Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja_nic_nevim

Jestli se to dostane na PC je zatím labutí písní. Ale přístup R* k PC verzi GTA5 je otřesný. Přitom když se Vám povede prokousat se systémem modovani, nevěříte jak krásná hra GTA5 na PC může být. 

https://m.youtube.com/watch?v=sctUtDoFLms

Což ale nemění nic na tom, že AI je marná na úrovni IMPu z DOOMa a hra nabízí skvělou SP kampaň, kde bych nejraději viděl všechny hlavní postavy zdechnout. 

Bude v tom RDR2 jiny? 

• Včem je R* přístup k PC verzi GTA5 otřesný? :D

• ja_nic_nevim

Konzolista to nepochopí, ale mody dávaly GTA šťávu.

• Nevím, já tě stejně nějak nechápu. Včem je PC verze oproti konzolové otřesná? Nebo je to jen narážka na celé módovací rozhraní plné hrabání se v rootu složek atd?

• Derp_1337

Např. je otřesná nutnost Rockstar Social Club (RSC), když jste zakoupili krabicovku GTA. Horší služba se jenom těžko najde. Na konzoli všem GTA bez problémů jde. Na PC to tak není.

Když vygooglujete RSC, tak první tři odkazy jsou na stránky Rockstar a prakticky všechno ostatní jsou různé bugy a problémy.

A to nechtějte ani slyšet o technické podpoře Rockstar.
            Člověk má pocit, že komunikuje s náhodným generátorem odstavců, který ti do odpovědi zkouší nacpat kecy ve stylu "have you tried turning your PC off and on again?" (přitom váš technický problém jste poslal před 3 týdny a za tu dobu a absolutní většina hráčů musela aspoň jednou vypnout PC) Samozřejmě po odpovědi na tu brilantní "radu" čekáte další 3 týdny na nový odpověď "tip číslo 2 jak se zbavit bugu".

• Tak problémy s klienty najdeš snad všude.. steam,origins, gog, uplay,battlenet.. je to docela jedno. Já stím třeba problém nikdy neměl

Support rockstar stojí fakt za h*vno a tam není co hájit, na druhou stranu todle má i konzolová část. Za to PC verze nemůže

• ja_nic_nevim

Nechápeš to? To nevadí, můžeš bez toho žít dál. 

• Žít můžu dál i bez tvých bezvýznamných reakcí, no stejně je sem píšeš. Přeber si co sem tím chtěl říct 😉

• Kravicka

Rekonstrukce 4k + TAA = RIP

https://youtu.be/_mTIPXwcDGQ?t=587

• Tafaraj

Tohle strašně ovlivňuje hratelnost :D 

ale jednou taky dospějete :)

• ucho

týjo vypadá to parádně. hned jak budu mít trochu volného času, musím pořídit.

• To rozmázání to je příšerný to se ten blur nedá vypnout?🤮

• Nejlepší hra tohoto roku, vymazlená v každém ohledu, s absolutním hodnocením úplně všude a od všech, ale do háje! Je tam blur! Tak to je v pytli! Rychle vem nohy na ramena, ať tě nestraší ve snech a nenaskáče ti z něj vyrážka. I když jak tak koukám, už je pozdě! :-)

• Phillios191

Prostě rockstar... :)

• Jenže za jakou cenu? Doporučuji článek "Inside Rockstar Games Culture Of Crunch". Přitom je to jen hra a zrovna western mě ani moc neláká.

• Destaa

Za jakou cenu? 55-60 hodin týdně makáme v práci často taky, a to nejsme v "crunchi". V Rockstaru mají na herní průmysl celkem klidné crunche podle toho článku.

V nejvytíženějších měsících mají průměrnou pracovní dobu 45.8 hodin týdně...to máš skoro jako normální pracovní dobu v ČR, s tím rozdílem, že mzda v Rockstaru začíná na nějakých 80 tisících měsíčně. Za to bych těch pár hodin navíc teda přežil.

• jen at makaj flakaci

• TheGGG

doporučovat článek z takového pomateného braku jako kotaku... co příště polygon... cnn? 🤮

• Až na to, že obsah článku by se nezměnil ať by vyšel na jakémkoliv webu.

• TheGGG

ale změnil... kotaku a další bulvární braky rozmáznou co můžou a zbytek nafouknou.

• Johnny

GTA mě nikdy nebralo. A nebere doted. Narozdíl RDR 1 sem miloval, dvojka už se začne za par hodin stahovat a už sem natěšenej skoro jako když vychazel skyrim <3

Akorad sem si na to musel pujčit PS4, ale zadara a po dohrání zas vrátím takže cajk :D

• PCMR

Jenom 97? To vypadá, že overrated status GTA5 nebylo překonán. No nic, tak snad GTA6.

• lito

tvl, stejně bych tam uvítal Morriconeho, to bych fakt kupoval hned. Vždycky mě ta hudba v těch westernech uzemnila, a proto ty filmy mám opravdu rád, i když nejsem  nějaký extrea fanda westernů. Takhle počkám na slevu, už jsem se spáli s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V.

• Lukass

Jo presne,  jeho hudba by tomu dala tu pomyslnou tresnicku. 

Miluju jeho filmovou tvorbu,  Hodny zly a osklivy a finalni souboj,  nebo Pro par dolaru navic,   to je genialni. 

Jinak souhlas ze Max Payne 3 je brak,  ta hra me ve sve dobe silene zklamala. 

• Destaa
      Pokud ses spálil s Max Paynem 3, GTA IV a GTA V, tak to nekupuj ani pak, hry od R* očividně nejsou pro tebe. 
      • Johnny

Já GTA považuju za šit. Ale RDR mě neskutečně bavilo...

• bolehlav

Presne. Nebo San Andreas bylo super ale zase GTA V me treba vubec nebavilo... 

• kdyz bych si to chtel zahrat, mam si koupit radeji PS nebo xbox? a kdyz uz mam ovladac k xbox360, ktery pouzivam na PC, bude tento ovladac fungovat i na novem xboxu?

• Derp_1337

To si mysllíte, že Microsoft dovolí hráčům používat staré a léty ověřené ovladače a příslušenství (sluchátka, atd.) na nové konzoli?? Samozřejmě, že ne.

Musíte mít nové ovladače k X-box One.

• lito

jaký máš xbox? 

• Derp_1337

Tady má někdo problém s pochopením psaného textu...

OP se zeptal "mám si raději koupit PS nebo Xbox" a ty se ptáš "Jaký máš xbox?" 😂

• lito

tvl, tak jsem to přehlídl, psaný text chápu naprosto dokonale, ale stane se, nikdo není dokonalý. Tvoje trapná reakce je ještě trapnější než můj dotaz. Bravo!

• Derp_1337

Ten příspěvek si o to přímo říkal, aby si z něj někdo udělal srandu 😉

PS: Jedno z nepsaných pravidel internetu: neloz do diskuzí, když nedokážeš přijmout s humorem kritiku svých chyb 😇

• lito

že to rovna říkáš ty, můžeme se spolu podívat do historie 😉

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Myslím, že si mě s někým pleteš. Pokud vím, tak jsem nikdy neměl problém s tím, když někdo poukázal chybu v mém příspěvku.

Samozřejmě tím míním skutečné chyby a ne rozdíly v subjektivních názorech.

• lito

Reakce na příspěvek:

možná se pletu, ale myslím, že nějaký derp(anonym) byl docela agresivní, tedy jestli jsi to byl ty...

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Kdysi jsou používal Derp (anonym), ale pak se nějaký multi-account trollík (podezřívám Delo nebo Femta) začal bavit tím, že občas použil můj nick, takže chvilkama v těch příspěvcích byl chaos.

Naštěstí teď redakce games zavedla povinou registraci a už je klídek.

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Ty si zase fanatický to si opravdu nemáte co vyčítat lol, ale nechápu jaktože ti nedochází že si TROLL slušná diagnoza tohleto fakt.

• Tafaraj

Už jen 7 hodin :) a nějaký ty drobný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit