Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Jeste ze to pokracovani nevzniklo. Konec tu byl fajn. I kdyz typickej priklad hry, kterou nikdo nehral :)
    • druhý díl by byl nejspíš inspirován Ultramarines knížkama kde je Uriel Ventris vykázán z UM kapituly kvůli porušení Codexu "napsaltonášrobout" Astartes a musí si to odčinit ve vyhnanství
  • Daleko vice me zamrzel osud chystaneho mmorpg WH40K:Dark Millenium :-/.
    • bylo nahrazeno novým chystaným mmo Dark Crusade, které snad nebude vypadat jako přebarvičkovaná WoW blitka
      • pardon Eternal Crusade
        • XorxoxTalarius
          No podle ingame videa a podle toho co rikal producent to bude vypadat prave jako W40k: Space Marine ... ale v lepsi grafice
          • jj, přímo ovládaný boj, bitvy pro 1000 hráčů, vehikly... jen jestli si nevzali moc velké sousto, neumím si představit bitvu 500vs500 s přímým ovládáním co nebude lagfest, ale třeba překvapí :)
            • co jsem četl tak tam maj být 3 úrovně velení, seržanti na úrovni squady, kapitáni na úrovní kompanie a pak planetární rada čili nějaký high command, která se bude právě starat o rozdělování celkových zdrojů, kde snad nebude sedět ten desetiletý klučina *1*
            • TheGGG
              když by někdo odešel ze hry, tak by jste jeho postavu popravily za zbabělost.
            • XorxoxTalarius
              No jenze pevnost jen tak nepostavis, takze to bude asi kolos ... spis na co jsem zvedavej jak udelaji ten management surovin, staveni, povolavani a vyber velitelu. Nerad bych aby se mim velitelem stal 14 kluk co uprostred bitvy v noci pujde spat a my budeme bez podpory :D
            • pamatuju si že právě mluvil o nějakém dobývání pevnosti 500vs500, jestli to vyjde tak to bude onlinovka jakou jsem si dlouho přal, obři bitva stovek hráčů mezi kterými budou kráčet titánia totální masakr, takhle by měly vypadat všechny onlinovky *1*
            • XorxoxTalarius
              Ma jit o nejakou moderni metodu vypoctu, nejak jsem to do hloubky nezkoumal, ale tipuju ze to bude ze stare skoly kdy mas vsechno na disku a pres net se dodavaji jen ruzne minimalni hodnoty. Navic to je tisic hracu na lokaci, coz zase tak silene cislo neni. Jelikoz jedna lokace muze byt celkem rozsahla
  • Co je to za hru?
  • Vitekb
    Tady souhlasím s autorem. S takovým vývojem příběhu snad i lepší, že další díl nebyl.
    Stejně to byla jen průměrná hra, kterou jsem dohrál jen proto, že to byl WH40k.
    • XorxoxTalarius
      Tak ja bych rekl spis lehce nadprumerna a dost jsem se u ni bavil. Tak ted uz holt nezbyva nez cekat na Eternal Crusade
  • hm, co keby bolo pokracovanie, kde by mal hrac na vyber.Tj ci si ultramarinak zachova vieru v cisara alebo podlahne vabeniu chaosu
    • Tushan
      pochybuju že by ultras mohli zradit codex astartes a víru v císaře. to je zase ohýbání wh40k lore ktery mě je proti srsti
      • XorxoxTalarius
        Ale jiste ze muze ... staci kdyz prohledne lzi cisare a vyda se bojovat za svobodu, jelikoz cest nic neospravedlnuje
        • Jen aby to neskončilo jako svoboda pod nadvládou temných bohů, místo jednoho boha bude poslouchat jiného a bude na tom stejně *15*
        • Kaciri !!
      • když se to může stát mocným Primarchům, proč by se to nemohlo stát obyčejnému mariňákovi
  • Ja bych si tak moc pral pokracovani. Achjo :(
  • Děj?O 200 litrů krve navíc a nějáký ten chlápackej pokřik navíc a jsem spokojen. *7*
  • A tak to je dobře! Sláva císaři!
    • Hahaha Velmi vtipné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit