Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu sa asi zabudlo, že sa recenzuje DLC čo?
  • Ocelot23
    Tohle se nedá srovnávat s AC:BH ....
  • "...to ovšem ospravedlňuje i poloviční cena"

    To je zajímavý, že UN stojí 270,- a RDR kolem 1300,-.
    • sleepless
      Recenzovana byla diskova verze, jejiz MO je stanovena na 799 Kc (ze se da sehnat levneji, je jina vec). Pokud bychom recenzovali pouze samotne UN DLC stazene z PSN, ci XBLA bylo by to uvedeno v clanku.
      • Asi sem přehlíd v tý recenzi něco o Liars and Cheats a Legends and Killers přídavcích.
    • Patrně byla recenzována disková verze Undead Nightmare. Potom mě ale mrzí, že v recenzi není zmíněný žádný multiplayer mód. Třeba aspoň Undead Overrun.
      • Disková i stahovatelná verze je samozřejmě stejná a stojí 270,-. U diskový jsou ale ještě další přídavky, které se prodávají normálně zvlášť. Když recenzuji DLC za 270,- a tvrdím, že stojí polovinu RDR a ještě tomu dám 6/10, tak je asi něco špatně. Co bych tady taky čekal...
        • sleepless
          Jak pisu jinde, cena diskove verze je 799 Kc, ne 270 Kc. Takze asi tak...
          • Jenže disková verze má několik přídavků. Tři placené po 270,- za každý a několik neplacených.
            • sleepless
              Došlo k nedorozumění, v článku je vše objasněno. Navzdory tomu, že jsme obdrželi k recenzi verzi na disku, obsahovala pouze DLC Undead Niughtmare...recenze se tedy týká pouze Undead NIghtmare. Na hodnocení to ovšem nic nemění.
  • Ahoj, mohli by jste mi poradit? ve hře mám všechna města v bezpečí a jediné co se mi nabízí dělat, krom putování po krajině, je symbol zelené kamerky u Plainview. A právě tam nevim co s tím dělat. Nenabídne mi to nic a jen mi tam řve svázaný zombie a jeden týpek vedle napodobuje zombieho. Co mám dělat? ... a sorry že odbíhám od tématu *2*
    • Musíš mu přivézt (živého, svázaného na koni ;-)) takového toho zombíka co plive ten zelenej hnus. Pro rozjetí dalšího příběhu ale musíš sehnat nějaký kytky - přesně to máš popsaný v Journálu
      • Jak mám získat tu mušketu
  • Prosím, prosím, prosím. Hrajem tuto hru RED DEAD REDEMPTION: UNDEAD NIGHTMARE. Jsme na 66 procentech. Všech 22 měst hotové. Ale co dál? Prosím poraťe kam jet dál. brumack@seznam.cz
    • Oprava, prooooosíííme poslat návodík, radu na briluc@seznam.cz
      • Tak znovu žááááádáme o poooomoc. Jsme už zombík, všecičké města splněna. Coooo dááál???? Nevíme si s manželem rady. Jezdíme jak blázni sem tam a nic. 66 procent za námi, hrajem to 10 hodin. Ví někdo? Prosím. briluc@seznam.cz nebo sem. :-)
        • Tak znovu žááááádáme o poooomoc. RED DEAD REDEMPTION: UNDEAD NIGHTMARE Jsme už zombík, vstal jsem z hrobu, všecičké města splněna. Coooo dááál???? Nevíme si s manželem rady. Jezdíme jak blázni sem tam a nic. 66 procent za námi, hrajem to 10 hodin. Ví někdo? Prosím.
  • to je zvlášní...u mě respektovaným gametrailers 8.8/10;)

    http://www.gametrailers.com/video/review-pod-red-dead/706977
    • Recenzent by měl recenzovat podle svého požitku a na jeho základu udělaném názoru. Kdyby se každý recenzent řídil všeobecným skóre u hry, byly by recenze zbytečné.
      • Pete.palis
        celkově jsou recenze u her na prd....subjektivní názory jsou na prd....je to tak, 100 lidí, 100 chutí;)
  • Je to humus, ziadne minihry, len na jedno kopyto likvidacia hufov nemrtvych. Po chvili to prestane uplne bavit. Zato Redemption bol bozsky.
  • Stůj, ale je to nesmysl. Porovnávají se přídavky. Když už je tu jen jedno číslo pro hodnocení.
    • to bylo jinam
  • sleepless
    Na základě vašich připomínek jsme zjistili, že recenzována nebyla skutečná disková verze Undead Nightmare se všemi dříve vydanými DLC, ale pouze na disku distribuované (a to nás zmátlo) DLC Undead Nightmare. Recenze se tedy týká pouze DLC Undead Nightmare - nic to ovšem nemění na vyznění textu a výsledném hodnocení (po konzultaci s recenzetem).
  • Ještě pořád si myslíte, že je číselný hodnocení dobrej nápad? Zatím je tu tucet narážek na skóre a pletou se sem další hry k porovnávání žlutýho magickýho symbolu na začátku recenze. Přitom k textu výtku nikdo nemá, jak zvláštní :) Mimochodem je napsána hezky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit