Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co cakate od statu kde je d3bil ako Trump prezident? Ten stat je uz vo vacsine tvoreny tupym stadom oviec co su radi ze vedia pisat...
    • Trump není problém, ale symptom.
  • Khanemis
    "...ve všech případech, které jsem právě citoval, se dítě, které se stalo střelcem, dívalo na násilné videohry.“ To ještě nic není, pane Bozelle. Právě mi přišla zpráva, že plných 100% pachatelů násilných činů pravidelně navštěvuje toaletu. A proto říkám stop volnému přístupu ke klozetu! Každé spláchnutí je zhasnutým životem nevinné oběti!
    • jestli on v tom celym nemá prsty mr. Hankey *1*
    • misho8723
      Hlavne, že vyšiel prieskum minulý týždeň podľa ktorého 80% páchateľov streleckých školských útokov v USA z posledných rokov vôbec nehrali nejakú akčnú alebo násilnú hru..
    • jamar28
      Těmhle lidem bych na čelo nechal vytetovat: KORELACE NEIMPLIKUJE KAUZALITU, JELITO!!! *7*
  • jamar28
    Lol, klasická reakce státu - sice víme prd, nemáme žádné argumenty, ale tak zakážeme aspoň něco, aby to vypadalo, že něco děláme. A vůbec, nám se ty hry nelíbí, tak by se neměly líbit ani ostatním. Ať žije demokracie! *15*

    Btw "novináři" TV Nova musí slintat blahem. *1*
  • Aneb,jak zase nějaký kok*t tvrdí,že hry mění chování a z lidí dělá psychopaty.
    Takže spousta lidí na světě jsou ve skutečnosti jen skrytí zabijáci.
    To je ale 3,14čovina.
    Hry neovlivňují člověka,ale společnost.
    To platí též o filmech,knihách komiksech,hudbě či seriálech.Ty z člověka neudělají psychopata.
    Většina zabijáků byla šikanována v dětství a nikdo jim nepomohl,ani rodiče.
    Ale samozřejmě,svedem to na hry.
  • Muze za to dioxid vodiku, kazdy strelec byl kontaminovan a behem 24 hodin pred strelbou jej pozil. Vsude se o tom ale mlci.
    • nějak se ti tam vloudila chybička, voda je dihydrogen oxid : )
      • Mas pravdu, podelal jsem to. *9*
  • tak určitě. celý svět hraje hry, jen v americe magoři střílí ve školách, ale tak můžou za to hry samozřejmě. to je prostě neprolomitelná logika. nač hledat pravou příčinu, když se to může tak lehce na něco hodit. si připadám zase jak v 90-tých letech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit