Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím, prosím, prosím. Hrajem tuto hru RED DEAD REDEMPTION: UNDEAD NIGHTMARE. Jsme na 66 procentech. Všech 22 měst hotové. Ale co dál? Prosím poraťe kam jet dál. brumack@seznam.cz
    • Oprava, prooooosíííme poslat návodík, radu na briluc@seznam.cz
      • Tak znovu žááááádáme o poooomoc. Jsme už zombík, všecičké města splněna. Coooo dááál???? Nevíme si s manželem rady. Jezdíme jak blázni sem tam a nic. 66 procent za námi, hrajem to 10 hodin. Ví někdo? Prosím. briluc@seznam.cz nebo sem. :-)
        • Tak znovu žááááádáme o poooomoc. RED DEAD REDEMPTION: UNDEAD NIGHTMARE Jsme už zombík, vstal jsem z hrobu, všecičké města splněna. Coooo dááál???? Nevíme si s manželem rady. Jezdíme jak blázni sem tam a nic. 66 procent za námi, hrajem to 10 hodin. Ví někdo? Prosím.
  • Ahoj, mohli by jste mi poradit? ve hře mám všechna města v bezpečí a jediné co se mi nabízí dělat, krom putování po krajině, je symbol zelené kamerky u Plainview. A právě tam nevim co s tím dělat. Nenabídne mi to nic a jen mi tam řve svázaný zombie a jeden týpek vedle napodobuje zombieho. Co mám dělat? ... a sorry že odbíhám od tématu *2*
    • Musíš mu přivézt (živého, svázaného na koni ;-)) takového toho zombíka co plive ten zelenej hnus. Pro rozjetí dalšího příběhu ale musíš sehnat nějaký kytky - přesně to máš popsaný v Journálu
      • Jak mám získat tu mušketu
  • kupil som si RDR undead nightmare pre PS3 a nikde ani v manuale som sa nedozvedel o tom ze by mala hra obsahovat tieto dalsie bonusove dlc packy (Liars and Cheats a Legends and Killers)... problem je v tom ze nikde ani v takejto "odbornej" recezii nepisu ci ich obsahuju alebo ako to vlastne s nimi je!!!! ake dalsie verziu tejto hry su... ci je lepsie ich kupit online cez PSN kde ako jeden balik uz su... lebo hra z kameneho obchodu ich NEOBSAHUJE!... toto by som cakal od serioznej recenzie.. aby sa zakaznik vedel zorientovat na trhu... a nie iba blomal a hladal ako to vlastne cele je!
  • 6 se mi prostě zdá hooodně málo.6 tady dostávájí jen nějaký béčkový hry a ne něco jako je Red Dead Redemtion!Musím říct že s recenzema Dana Vávry nejsem poslední dobou moc spokojenej *9*
    • OMG danny, tak si zaplac a jdi si ohrat kakao...pak se prober a pochop, ze naka znamka v ramecku je naprosto nepodstatna a hlavne je to jen SUBJEKTIVNI pohled na vec...Ve finale ty dyko, se to hodnoceni tyka jen rozsireni hry a ne puvodniho titulu, jak sam pises, jeste spatne...Takze ty a vsichni ostatni pseudo kritici, si dejte pohov a radsi si delejte na veci vlastni nazor a smirte se s tim, ze ne vzdycky se bude shodovat s nazorem ostatnich...

      PS:sem rad ze se taky zacaly udelovat jiny znamky nez nekonecna zaplava 7 a 7,5...Uz se tesim na nakej poradnej hate nakyho budget titulu s cenovkou AAAtitulu, u kteryho se clovek i zasmeje, kdyz zjistuje co to ty vyvojari zkousej a na jak velkym mnozstvi Lka ty hry vytvarej...
    • Mopped
      Přestaňte pořád hledět na číselné hodnocení a přečtěte si recenzi. Každý redaktor hodnotí jinak a podle textu je jasné, že to je docela dobré. Uvedl i důvody proč se tak rozhodl. Navíc je to stále nadprůměr.
    • Ono bylo slyset v tom prvnim Fight Clubu, ze jim je leda k smichu, kdyz je lidi narknou z toho, ze nejsou objektivni.
      Mozna se ani neni cemu divit, kdyz clovek kouka do tech blitek v diskusich.
      Ale preci jen... Vavra je vazne "pan Subjektiv"
      Kdyz vzpomenu, jak treba ztrhal Fallout 3, o dva roky dal New Vegas vytahuje na devitku, tak me uz treba ted tady s UN fakt neprekvapi..
      Sorry za offtopic, ale dat o dva roky novejsi hre najednou (ktera je dneska uz fakt NESKUTECNE zastarala) 9/10, protoze ma lepsi pribeh, svet a "fallout feeling" nez ta tolik nenavidena hra (o dva roky starsi)... To proste nema obdoby..
      New Vegas jsem si uzil jako dlouho zadnou hru, ale stejne si poklepu na celo, kdykoli si na ty dve recenze vzpomenu...
      • Vávra na Fallout 3 žádnou recenzi nikam nepsal. V komentáři zdrbal přístup Bethesdy k tématu Falloutu a imbecilní příběh. Přesto ve hře strávil snad 100 hodin a i když s pocitem hořkosti se u ní bavil. Jelikož Fallout hry jsou podle mě hlavně o volnosti, inteligentní možnosti volby a příběhu v čemž NV exceluje, tak z něj byl Vávra nadšený. Kdyby Vávra někdy psal recenzi na F3, přemýšlel by, jestli mu má dát 7 (za to že nerespektuje Fallout svět), nebo 8, za to že je to zábavná hra.

        A co se DLC UN týče, tak je možná dobré přečíst si kromě čísla i text. Je to dobré, ale je to jen přídavek. Vzhledem k tomu, že jsem dal RDR 9 a tohle je podstatně menší zábava, tak je 6 zcela na místě. Zas tak moc mě to nebavilo a to jak mě to baví je to nejdůležitější měřítko při hodnocení, na rozdíl od ceny a nákladů na vývoj.
        • Eh.. Nepsal recenzi F3 do levelu? Hodnoceni nejakych 5-6/10? Mozna to mam popleteny - jestli jo, tak sorry
          Tech 8/10 by urcite nikoho neurazilo...
          Ale sakra... Vzdyt jsem tu recenzi nekde videl nascanovanou - z modryho casaku, samy ostry vyrazy, hodnoceni snad dokonce 4/10 (to doufam kecam)
          Stopro to nekde bylo, ted uz to nenajdu. Prisahal bych, ze tam byl podepsanej "nejakej" Vavra : )
          Pokud ne, tak si sypu popel kstici, chleba, i klavesnici. A necht jmeno toho Vavry ocisteno : D
          • Tak jo, moje blbost
            http://1.bp.blogspot.com/_5rdBCzlqUPQ/SSmru5GOD4I/AAAAAAAAGy0/7hjCjRPNims/s1600-h/Vavra_Fallout_3.jpg
            Myslel jsem tenhle komentar, hodnoceni jsem si k tomu primichal odjinud...
            Na druhou stranu je to fakt slusna sprcha plivancu a za tema puvodnima hloupejma plkama si v podstate stejne stojim...
            • Tak nvm s cim vy lidi, co furt obhajujete F3, mate problem...Nvm kolik vam je let a jakou mate hracskou zkusenost, podle me zadnou...S jistotou muzu ale rict, ze F3 obhajujou jen deti mezi 11 a 15, pro ktery jsou hry jako stary Fallouti, planescape, IWD, potazmo serie BG jen naky trapne a stare vypadajici hry, ktery by v zivote nehrali, jen protoze nemaj dobrou grafiku(BURN BABY BURN)...A s tou samou jistotou taky muzu rict, ze lidi okolo 25let+, coz jsou mi vrstevnici a lidi kteri pamatujou tezce probdely noci a pytle pod ocima jako nikdo jinej u starejch dobrejch klasik, odsoudili F3 po prvnim killu Supermutanta s 10mm pistoli na 2lvl...Oni vi proc, vy decka ne...Samozrejme ta hra byla plna hromady dalsich nesmyslu, ktery z ni delaly solidni a zabavnou strilecku, ale urcite ne obstojnyho nastupce a clena rodiny FALLOUT
            • Je to smršť, ale stejně by to dostalo aspoň těch 7/10. Není to recenze, takže se tam píše o úplně něčem jiném - o tom proč to není tak dobré jako staré Fallouty a neměl jsem žádnou potřebu tam něco vychvalovat, protože to nebylo účelem toho textu. Kdyby to byla recenze, musel bych tam naspat i o pozitivních věcech a těch se ve F3 taky pár najde (mimochodem, o tom jsem psal ve velkém článku o Falloutech tady na games asi před měsícem). S odstupem času můžu říct, že jsem to i přes všechny ty výčitky hrál pěkně dlouho, takže mě to nakonec i bavilo. Ale zároveň si stojím za tím, že prakticky všechno tam je napsané je pravda (a ne až zas tak moje subjektivní pravda, ale pravda) a jsou to věci nikoli technického rázu, ale designerské záležitosti a rozhodnutí, které se dali udělat jinak a hra by byla neskutečně lepší. Důkazem toho je New Vegas, které ničím z toho naprosto netrpí. Všechny ty výčitky se tam nevyskytují, přičemž rozsahem, vzhledem i technicky je to prakticky stejná hra.
  • a co nějaka zminka u multaku ? je tam novej mod undead overrun nebo něco takovyho, o tom tady ani zminka.a to že na tom cd sou i další dlc je dobrá věc a těch 6 stovek mě vubec nemrzí :)
    • Na MS body z Xbox LIVE me to vyslo cca na 250 za nejakych deset hodin hry. To je myslim parada (kupovat to v krabici mi prijde jako blbost..)
      Jinak v ty recenzi toho neni zminena spousta, a celkove se mi zda zavadejici.
      Napr. ta "hromada pribehovych misi" (nebo jak to uvadi) je velka asi jak "hromada" cukru, osypana z koblihy... Ty pribehovy mise jsou sice opet super (vcetne animacek, dabingu, atd.) ale je jich strasne malo - na tech svejch 10h jsem se dostal tim, ze nepouzivam fast travel, osvobodil jsem vsechny mesta, zachranoval ztraceny lidi, atd. atd.
      Nerad bych kecal, ale myslim, ze tech misi je tak 8 (!) + treba dalsich 8 vedlejsich, od znamych prezivsich. Ty jsou ale vetsinou na pet minut..
      Na DLC je to porad za ty prachy parada - asi moje blbost, ze jsem byl natesenej na rozsah typu GTA:Gay Tony/the Lost.. S pridavkama pro GTA se to bohuzel merit neda - misema bych to odhadl tak na ctvrtinu kazdyho z DLCcek z Liberty City.
      Jinak jsou tam treba novy zbrane, novy MP mody, poklady, nahodny setkani, atd.

      Mimochodem.. To spojeni zombiku s westernem snad neni az tak divny, ne? Vzdyt je to tady podany jako sranda s vsemoznejma odkazama na starsi beckovy horory (resp. celou "beckovost"). Western-horroru neni zrovna malo, a ty zombici se tam hodej, jako nikam jinam.
      Jen skoda, ze to vazne trochu bori puvodni RDR (v duchu to musim brat vazne jen jako Nightmare - proste jen sen treba). I kdyz ani Redemption nebylo tak vazny, jak se casto snazilo tvarit...
  • Hlenboy nedá žádné hře větší ohodnocení a to z jednoho prostého důvodu, tu hru on přece nedělal tak proč by měla mít maximum, hry s hodnocením 10 umí přece dělat jen Dan ne!
  • recenze pana Vávry jsou všechny nějaké divné...UN dostáváa všude kolem 9 a tedy 6...
    • Recenze či číselný hodnocení? Pletete si pojmy s dojmy ;)
  • Pardon, toľko kritiky a "Čtenářské recenze (0)".
  • Toľko kritiky a "užívatelských recenzí" 0.
  • Dan Vávra má holt svůj názor.Jako všichni *5*
    • N+kdy mám pocit, že Mr. Vávra má takový názor poslední dobou an vše ... a jak koukám, když sem jednou za čas zajdu (přestal semt ady ty recenze číst úplně), je to stále stejné ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit