Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu uvěřit že tahle příšernost stále pokračuje, své zákazníky si to ale jistě najde. Prostoduchých lidí je dost a těm nevadí že si kupují furt dokola to samé.
    • Jack1947
      Aspon ze v Progamingu maji soudnost a hrajou stale kvalitni MW1, i kdyz oni by asi ty novodobe srajdy se hrat na sport ani nedaly co.
      • Jo jo. MW1 bylo poslední hratelné CoD, s promodem celkem zábava, i když na CoD1 (UO) to už nemělo.
        • Jack1947
          Ja hral i MW2 ale ten Steam a deti/hecky , pustilo me to celkem rychle. Skoro az lituju ze jsem si to poridil (nelituju ale proc bych si nerypl). UO byla pecka stejne jako Cod1 . Bezkonkurencne. *4*
          • Lituju, že mi unikl MP SWAT4. Ale já už bych si zase chtěl zahrát nového Quacka Arenu / Unreal Tournament...
            • Jack1947
              Mam original ze Score, ale moc se mi do toho nechce tehdy jsem hral v dobe vydani a nelibilo se mi to moc. Swat 3 byl urcite lepsi.
    • Vůbec neviš, tak nereaguj ...
      • Jack1947
        Za to ty toho viz az az... COD BEST 4EVER , vic ani vedet nepotrebujes.
      • A přece zakejhala. *4*
  • Až jednou to Call of Duty dostane v recenzích 5/10, které si nemálo zaslouží, se budou všichni sakra divit. *16* *10*
    • Stormangels
      Tak to nehrajte když vás to sere.
      • Jack1947
        Ale ja si to SP dam rad a s chuti, jak jiz jsem psal Hateu na COD neni nikdy dost tak je treba toto nepsane pravidlo ctit. *4*
    • Apple je taky předražená sr*čka, která nenabízí nic nového a lepšího od konkurence. A stejně se prodává. Apple si oproti minulému roku polepšil.
      • Jack1947
        To jo ale bez BLobbse upadly... chce to pro ne zmenu. Jinak to vazne bude jen zdymacka na penize. *15*
        • Mluvíš o současnosti nebo o budoucnosti? *15*
          • Jack1947
            Navic to beres z Eu meritka a tam je cena hoodne prestrelena , pro amiky je to jen levnej sunt . Ovsem na ktery se nestiti stat rok co rok velke fronty... aby to meli jako prvni nebo aspon jedny z prvnich. *7*
          • Jack1947
            Predtim tam bylo jmeno , dobre jmeno ted jestli se nezchopi uz jim zbyde jen zdymani... ZZZz ja Apple neschvaluji , ba mne spise odpuzuje. Brrr...
            • Apple byl první, tím to končí. Pár věcí sice změnil, ale teď mi to připadá jako by chtěl splynout s ostatními telefony. Zařadit se včas do řady, ale to není jeho styl, teda nebyl. Apple se svými cenami musí být jedinečný, aby měl dobré zisky jako předtím.
    • No na pokracovani prej zapracovali co jsem tak cetl. Jsem docela zvedavej jak to nakonec dopadne.
    • nedostane lebo si nezasluzi, hejt na cod uz je taka tradicia..a vase hodnotenia spocivaju len na zaklade singleplayeru nie MP.. kedze ste hrali len warez že? :)
      • Každá hra, která má víc jak tři díly stojí za starou bačkoru.
      • Jack1947
        Nebrec, treba ti maminka koupi houpaciho konika *15* , kdyz jsou na tebe tvoji COD seriu vsichni tak zly *3* .
        • neboj sa..kktko:)
          • Jack1947
            10 rocny ? To budes asi tak ledva ty, tim lepe nechaopu ze si zasekly a jeste sem chodis , nadavat
            " šaša 10 rocny " si tak pro mne maximalne ty. Nedelej ze Slovaku blbce, nebo jeste na ne zmenim nazor a diky tobe pak se nemuzes divit. TY ŠÁÁššoo s bambulkou na cepici. *3*
          • Jack1947
            Sam si kktko, ktery selhava na zasekle serii COD , tak jdi si uchcavat na Wallpapery screeny a uz uz trenuj, muzete do toho jit s Codym a vzajemne si "ulehcovat" zatez :-D *1* .
            • v pohode, som zaseknuty aj na BFku a Arme :) ..mohol by si tu prestat spamovat tie svoje sprostosti do kazdej diskusie. 100 prispevkov od tohto šaša 10 rocneho
    • more dalsi internet hero more neobuvaj sa do tejto hry bo si ta najdem a ... kazde cod si zasluzi aspon 8 a toto si zasluzi aj 10 lebo to je uz ina kava pepinko moj
      • Mluvis tady o Linternet hero", pricemz na nejvetsiho indternetoveho drsnaka si tady hrajes ty. A jeste ke vsemu ti to vubec nejde. *1*
      • Nekdo pouziva nafukovaci panu, nekdo pouziva souseda, jelikoz chce aby mu krvaceli..*** a holt nekteri maji radi i call of duty, uprimnou soustrast :)
      • Hej hochu zpamatuj se... každej rok to sami akorát změněný mapy a tentokrát dostaneš i psa.... *16* *10*
        • Treba dostane i kudlu, co dokaze zabit dva lidi instantne pres celou mapu :)
  • tady je videt kdo je cilovou skupinou her na konzole *1* obtlousta zubarka, sileny lekar, vsechno 40-tnici.
    jinak videa jsou vtipna nejvic se mi libil ten manik v restauraci, ale tomu videu s čajem sem nerozumel
  • http://i.imgur.com/XKLHQ.gif
    • co tím chce básník říci ?
      • Co tim chtěl básník říci? Že každý normální uvažující člověk si musí klepat na hlavu... Alespoň na tobě můžeme vidět, jak vysoké IQ CoD komunita má (nebo alespoň většina...) *7*
      • Jack1947
        Premyslej co asi... *7*
        • Tak to aby okamžitě navštívil psychologa *9*
          • Jack1947
            Chlapce,chlapce nic ve zlem, ale nemel bysi ho navstivit jen pro jistotu i ty ?
  • Walldstein
    No tak vzhledem k tomu, že vyšetření prostaty per rectum neni nic co by bylo dvakrát moc příjemný (vlastní zkušenost) předpokládám, že každý kdo to zažil si udělal o kvalitě CoD Ghost dost jasnou představu...
  • Je pozoruhodné, že autoři se v téhle "krizi" CODka zaměřují na pitomé filmečky, místo toho by měli zapracovat na hře samotné.
  • Stormangels
    Todle je taky LoL.
    PC vs X360
    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1379799_524842657599841_436912510_n.jpg
    • ale maj stabilnich 30 fps, a to uz se vyplati *5*
      • Jen bych rád připomněl, že HW Xboxu 360 je tu s námi již od roku 2006. Ukaž mi prosím průměrné PC z tohoto roku, na kterém si to ve stejné kvalitě / nekvalitě taky zahraješ. Není potřeba reagovat, stačí se jen zamyslet :)
        • asi jsme se nepochopili, 30 framesps to je dobry tak na tahovou strategii, ne na fpshooter
          • Jack1947
            Jo , ja si to straasne beru osobne a to ze nejsem tvuj hrdina, kvuli tomu vazne nebudu v noci pod perinkou plakat. Je s tebou velmi prijemna konverzace, vzdycky a to jsem myslel ze si rozumejsi .
            Prestan se urazet, pubertalnimi pcckovymi vyroky, inteligentni si na to celkem dost.
            *3* Hejtovat konzole muzes, jenze se nediv ze za to budes karan. *4*
          • Jack1947
            Poznamenani PC platformou= velmi vysoke. *3*
            • nevim, proc si to beres osobne, hejtuju konzole, protoze maj vesmes negativni vlastnosti

              ze jsi jejich uzivatel, nechas se obirat, rad pouzivas omezeny zarizeni a jeste jsi na to hrdej, respekt, jsi hrdina, jen ne muj *5*
            • Jack1947
              Prosimte, kdyz neumis nic chytreho vymyslet radsi nekam zalez. Protoze si tolik hejtoval mas to zle no. Clovek co se verejne kasa ze bude hejtovat konzole si nezaslouzi nic jineho nez byt vyhejtovan sam. *4* Jeste si "rypnu " n je vazne nick jak blazen, o to vic tebou budu opovrhovat, nejen to ze nemas koule na to byt soucasti i kdyz na druhou stranu, byt ani nemusis. *7*
            • omyl, ty ses masirovanej reklamou od narozeni, takze ti nektery mozek vymyvajici nesmysly pripadaj normalni, ja pamatuju doby, kdy bezela reklama v televizi tak jednou denne a jinde nebyla snad vubec
        • Jack1947
          Az na to ze si se o rok sekl , dobre. *3*
  • C-BEAM
    to bolo skoro tak zábavné ako hra samotná.
  • Whoossain
    Ten předkloněnej by měl bejt Hirshberg a do tý p*dele by mu měl doktor vrazit ten jejich recyklát CoD: Ghosts. Na šířku...
  • Škoda že ta hra je nakonec úplně o hvoně...
    • Walldstein
      No jistě, že ano..odkazy na hovn,a sou v reklamě dokonce hned dva: Zahradnictví (co je asi tak základem přírodních hnojiv) a doktor s prstem v pr....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit