Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Spoustu parádních her a herních orgasmů do nového roku 2021, plus pohodové svátky a hlavně zdraví ať slouží!

    • Proč jenom herních? Nebo ty už jsi důchodce? xD

      • Corvus

        Eehehehehehehe...hehehe...hehe..................he. Ty jsi TAK VTIPNÝ, božíčku.

        • Maxianimal

          Wow, takhle jalovej comeback jsem dlouho neviděl. Možná s tím důchodcem to nebylo daleko od pravdy :)
          Jinak herní orgasmy? To je takový dost zvláštní hele.

  • homeles8

    Veselé svátky,  a hlavně buďte zdraví. Protože když umíráte na rakovinu, tak je to sra*ka.

    • Jack1947

      To si mohl odpustit, s tím rakem 😬

  • MidnighT91

    Šťastné a veselé fellow gamers. Doufejme že příští rok bude lepší a pokud trávíte vánoce sami jako já tak nezoufejte, nejste sami. Napište a můžem něco zapařit.

  • MaxHovado

    Ó, tak Patrik na konci to krásně zabil (v dobrém) a já smíchy málem neudržel svou urinu :D Veselé Vánočky všem bez rozdílu!!!!! A redakci velké DÍKY za (víc než) perfektně odváděnou práci po celý rok!!

  • gomental5

    Pobavilo 😂 Krasne Vanoce vsem, hlavne hodne games. ja si predevcirem nadelila Hades, recenze nelhaly, vyborna pecka.

  • Bublavak

    Super video. Pavel TOP.

    Také všem přeji krásné Vánoce, svátky a především zdraví.

  • Jack1947

    Taky všem hezké vánoce. Ostatně jako každý rok. Jenmožná letos i klidnější 🙂

  • Jarisko84

    Aj Vam krasne vianoce. Vela citatelov a este viac hier ako doteraz...a halvne zdravie...v nemocnici je slaby intetnet...

  • Inquisitor

    VV😇

  • LadaVanBar

    Hezke svatky vsem do redakce, diskutujicim i vsem gamerum :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit