Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono vela ludi ti napise ze nechape kritiku na iw pretoze ta hra je dobra. Prakticky to povedal aj vo videu sam autor
  • Nereagujte na trolly, nereagujte na trolly nebo se z toho zblaznite !
  • Proste se vytvoril nový brand ktery se pak začal šírit mezi mainstreamem. A nutno poznamenat že mainstream ≠ konzole. Platí tady prímer že ne každý mainstream vlastní konzoli, ale každý konzolista je mainstrem. Go figure. Jinak rečeno naprosta vetšina konzolistu jsou mainstreameri, ale ohromnou skupinu mainstreamu najdeme i mezi PC hráči, co je koneckoncu videt i v diskusích na games.
  • Prosím netrol
  • ww2 je dobry ale prilis rychly a ten herny styl moc do ww2 nesedi. Takisto skiny zbrani, uniforiem apod sedia lepsie do moderneho prostredia.
    WW2 je dobra zabavka raz za cas. Ale na videohry sa viac hodi moderne prostredie, scifi alebo fantasy. Hlavne co sa tyka online hier
  • to si napisal strucne a vystizne. presne tak, hernich duchodcu. Ja mam tiez 32rokov a zacinal som s COD1. Od mw som nehral nic, prave ako ty az od advanced warfare. A je to vyborna zabava, ktovie mozno preto ze som mal dlhsiu pauzu som neni z toho tak otraveny ako ini duchodci :D
  • jeden zakrical ja nechcem Scifi COD, dal dislike traileru. Ostatni si to precitali, ty vole ja taky !!! a spustila sa retazova reakcia.
    Pritom bol COD IW vyborny. Scifi to nebolo take ze islo o mimozemske civilizacie. Ale vsetko co potencionalne mohol clovek vytvorit.
    Balicek COD IW a MWR je pre hraca to najlepsie. Dve hry, kazda sa hra inak, zahram si tu na ktoru mam zrovna chut. Ovela lepsie ako samotne ww2. WW2 je zbytocne rychle na druhu svetovu, takyto herny styl ovela viac sedi v prostredi MWR. dokonca aj ten je pomalsi. Ano bolo to drahe, ale rok po vydani sa da kupit za 20eur.
  • A Infinite Warfare, ktery prisel od Modern Warfare s nejlepsim singlem to schytava ze setrvacnosti. Skoro si myslim, ze ta hra mela vyjit bez CoD v nazvu. Herni doba byla na CoD nadprumerna, pribeh kupodivu nebyl blbej a hratelnost uspokojujici.
  • Lukass
    Prvni dily skvely, modern warfare ve sve dobe zjeveni, postupem casu ale menim nazor a mam zato ze prave tenhle dil pohrbil serii a nastavil novy standardy v fps, tzn. skript, qte, mala herni doba, radoby pribeh i postavy a dalsi neduhy.
    Serie je mrtva a novej dil je hodne k smichu.
    Jeste ze sou tady fps jakp Doom nebo Shadow Warrior
  • Já jsem opravdu za tuto serii rád. Nejen, že mě od Advanced Warfare ty hry začly opravdu bavit (zatímco ty předchozí díly fakt nemám rád) a Black Ops III považuju za jednu z nejlepších stříleček, tak hlavně jsem rád za to množství ubrečenců a herních důchodců, co brečí po fórech kvůli tomu, že jedna "pitomá" serie má úspěch.

    *14*
  • Jack1947
    No nevím ale WW2 je takový půlkrok tím správným směrem jen kdyby příště ubylo těch přehnaných naskriptovaných scén to už trochu přeháněli ani IW toho nemělo tolik.
  • CoD dohraje i 7 leté dítě a taky že ho takoví hrajou... tolik k braindead hrám...
  • Press X to feel a sense of accomplishment.
  • Mart9
    Přečti si ještě jednou, co jsem napsal.
  • Inquisitor
    Ale jo singl jsem si až na poslední díly projel pokaždý. Je to jako se podívat na akční film. Pár hodin nenáročný zábavy a šmitec. Ano je to pořád to stejný, ale o to jde, jedou si svůj styl a očividně to pořád funguje, tak proč ne.
  • presne. takito ludia su az smiesni. Lebo oni chcu posobit ako hardcore ostrielani hraci a preto uz len zo zasady musia nesuhlasit s kazdym pozitivnym nazorom na COD. Ono ta staroba sa uz prejavuje postupne, proste ich uz nic nebavi, vsetko je kazdy rok rovnake a primitivne jednoduche. Nic nieje tak hardcore ako za starych casov.
    lenze mnoho ludi sa chce vazne len schuti zabavit bez riesenia nejakych trapnych omacok okolo toho. A to robi cod skvele. Ono pomaly mnohym ludom uz unika pojem Hra, zabava a vsetko beru prilis vazne.
  • co je lepsie ? Wolfenstein, ktory nema ani multi ? CoD ma solidny filmovy singleplayer a navyse rokmi overeny multiplayer. Vela hier vsadi len na jedno z nich.
  • TheGGG
    dej si pozor, tady na games je malá skupinka hardcore cool agresivních tvrdých gamerů co zásadně vystupují pod deseti nicky a bojují proti AAA hrám... Říkám jim Společenství downova syndromu...
  • TheGGG
    nebreč anonymku, né každý musí milovat 16bitové pseudo-rpg blbiny, braindead hry ala doom a simulátory sekání trávy... i když to je taková ulitba zdejších (j)elit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit