Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeathFish

    Já jsem teda spokojený - český dabing ve hrách už bohužel dnes není častý a tak se těším, jelikož stále věřím, že češi i dnes umí udělat výborný dabing oproti ostatním národům.

    Navíc to, aspoň pro mě teda, přinese další výhody - nebude to úplně stejná hra jen v novém kabátku a bude tak stále existovat důvod, proč si zahrát jak starou, tak i novou verzi 🙂

  • iSpirit

    Za mě raději nějaký nový profi eng-ita dub. Přece jenom ve třiceti poslouchat Petra Rychlého. Bych měl po imerzi do pěti minut.

    • 😂 můžu napsat kur*a joo nebo dostanu banána

  • readyxx

    no hl at je tam vasut jako  Tomas Andel  ,pert rychlej jako  pauli a nejlip i Sara , vincenzo a  Raplh  ze svym AAA ahoj To to tome


  • Grifus

    Mazec, po sto letech kupuju krabicovku ať vidí že dabing pro nás oceňujeme. Co vám řeknu teď - Vašut sto pro nebude. Považuje se za těžkou hvězdu a řekne si o nesmysl (a doufám že mu ho nedají). Zbytek herců by mohl k´vynout. Škoda jen úmrtí Pana Molčíka.

    • Coffin.Corner

      Já mám hlavně pocit že Vašut už dlouho dabing nedělá. Nebo ho někdo slyšel v něčem novějším patnácti let? 

      A po vzpouře dabérů někdy v roce 2015 odešla od dabingu spousta kvalitních herců....

    • Já mám takový pocit z toho co jsem četl, že to v krabicích prodávat nebudou :-(

      Doufam že se mýlím.


      • nightborne

        Krabice pro konzole bude, ale jenom pro remake jedničky a pro celou trilogii v jednom balíku. Samotná dvojka a trojka jenom digitálně. Zmínku o krabici pro PC distribuce v materiálech nevidím...

    • Maxianimal

      Já si myslim, že Vašut vezme každou kravinu, klidně bych tipnul, že to vezme. Ale nevim, kolik by si řekl. 

    • Vašut byl v době původní Mafie větší hvězda, teď ho vidím jen v reklamách na prostatu 😀

      • Grifus

        Jde o chování Vašuta, tehdy byl možná ještě normální. Znám tři lidi co s ním pracovali a je to peklo. Ti říkám že si řekne o nesmysl, a pokud tam bude, tak mu ho dají. Nechci ani vědět kolik mu cvaká Lidl. :D

        • Trpí maniodepresivní poruchou, můžeš se vůbec divit, že ten člověk ještě žije.

        • kriste 😀 tohle je skvělá diskuze

      • Maxianimal

        Přesně.

  • Effect

    Ta citace na konci není přesná ;)

    • readyxx

      https://youtu.be/2waeaQCLCP0?t=132

      • Effect

        Díky. Tak se omlouvám autorce. Zklamala mě paměť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit