Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tak todle propadne. Statická kamera v roce 2014? To je přinejlepším úsměvné. *1*
  • ZvacA
    Sám považuju dvojku a trojku za dokonalý tak, jak jsou, včetně grafiky, ale případnej Remake těhle dílů by nemusel být ke škodě, když už začal Capcom takhle blbnout. Ale pro zajímavost, "remakem" dvojky se teď zabývá komunita. Tohle se zatím jeví jako nejslibnější, v režii maníků z Itálie - http://youtu.be/vCD3VgtNQ38
  • wenceslaus
    Zato když je to "nic" zabaleno v papírový kabici :-D
  • residentevilfans
    Doufejme spis jestli popitvaji zdrojovy kod a tema zkusenostma privedou z5 dvojku a trojku v remaku.
  • KIMCID
    ani jedna
  • Johnny
    Ne každej chce dávat prachy za "nic"....
  • snad budou mit velky prodeje a ani bych se tomu moc nedivil, typ tyhle hry vylozene chybi a ti co ji dohrali tenkrat si ji radi dohraji znova...emulator je sice fajn a hra slape slusne ale proste lepsi to hrat na velky obrazovce z gauce.. skoda krabicovky .. tuto hru bych si hodne rad vystavil
  • Johnny
    Tak boded by ne, když si koupim krabicovku tak "Něco" mám, většinou i s nějakými bonusy, mapou, tričkem atd... ale digitálka? to si to rovnou mužu stahnout od Skidrowa :-P
  • A ještě tvl nosíš ledvinku, plísňový džíny a ukájíš se v maringotkách s automatama ne?
  • Johnny
    Tak zrovna ani jedno mě nějak nezajímá. Možná, možná ten witcher, ale jednička byla děs a dvojka mě bavila jen chvilku... EDIT: Nějak sem přehlídl Bloodborne... Ano to ano na to se fakt těšim
  • za letošek: The Banner Saga, KickBeat, OlliOlli, Broken Age Act 1, Rekoil, Octodad: Dadliest Catch, Loadout, Dustforce, Outlast, Banished, Earth Defense Force 2025, Strider, Rambo: The Video Game, Magus, Tales of Symphonia Chronicles, South Park: The Stick of Truth, Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Titanfall, TowerFall Ascension, Luftrausers, Mercenary Kings, Smite, The Witch and the Hundred Knight, Goat Simulator, Moebius: Empire Rising, Secrets of Rætikon, Daylight, Child of Light, Botanicula, Sir, You Are Being Hunted, Watch Dogs, A Story About My Uncle, Among the Sleep, Murdered: Soul Suspect, Lifeless Planet, Enemy Front, Tales from Space: Mutant Blobs Attack, Xenonauts, Valiant Hearts: The Great War, Shovel Knight, Divinity: Original Sin, Quest for Infamy, Unrest, Gods Will Be Watching,
  • kennyB
    Jo, taky mám raději klasické krabicovky, než digitální verze *3*
  • Johnny
    Takže takhle to tedy bude? Žádná nová (kvalitní) pokračovaní úsěšných herních sérií? Jen zmrvená pokračování a Remastery starých her? Buh nam pomahej.
  • Momentálně zaostalej a ještě držkuje
  • ANO ANO ANO!!! Jen tak dál!! A všechny další taky!!!
  • ZvacA
    Viz otázka. Patřím holt do konzervy, kde funguju na principu vidím, chytnu, zaplatím, odcházím.
  • Akurát som to hral pred pár mesiacmi cez emulátor a bolo to krásne hrateľné. Graficky je to na 12 ročnú GC verziu pekné. Skôr by som bral remake RE2 a RE3...
  • A u digitalky je problem s cim? Pokud ma clovek o hru opravdu zajem, tak si ji koupit at uz je digitalka ci ne! Stejne se dnes vsecho ativuje na steamu,originu,uplay,battlenet.
  • No, sice je to hezké, ale tohle si můžu zahrát na Gamecube emulátoru v 1080p (na GC emulátoru. je RE0 a RE1 perfektně emulovanej), za co bych byl ale štastný, by byla Resident Evil 2!!! v takovémhle remaku. No, ale i tak dobrý. *5*
  • ZvacA
    Někde se už vytasili s tím, že se bude jednat jen o digitální verze a krabicovka jen v Japonsku. No to potěš...když už svátek, tak se to musí tímhle zazdít.

    Jinak otázka na kolegy z novými konzolemi. Jak je tam řešena ta digitální distribuce her a zvlášť tady u nás? S tímhle oznámením mě to nakoplo blíž k PS4, ale zpráva o nezajištění hmotných médií mě docela sere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit