Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Furt dokola :). Čtenář (pokud ty recenze vůbec čte a nečumí jen na číslo) zdegenerovaný současným trendem holt na konci takového textu (resp na začátku ;)) očekává 7-8 (já spíš tu 7)... To se pořád nadává, jak se dneska všude sekají desítky každý kravině a když pak nějaký web zkusí používat celou hodnotící stupnici, tak se na autora sypou kletby. A nesypou se jen kvůli číslu (i když to je vždycky na prvním místě), ale i kvůli autorově osobnímu názoru.
    • Já bych tam dal 5 stupňů hodnocení, ať přestanou brblat. *2* to by bylo, to nikdo nemá. *8*
      • LTM3
        Jo nebo rovnou přejít na binární soustavu *1* Dávala by buď 0 nebo 1, to taky nikdo nemá *1*
  • Jenom 6?! Vždyť je to podle VGA nejlepší DLC roku *2*
    • A kolik by to mělo mít?? Nejlepší DLC roku nejpíš ano, ale to by mělo mít 9/10?? Proboha je to jen DLC, proč by to mělo mít stejně, jako původní hra, nebo AC2, ME2 a nevim co ještě, to snad ani nejde srovnávat "jen" DLC s takovíma hrama.
    • janchor
      A?
  • co takhle DRD pro PC *6*
  • Pardon, toľko kritiky a "Čtenářské recenze (0)".
  • Přestavaj se me tu ty recenze líbit o neco níž pišete že Red Dead Redemption – Undead Nightmare vyhralo v Video Game Awards cenu nejlepší DLC a date domu 6 bodu trochu nechapu
    • A kdo se tu zas baví o Black Ops?!
    • Opravdu je 6/10 málo?? Kolik by mělo mít?? 9/10?? To mi chceš říct, že i když je to jen DLC, zaslouží si stejný hodnocení jako původní hra?? Nebo třeba AC2, ME2, DA, SC2 a další?
      Může to být nejlepší DLC roku, nebo nejlepší DLC vůbec, ale hrám, který sem vypisoval nesahá ani pokotníky, tak proč by mělo mít stejný hodnocení??
      • DLC by měla mít svou vlastní stupnici, takže by měla dostávat i 9/10... Zkus srovnat DLC ke GTA4 a RDR proti DLC k Mafii 2 nebo CoD. GTA4 a RDR DLC by měla kolem 9/10, ta k Mafii kolem 5/10 a ta k CoD sotva 2-3/10, zkus je hodnotit s touto stupnicí (kde má toto DLC šestku) a dostaneš se do mínusových hodnot, aby si byl alespoň trochu objektivní...
        • Já si stojim za svim, i když je pravda, že DLC k Mafii by si víc jak 2/10 nezasloužili, protože oproti DLC od RDR, nebo L4D je nic. DLC ke GTA by se dají hodnotit jako samostatná hra, přičemž na PC to platí doslova.
          O DLC k CoD se snad nedá mluvit jako o DLC, je to odpad mezi DLC a ždímačka peněz. Vydat pár map, kde jich je polovina z předchozích dílů a chtít za to peníze je hnus.
          • Stůj, ale je to nesmysl. Porovnávají se přídavky. Když už je tu jen jedno číslo pro hodnocení...
            • Pak ale recenze vypadají, jak vypadají, Black ops si určitě zaslouží míň, nevím čím si vysloužilo zrovna 7/10. Recenze na UN mi přijde jako jedna z mála objetivní, ale pak někdo řekne že CoD mělo víc, tak tohle taky musí mít víc...
              Koukni se třeba na Xzone k nějaké hře na recenze hráčů, nikdo tam nehodnotí nic objektivně, jen líbí se mi nad 90%, nelíbí pod 50%, hra kolem 5/10 (popř. 50%) je automaticky brána za špatnou, i když tomu tak neni. UN je dobrý DLC, ale žádná pecka, která by si 9/10 zasloužila, to že je "nejlepší" v tomhle roce neznamená, že musí mít 9/10, prostě jen neni žádné lepší DLC.
            • OMG: Ono, když o Black Ops hrdě prohlašují, že je to sra*ka a pak dostane 7/10, tak ano 6/10 je málo.
            • Souhlasím, Dejl se plete. A jinak....na hodnocení na games.cz si musí člověk zvyknout nebo odejít. Tady je 6/10 jako 7-8/10 na jiných serverech.Stojí si za tím že 5/10 je průměr (což z MATEMATICKÉHO! hlediska je) ale tímhle válčí už tak nějak se zaběhnutým hodnocením a pak vznikají v diskuzích reakce jak je 6/10 málo...
        • Přesně tak. Celkově je to jiná kategorie a cena 270,- na to také ukazuje, když ACB stojí třeba 1500,-.
      • Snad srovnáváš přídavky, ne? Když má přídavek 6/10, tak je to spíše průměrný přídavek jakých dnes vychází mraky a nemá cenu je vůbec kupovat.
        • Je blbost rozlišovat recenze na přídavky, na plný hry... pak můžeš rozlišovat recenze u RPG, akčních her atd... Recenze je recenze, hodnocení je na DLC dobrý a objektivní, myslim, že i z recenze je poznat, že je to dobrý DLC, který stojí za koupi a to je hlavní.
          • Takto to nelze brát, stejně jako se v recenzích odlišují hodnocení her z Live a PSN oproti těm "velkým", tak by se měla odlišovat i ta DLC. Navíc je to stále neobjektivní, protože například Black Ops dostalo vyšší hodnocení, nežli toto DLC a přitom je ta hra kratší a horší, nežli toto DLC.
    • Takhle to dopadá, když si někdo splete DLC s datadiskem. UN je skvělé DLC a rozhodně si zaslouží víc jak šestku. Kéž by každé DLC bylo takhle obsáhlé.
    • ales.smutny
      Tak ceny jsme samozřejmě nepředávali my, o nich jsme pouze informovali. Dan Vávra má svůj názor, který prezentuje v recenzi a to nemá s VGA nic společného :) Je jen přirozené, že různí lidé mají různé pohledy na věc, od toho je pak textová část recenze, která slouží k zorientování se čtenáře v tom, zda autorův vkus či výhrady souzní či kolidují s čtenářovými:)
  • UN by mohlo být se svými deseti hodinami považováno za plnohodnotnou hru na téma RDR a za cenu 270,- Kč se jedná o malý zázrak na dnešním poli zoufalých a peníze dojících DLC. Kéž by více firem přistupovalo ke stahovatelnému obsahu více zodpovědně. Skvělá grafika, hratelnost a atmosféra, prostě na DLC hodnotím 8/10.
  • Nevím čím to je, ale některé hry se mě na Tiscali.games zdají dost podhodnoceny. Je sice pravda že každému se líbí něco jiného ale Undead nightmare 6/10? Resistance 6/10? Uncharted 8/10? a největší úůet Siren: Blood curse 4/10 (to jsem se nasmál) co dodat. Recenze píšete dobré, ale hodnocení již na tiscali.games beru s velikou rezervou, a pro klid v duši bych ostatním doporučoval to samé... *1*
  • Souhlasím... jenom 6?
  • rdr*
    • DrD pro PC by mi taky az zas tak nevadilo *3*
  • brzy si budu kupovat rdr vyplati se mi k tomu rovnou kopit rdr:undead nightmare....stojí to za to ?
    • Stojí, ale tahle recenze na to nevypadá :D Lepší neřešit.
      • Přesně tak, stojí to za to, no předpokládal jsem že mě Zombíci v tomhle přostředí z dob divokého západu moc nenadchnou a když jsem si hru pořídil byl jsem tak moc překvapenej že nelituji toho nákupu. Krásná atmosféra a znovu skvělý příběh. Ale zdůrazňuji tu horrorovou atmosféru, ta je SUPER !
        • Jo jo..úplně souhlasím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit