Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    super.. já teda hlavně čekám na Dark Souls u kterého se mi zobrazují už zamknuté achievementy nově a někdy během listopadu by to mělo migrovat, tahle služba byla jeden velký omyl a jsem rád, že se zpětně i starší hry toho zbavují
  • ja mam steam vicemene od jeho spusteni, kdy nam hracum CS byl z prechodu z 1.5 na 1.6 vnucenej... zpocatku to bylo peklo, ale dneska to je naprosto spickova zalezitost. krabicovy verze her uz bych nekupoval (i kdyz mit tu krabici je asi fajn), navic steam slevy a slevy v ruznych obchodech po internetu, kdy si novejsi hry koupis za hubicku (wasteland 2 koupen za cca 16 euro v dobe vydani), to na konzolich nenajdes. za me musim rict, ze Steam je bezva...
    • Pro napis SLEVA, AKCE nebo ZDARMA vetsina lidi klidne proda dusi a zahodi idealy :-). Od nejmladsich az po ty nejstarsi.
    • Přesně tak. Je to platforma, která není dokonalá, ale neustále se zdokonaluje a už nyní nemá k dokonalosti daleko. Tvůrci spolupracují s komunitou a za měsíc udělají tolik změn/úprav/novinek, co EA s oridžinem nezvládla od dob jeho existence.
      Mě např. Steam naučil před už hodně lety kupovat hry (nejen ve slevách). Funkce steamworks mi dá do hry přidanou hodnotu (matchmaking s přáteli, achievementy, workshop, diskuzní fóra, ....), kterou mi jiné rádoby platform nebo non-drm tituly zkrátka nedají.
  • To je pokrok, ze spatne sluzby na jeste horsi :-). To je maximalni upadek pc platformy a vetsina priznivcu to ani nechape.
    • A v com je ako steam horsia sluzba ako GFWL mily odbornik na PC gaming?
    • Snažím se pochopit, co jsi napsal, ale hloupější názor jsem už dlouho nikde neviděl. Tohle mohl napsat jenom konzolista, který o PC a jejich platformách nemá ani Páru. Každopádně by sis měl uvědmoit, že právě Valve/Steam drží popularitu PC ještě hodně vysoko. Nebýt jich a být tu dominantní takový Microsoft, tak bychom byli pěkně v p*deli. Bezpardonu.
      • Diky za potvrzeni meho tvrzeni, ze to ani nechapete.

        A ne, napsal to clovek, ktery na PC hral hry uz na XT a ktery jako jeden z prvnich a jeden z velmi mala kupoval pc hry hned od zacatku, kdy se k nam zacali vubec dovazet.

        A predevsim by sis mel uvedomit, ze to napsal clovek, ktery si vazi sveho soukromi, odmita stupidni online drm a odmita, aby mu nejaky hloupy prodejce her nasadil do pocitace program, ktery si tam muze delat co chce a co vic, chce mit a ma pod kontrolou i hrace, kteri ty hry kupuji jinde. Je to zoufalost a ubohost, kam pc platforma za poslednich deset let dospela.
        • Jeslti se ti nelíbí dnešní svět, globalizace a v případě her trend elektronického nakupování a opomíjíš všechny výhody, co toto s sebou nese - zaměřuješ se pouze na zápory, nemá smysl žít / hrát hry.

          Stále si myslím, že říct o Steamu (který pochopitelně řada haterů nemá ráda, pak nevím, co teda chtějí), že je ještě hroší než GFWL, je prostě zcestné.
  • species
    Cekal jsem bandu konzole tupounu s vidlemi a pochodnemi vyhlasujici do sveta svuj nekoncici hon na carodejnice a nasel jsem bandu konzole tupounu s vidlemi a pochodnemi vyhlasujici do sveta svuj nekoncici hon na carodejnice.

    Uz i ty diskuze na games.cz zacinaji byt nuda.
    • Jack1947
      Myslíš klávesnicové myšové hrdiny ... snad to tady nechceš zabalit ? Já tu jsem už přes 2roky, ješte mne to tu zdaleka neomrzelo. *4*
      • Inquisitor
        Spíš jenom dva roky ne? :)
        • Jack1947
          Už 50% populace mne má plné zuby, ted si vem kdybych tu byl už třeba 10let. ( Což bych se ale musel asi narodit, o těch +-10let dřív mít pc dříve...)
  • Lynch
    Čekám na Dirt 3, Dark Souls, RE5, Dead Rising 2 a další. Snad se to tam někdy dostane.
  • tak zase znovu? OK ! GFWL je zlorad stejne jako steam, jen steam umi lip oblbnout lidi, a navíc je naprostym velmistrem ve smirovani lidi, v tomhle oboru je oproti nemu GFWL neskodne kuzlatko. Ale tak samozrejme uz není uniku, jsme tam všichni, protože jina moznost pokud clovek chce hrat hry moc není. Je uplne strasidelne s jakou samozrejmosti lidi prijali DRM vymenou jen za to ze dostanou achivy, kartičky a muzou byt soucasti obrovske komunity.
    • species
      ty si ale blb.
    • Achievy me nezajimaj, na karticky se*e pes a steam pouzivam uz 10 let a 3 mesice a nemam jedinou vytku. Nejakejm zvastum od masovejch knedlicku jak steam je drm apd., se akorat smeju. A ne, nejsem zblbnuta ovecka. Smirovani lidi, prosimte. A kdo te dneska nesmiruje. Kdyz budu chtit muzu smirovat I tebe na tvym vlastnim kompu.
      • Ale ano, jsi primitivni ovecka, na tebe staci bliknout napisem SLEVA a uz slintas a je ti vsechno jedno. A jasne, kdybys chtel, tak klidne pohnes zemekouli. Ale fajn, predved se a zacni me smirovat na mem kompu.
      • to samozrejme nemuzes, protože vim jak se proti tomu bránit a muzu to udelat..na steamu s tim neudelam nic...jo leda když vypnu net..ale to je trosku podivne reseni.
        • ne obava me to opravdu nevis. Tim ze si nainstalujes Nod32 apd. radoby ochranny programy, zabranis tak maximalne velkymu prdu.
          • co to je ten nod32? anebo vis co?..proste se dostan do myho kompu..az tam budes dej vedet..myslim ze timhle premerovani pindiku konci .)
            • *7*
            • tobe bych spis radil nepovazovat steam za tu kravovinu cos napsal
          • Jack1947
            Co na vnitřní neověřené průniky, Peerguardian... tím se taky nemůže bránit?

            Měl jsem jednou Adware, nachvíly sem ztratil nad PC kontrolu, vím o čem mluvím.
            Musel jsem vypojit net ale dmg has been already done.
        • Jack1947
          Nebud jak hnisavec a jejdášek prosímtě... ty to mají v hlavě pomotané ty bys měl být rozumější. *3*
          • Mam trileteho syna, je velmi sikovny, ale obcas, kdyz se snazi vyjadrit slozitou myslenku, se do toho zaplete a pak se vyjadruje stejne zmatenym zpusobem, kterym se tu bezne prezentujes ty. Tudiz se vyjadrujes na urovni trileteho ditete. Mozna mas nejakou mentalni vadu, nechci se ti smat, ale zrovna ty bys nemel nekoho osocovat, ze to ma pomotane v hlave.
    • pravda, jediný rozdíl je ten že Steam funguje - a světe div se - dá se na něm i nakupovat!
      • Hmm..hry sli nakupovat odjakživa, a steam k tomu nebyl potřeba, jak někdo muze takovou samozřejmou věc povazovat za vysadu steamu nechapu..vazne se tomu gabenovi dari lidem gumovat mozky zdatne *7*

        Steam vs GFWL je stejny pripad jako když by někdo nenavidel rajskou polivku ale rajskou omacku by zboznoval.
        • Uvědomuju si, že si troll, ale trochu tě nakrmím.

          Tvoje přirovnání je na prd. Je to jak kdyby někdo miloval rajskou omáčku, ale nenáviděl rajskou polívku, do které se mu někdo vy*ral a následně vyzvracel.
          • ne nejsem troll..myslim to smrtelne vazne
      • Jack1947
        "Občas" i hrát a má zdarma hry... a ted mi řekni co víc si přát? *3*
  • cekam kdy to odendaj od Dirt3 abych si to mohl konecne v klidu zahrat :X (na steamu)
    • Robia na tom od aprila? No lol

      http://forums.codemasters.com/discussion/207/dirt-3-gfwl-problems-faq
  • Paul_cz
    Skvělá hra, ta destrukce je boží. Dohrál jsem GFWL verzi bez problémů, ikdyž je fakt že jsem musel čekat půl roku než vydali patch co řešil nějaké problémy.
    • mazej zpatky na pctuning
  • game for windows crap steam je proste TOP
  • Jack1947
    Gz? Po letech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit