Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    5 kg? 75 táců? Když si koupím předražený Alza GameBox GTX1080Ti a k tomu ASUS ZenBook Pro. Dojdu na prakticky stejnou cenu s tím rozdílem, že mám ultrabook, který zvládne většinu nových her na střední detaily s váhou tak, aby to byla nositelná technika a dole pod nosem se mi válí herní stanice, která ten notebook naprosto rozdrtí.

    Nikdy jsem nechápal herní notebooky. Není to lehké, není to přenosné, většinou to hřeje jako parní lokomotiva, je to hnusné a robustní. Výhody notebooku snad mají být jeho přenositelnost, rozměry atd. Herní notebook je jenom o tom, vytáhnout z idiotů prachy. Protože kolik lidí hraje ve vlacích atd. na notebooku? Naprostá menšina. Ale ať si koupí každý co chce:) Trh je o tom. Dokud bude poptávka, bude i nabídka podobných monster.
    • MishKonn
      Mel jsem podobny nazor, dokud jsem kvuli praci nezacal jezdit skoro kazdy tyden na 2-3 denni sluzebni cestu. At vazi i 5 kg, do tasky to das, do letadla to das, a potom jsou dlouhe pobyty na hotelech mnohem prijemnejsi. Nejde o samotnou cestu, kde souhlasim, ze je to neprakticke. Jde o pobyt mimo domov. *3*
    • hele ale já třeba efektivně bydlím na dvou místech najednou. mám herní desktop a je samozřejmě super, ale když chci odjet na 2 nebo 3 dny na druhej byt, tak je to problém. buď to celý rozložím a převezu, nebo si nezahraju. a vlastně jsem to měl stejně i na vejšce - podle mě tohle je nejčastější důvod ke koupi herního ntb.
      • Veskoslav
        Za tu cenu si postavíš dva herní sety....Mimoto, kdo je na výšce a je tam 3-4 dny v týdnu, tak většina má klasické pc a na převoz mají lehké, obyčejné notebooky. Nebo PS4 a televize na kolejích. Ale neznám nikoho, kdo by měl herní notebook do školy....
      • KrPa
        ja vystudoval vysku s notebookem za 15 tis.
        • PreidaQ
          Moje řeč. Jsem si navíc jistý, že kdybych měl místo průměrného křápu drahý herní noťas, tak bych měl se studiem na vejšce mnohonásobně větší obtíže.

          Mimoto neznám vůbec žádného vysokoškoláka, který by na kolejích používal herní noťas za mnoho desítek tisíc. Prakticky každý student má noťas za cenu 15-20 tisíc (popř. ošuntělé stolní PC). Na druhou stranu neznám žádné mladé aristokraty, tím to taky může být...
    • KrPa
      dokut to nebude stat 100 tis. a nebzde to mit aspon 25 barevnych ledek, tak to nema cenu kupovat
    • Jack1947
      Já je docela chápu vem si že si na cestách a těžko si tam vezmeš nějaký desktop, nicméně nechápu tu předraženost ale opět už se dají sehnat ntbky které zmáknou hry a nestojí tolik + externí grafika... nemusí jen ve vlacích třeba hodně cestují mimo a podlemě se trh bude vyvijet a ubude monster ale jsou tady 2 proti velká hmotnost a ne moc velká výdrž baterky i po letech.

      Zajímavé že ty jeden zarytej patriot PC master race a najednou po letech sis koupil jednu z prvních konzolí a zdá se ti dobrá ? co se to děje že by se něco pohnulo čertovy desky v Rusku podzemí ? Wtf *8*
      • Veskoslav
        Jacku, já měl první konzoli v době, když si hovnu říkal papů.....
        • Draken69CZ
          Obávám se, že by to nebylo zas tak dávno *15*
  • Ta cena je brutální, mám o několik let starší ntb a stačilo jen za pár tisíc dokoupit 1070 GTX a mám vystaráno, toto bude určitě BGA a tedy žádný možný upgrade, za 2 roky tedy akorát na prodej za 30-35 tisíc.
  • Jack1947
    Přetaktování neznamená že tam je tlačítko TURBO" to měli i počítače před 30 lety *3*
  • KrPa
    Zápory: Jednořádkový enter

    make my day *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit