Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Mě osobně nemožnost kombinovat scénáře v RE2 Remake nevadila. Remake byl skvělý po herní stránce.

    Sice nemožnost kombinovat scénáře zkrátilo herní herní dobu, ale ta zkrácená herní doba mě velmi bavila. A o to jde.

    Takže koho to zajímá, že ta možnost byla v originále, který je 25 let starý? To bude zajímat asi jenom lidi, co hráli ten originál před 25 lety. Pro ostatní hráče je to asi tak zajímavé jako loňský sníh.

  • uher

    Za jakékoliv pochvalné řeči směrem ke RE6 by měl následovat veřejný lynč a kastrace...

  • Ty voe Jozefe...! 

  • MalyZeli

    Ono pak taky v příběhu RE je strašný bordel. Měli to udělat tak aby na sebe pěkně pasovali kampaně, podobně jak se prolínaly v RE6 např, a je klid.

  • J.V.Stalin

    "ten druhý (Resident Evil) se pár let zpátky na čas stal skvělým příkladem toho, jak má oprašování letitých her vypadat"

    No nevím Pavle jestli s tebou můžu souhlasit. Evidentně jsi původní Resident Evil 2 vůbec nehrál, protože (jak už jsem tu psal dřív) absence nemožnosti kombinovat scénáře mi přijde jako dost velký krok zpátky a výrazné ochuzení oproti originálu. V originále se dokonce i měnil osud některých postav.

    To kupodivu Dead Space přinesl přidanou hodnotu ve formě rozšířeného příběhu a hlavně svobodného pohybu po Ishimuře. Tam by se dalo mluvit o tom, jak má remake vypadat (i když na můj vkus přišel moc brzo po originále).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit