • Vojta_Ilavsky
    Flashi, posbírej střípky své inteligence, seber soudnost, a jdi si je poslepovat, ať ze sebe neděláš ještě většího blba než jseš. Trapné moudra o mládeži a staří, seber se a jdi poslouchat Davida do hospody, neotravuj stím tady.
  • hra je 2d, pozor na to
  • del0
    Jak už psal flash, objektivitou v recenzi je myšlena spíš nestrannost, nezaujatost a mít zkušenosti v oboru. Vyzdvihovat do nebes nápad, který tady byl už mnohokrát, nebo kritizovat něco, co jinde přehlížím je typickou chybou. A ruku na srdce, chybou, kterou vídáme v recenzích pomalu dnes a denně. Jenomže dneska je to celé jen o číslíčkách na Metacriticu a ne o kvalitách recenzentů. Kritika jako disciplína už je pasé.
  • Paulcz
    nebo Cowboy Bebop
  • PreidaQ
    No jo, je fakt, že X3 je skoro série sama pro sebe. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit