Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jez3vec

    To tady bude zase blbů co budou nitpickovat každou maličkost, kvůli které je ta hra nehratelná.

    • Maxianimal

      Nebo nereálná :D Také znám pár takových.

  • sankuri

    No a co to hlavni. Scvrkavaj se tem konum koule nejak podstatne nebo jen malicko? :-D

  • radim.zaty

    No hezky :)

    Takže než dohraju Zeldu (zatím 15 hodin a příjde mi, že jsem pořád na začátku), tak vyjde Sekiro a až ho dohraju, tak to snad už oznámí na PC a pokud ne, tak koupím PS4 verzi.

    • Jack1947

      Hmm a já zase zahraju a dohraju... Dying light 2, Metro a něco dalšího a mezitím to výjde no stress ) třeba pořídím ještě předtím PS4ku.)

    • maros.goc

      lol ja som mal vyše 120 a stale som preskumal tak 60-65% obsahu hry

      • radim.zaty

        Já vím, to číslo na howlongtobeat mě kapku děsí :) Ale zase prolejzám každý kout, už mám hotových 20 svatyní (3 x srdce a 2 x stamina), nějaké ty semínka a celkem dost surovin.  Nikam moc nespěchám, snad Zelda toho Ganona ještě chvilku udrží :)

        • drasta

          Jj je to fakt uplnej zacatek. Ten svet v Zelde je fakt kouzelnej. Porad me prekvapuje o kolik zazivnejsi muze byt nez treba svet v Horizon Dawn.

  • KamilZm

    Divím se, že se redakce (v dobrém) nepochlubila, že to dostali v ČR předem jako jediní, tedy alespoň podle toho, co jsem četl: "Rockstar si jako jediné médium před vydáním z České republiky vybral kolegy z Games.cz". Za to si redakce zaslouží 👍

    Zajímalo by mě , zda ta reálnost a uvěřitelnost bude vyšší, jak u KCD, které si na tom strašně zakládalo a hodně se tím vymezovali vůči ostatním. I když není v recenzi přímé srovnání, tak to tak z ní chápu. I když vzhledem k rozpočtu to asi překvapení není a porovnání vlastně ani není fér. 

    PS: Překvapuje mě, že vydavatelé obecně vydrbávají třeba s hrej.cz, což také není malý web. Ti nedostávali ani pozvánky na uzavřené prezentace Cyberpunk. I Vortex o 3 lidech toho má předem  snad víc jak oni.

    • AHA poroto ta bezchybná chvála 10/10, kdo maže ten jede😉

    • ono není tak těžký si odvodit, proč Games dostalo recenzní kopii dřív, než všichni ostatní, když ti dojde, že Level je na Metacritics... 

    • Derp_1337

      Jak vás to může překvapovat? Stačí se jenom zamyslet nad pohledem vývojářů her.

      Z hlediska světového trhu má ČR opravdu minimální význam, takže většině vývojářů stačí pozvat redaktory z "nejsledovanějšího" média. A to platí obzvlášť u prezentací omezených velikosti místa (např. ta uzavřená prezentace Cyberpunk).

    • jindra.veliky

      taky nechapu, games.cz a hrej jsou v CR to nejlepsi

      • maros.goc

        pretože Vortex = Youtuberi :D :D :D ...

  • Odulin

    Díky za recenzi, 10 se dalo tak nějak čekat.  ale to čekání na zítřek po šichtě 😬

  • Lukass

    No hra to bude spickova,  o tom nepochybuju,  ale recenzent Adam Homola je odvarene uplne ze vsecho,  takze beru s rezervou. 

    • jindra.veliky

      tak nejdriv se na redaktory nadava, ze je hry nudi a znudene i pusobi a kdyz je tu nekdo nadsenej do her, tak je to taky spatne

      • tak ono je otáízka nakolik je někdo nadšenej ze samotné hry a nebo z faktu, že hru dostali jako první k recenzi v ČR a neumí si udělat profesionální odstup....

      • triptich

        keď ono je taká zábava nadávať len pre nadávanie samotné ;)

        mne sa adamovo nadšenie naopak páči. občas to možno preháňa, no vidieť, že ho hry bavia a užíva si ich. a tak to má byť.

      • Lukass

        To neni o nadseni do her,  ale o nadseni z kazde blbosti. ,  Viz.   Adam a Watch Dogs 2. 

        • radim.zaty

          Tak je pravda, že Adam je často nadšený až příliš, ale zase na druhou stranu, je na něm vidět, jak si ty hry užívá a neřeší každou kravinu. Pravda, u herního novináře to asi není ideální vlastnost, ale Adam je asi jediný týpek z redakce games.cz, se kterým bych zašel na pivo a pokecal o spoustě her a jak jsme si je užili :)

    • maros.goc

      tak to áno, súhlasím s názorom na Adama, ale pozri aj zahraničné recenzie a tie nehovoria vlastne nič iné

  • uzivatel1982

    No u rockstaru se člověk nemusí bát předobjednávky. Jejich hry jsou etalon v kvalitě. A cena nejde dolů skoro vůbec, takže se ani nevyplatí čekat. Už se těším. 

    • Doufejme :-D Tohle platilo i u Maxisu, Bioware,...  A Rockstar spadá pod Take Two, které plánuje čím dál agresivněji implementovat mikrotransakce. RDR2 se to asi ještě nedotkne (minimálně singlu). Ale kdo ví do čeho je natlačí u příštích her.

  • spoock

    Behem cteni recenze mi prisel email, ze uz mi to odeslali, parada. Zitra budu hrat do noci, az prijdu u prace. 

    • Stormangels

      Já chodím do práce od 8 do 23 takže budu hrát tak max od noci do rána :D

  • maros.goc

    pekne si pockam na PC verziu :)

    • jindra.veliky

      tak si to cekani uzij, jestli to vubec vyjde

      • Jack1947

        Výjde.

        • radim.zaty

          Když to říká místní vrchní dojmolog, tak jsem klidný.

          • Jack1947

            Výjde je to jasné, ale troll si jak chceš.

  • Zaho
    10/10 a já si říkám, třeba bych tuhle hru neměl ignorovat.
    Pak mě napadne, kolik asi dostalo GTAV a zjistím že taky 10/10. V klidu pokračuji v ignorování.
    • radim.zaty

      Já jsem GTA V taky pořádně nehrál. Nikdy jsem se k tomu nedostal, stále bylo co hrát a nějak mě ten setting, kdy hrajete za zločince (a v případě GTA V za jednoho totálního magora) nikdy neseděl. 

    • Maxianimal

      Všechny to šíleně mrzí.

    • Takže kvůli GTA V recenzi ignoruješ hry co tu dostanou deset a méně? Nebo jak jsi to myslel? :-D

      • Zaho
        Ne hodnocení 10/10 mi v ničem nevadí. Jde spíš o to že jsem se podíval jak hodnotili, dle mého názoru, podobnou hru od stejných tvůrců a usoudil jsem, že bych měl brát 10/10 s rezervou. Nerad bych si koupil GTAV z divokého západu. Koncept GTA jsem si už užil dost.
        • bukrr

          Řekl bych, že z recenze je jasné, jak rozdílné ty dvě hry jsou 

      • Maxianimal

        Já bych to viděl na dalšího z řady hejtrů, kterým se nelíbilo GTAV, nebo spíš GTAO a myslí si, že to někoho zajímá. Snaží se nastartovat ten nudnej stokrát omílanej hejt na GTAV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit