Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co všichni mají s tou Mafií? Vždyť to byla celkem nudná hra typu „několikrát přejeď město tam a zpátky a občas něco vystřílej“. Moc nechápu.

  • ravux

    1. Mafia

    2. Kingdom Come: Deliverance

    3. Posel smrti

  • Jack1947

    Mafia2 mohla být parádní ale zrychlený vývoj a lačnost po penězích to celé pohřibili, a ne nemluvím jen o odseknutém konci co byla teda velká bota. Mluvím celkově o všem začátek do čtvrtiny hry super potom polovina hry ve vězení... JOe Adventures uzamklé DLC.

    Potenciál byl promarněný a to řiká člověk co Mafii hrál až na PS2 a to byl hrozný port! Zlaté PC.

  • Jack1947

    Já bych tvůj příspěvek viděl tak na 5mínusů kdyby zde ještě byli ( to minimálně)

    Mafia2 měla něco máo dobrého ale byla to narychlo spíchnutá kampan kde polovina se odehrávala ve vězení! Byla by to super hra kdyby ji nechtěli dolepovat DLC Některá navíc byt vtipná celkem mimo Joe adventures mohlo být ve hře a všichni víme že bylo jen zamknuté prostě velké selhání a nedivím se že je Vávra opustil. SPíše to bylo jako takový lepší Godfather takže Mafia dvojkou definitivně umřela co se týče čech. Trojka už byla defakto jen ta pomyslná grindovací miinihra.

  • Těch 15 her v podstatě libovolném pořadí. Dal bych přednost American Truck Simulator, ale je jedno, jestli to, nebo ETS2. Ještě že jste nezapomněli na Vietcong! Pro mě osobně nejlepší střílečka spolu s Battlefield 2. 

  • triptich

    pekný rebríček. trošku by som si ho prehádzal, ale dosť verne kopíruje ten môj. ja by som ale pridal space engineers, mafiu 2, sériu UFO, veľmi podarené adventúry - skeldal 2, posel smrti, agent mlíčňák, horké léto, oslí ostrov, ... no vlastne toto všetko už bolo vymenované a chápem, prečo sa to do výberu nedostalo.

  • clovicekO

    Vietcong by měl být podle mě 2. Téměr dokonalý singleplayer, perfektní mulťas. Dodnes běží servery a hraje se. Bohužel po aktualizaci Windows minulý měsíc mi VC nejde spustit :(

  • PLuto.petr

    A ta citace bohužel není pravdivá. Hru vytvořil Michal Janáček, spoluzakladatel studia Pterodon.

  • Dáme si citaci, jo?

    'Ramonovo kouzlo  je počítačová hra pro MS-DOS, grafická adventura vyvinutá slovenskými Riki Computer Games. Vydaná roku 1995 českou firmou Vochozka Trading, je určena hráčům od 11 do 99 let.'

  • PLuto.petr

    Ramonovo kouzlo není od Slováků...

  • PLuto.petr

    Vidíš, tak v tomto se s tebou neshodnu v ničem. Ani v názoru na kvality mezi oběmi díly, ani ohledně přiběhu (respektive ano, je tam spousta klišé a vytahané věci z filmů, ale to vůbec není na škodu), ani ohledně dabingu - a to ani obecně, ani ve hře.

  • PLuto.petr

    Agent Mlíčňák je polský, pouze přeložený do češtiny. O Dračí historii jsem taky uvažoval, ale  do mého top ten se nakonec nedostala.

  • Za mne určitě - 1. Mafia

    2. Euro Truck Simulator 2

    3. Machinarium

    4. Mafia 2

    5. Arma 2

  • rohlos

    A vzpomenete si někdo na Mutarium od Zimy? Teda na tom jsem strávil nějakej ten pátek.

    Docela revoluční bylo pro mě to, si sestavovat roboty a zkusit nepovedenou misi znova... I ty 3D animace vlastně na tu dobu nebyly tak hrozný a navíc česky namluvený...

    Jooo, to byly časy, když jsme to s bráchem chodili v neděli před obědem hrávat k tatovi do práce.😀

  • Jack1947

    Trochu nechápu Vietcong až 6té místo, nicméně MAFIA je klasika hrál to každý pecka 1místo snad nebylo větší hry. Jediná konkurence GTA která ho tehdy v leččems přeběhla dodnes si pamatuji to PREVIEW v tehdejším levelu... mám pocit že byla ještě před GTA3.

    Kingdom come nevím 4 místo možná ano, Hiddeny jasné Arma3? hmm hlavně podle mě Flashpoint  to taky bylo ve své době peckoidní sice ten simulátor z kterého to vzniklo nebyl nic moc ale hra pecka! I když jsem to hrál až od spolužáka někdy 2004-2005... na prvním mém pořádném pc.

  • Mazii

    Takto skvěle navrženo je i Kingdom Come. Zvlášť při Hardcore módu.

  • Tunely, to byla kapitola sama pro sebe a hodně z nás to hrálo jako extra výzvu bez baterky, protože nikoho nenapdlo, že ve hře je.

  • Coffin.Corner

    Obecně se fanoušci trilogie shodují, že UFO: Aftershock byl o hodně vylepšený Aftermath a UFO: Afterlight, zase zajímavý posun v tomhle směru. Čímž chci naznačit, že z trilogie UFO od Altaru byl Aftermath nejhorší a místo v žebříčku by si zasloužily spíše dva novější díly ;)


    A taky by za zmínku stál další český a celkem povedený počin: UFO Extraterrestrials :) 

  • Corvus

    Přesně! Legendární jako "Atom na ně Rico!" :-D

  • Mart9

    Amanita... To je, jako kdyby byl nejlepší český seriál Pat a Mat. Uznávám to, je to výborné, ale jako to úplně nej to neobstojí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit