Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by som privítal remastred prvého Sillent Hillu. By som si to už aj konečne zahral *3*
  • InfidelBro
    Capcom by se měl s Resi 7 vrátit k aspoň k polo-fixní kameře alá Resident Evil 4 Beta https://www.youtube.com/watch?v=h_5kwX0LZAc

    ... achjo, škoda, že se to nikdy nestane.
    • ZvacA
      Mírně s tím zase v některých částech experimentovali překvapivě i u BH6, takže už se trochu stalo. I když to nehrálo samozřejmě prim a týkalo se to jen vybraných lokací. P*del je, že v tomhle se rozchází i komunita. Sice se všichni vesměs shodnou, že statickej kamerovej systém má podíl na survival atmosféře a budování feelingu z neznáma, ale některým momentální kamera vyhovuje, nepřipadá jim tak svazující. Ale podle mýho je dobře, že Capcom v tomhle neustále zkouší a možná, že budoucnost představuje právě vzájemná kombinace, nebude-li to na obtíž funkčnosti. Pokud tahle verze Remaku ukáže, že může vedle sebe existovat jak pohled statických kamer a přepínání do třetího pohledu, a hráči si tak budou moct vybrat podle svýho přímo za hry, tak to může pro Capcom do budoucna posloužit jako konečně řešící precedens.
  • Tak ten GameCube pořizovat nebudu. Už jsem o něm právě kvůli resimu přemýšlel a několikrát mě minul o kousek. Tohle je pro mě must have. Jedničku jsem nedávno znovu to jel a je to perfektní.
  • rami.cz
    Tak tohle jsem fakt necekal! Moje srdcovka z detstvi na PS1 :)
  • Resident Evil je jedna s mojich obľúbených sérii ale toto je už na smiech je to len Remaster remaku v 1080p a pozmenenou kamerou toť vše. Žiadnu hodnotu v tom nevidím okrem toho že ten kto nehral originál alebo Remake si môže pochopiteľne teraz vyskúšať v lepšom kabáte ale inak je to len prd do prázdna zo strany Capcomu. Ak remake pre nové generácie tak v úplne novej grafike s modernou mechanikou ovládania.
    • Ferdis2
      Resident Evil vyšiel pred 18 rokmi a remake pred 12 rokmi (a to ešte na málo rozšírenú platformu). I keď sa tomu divíš, tak počet hráčov, ktorí s ním neprišli do styku je značný, takže to prd do prázdna určite nebude...
      A vidina dalších HD remakov (Zero,2,3, Code Veronica) mi vobec nie je proti srsti...
      P.S.
      V článku je jasne napísané, že sa bude dať ovládanie prepnúť do pohladu z tretej osoby *7*
      • No to je jasné ale myslíš že dnešnú generáciu bude baviť dačo čo každú sekundu nevybuchuje a musia pri tom použiť rozum namiesto zbrane. Počítam že tento remaster poteší veľa nových priaznivcov série ale nejaké mega čísla to podľa mňa nebudú aj keď človek sa ešte môže mýliť. Bol by som rád keby sa Capcom nebal priviesť späť niečo čo si zaslúži riadny remake. Dino Crisis
        • Ferdis2
          Capcom pred časom oznámil , že hodlá svoje série vydávať s každoročnou kadenciou. Takže to vypadá, že sa budú nové diely striedať s remakmi tých starších.
          No mega číslo... Osobne rátam, že tento remake by si mohlo 1,5-2 mil. ludí kúpiť. Nebudú si ho zaobstarávať len mladší hráči. Ono nostalgia je naozaj silná vec a RE je proste legenda...Každopádne som presvedčený, že Capcom na tejto hre škodný nebude.
          P.S.
          Dino Crisis by bol skvelý, ale mám obavy, že si naň spomenie už len málokto.
          • Možno to zas tak zlé nebude. Ako hovoríš aspoň kvôli nostalgii sa oplatí aspoň vyskúšať to ale dal by som čokolvek za to aby sa raz Capcom vrátil k Dino Crisis ale to by nemohla byť asi trojka ktorú za riadne pokračovanie ani neberiem a pokazila serii reputáciu asi.
  • V říjnu vyjde The evil within a na začátku příštího roku remake gamecube verze Resident evil 1 super.Já doufám že hra bude úspěšná a udělají také Resident evil zero a 2 a 3.Hrál a dohrál jsem jak původní ps 1 verzi residenta tam gamecube verzi a za sebe říkám že původní ps 1 verze má mrazivější atmosféru než gamecube verze ale zase gamecube verze je hratelnější protože Chris i Jill mohou použít teaser a nůž sice jenom párkrát ale mohou a také hlavně ovládání nebylo tak kostrbaté grafika samozřejmě byla super akorát když postavy mluvili v in game scénách tak bylo vydět že jim angličtina úplně neleze do pusy respektive bylo vydět že hra byla namluvena nejdříve japonsky pak anglicky doufám že to opravý.Doufám trochu že nabídnou těm hráčům kteří hráli obě verze něco nového třeba nové místnosti nebo puzzly,nepřítele.Doufám že hádanky nezjednodušší.Jinak pokud bude sběratelka beru.Budu kupovat pc verzi tak hlavně ať to nepodělaj protože to co provedli s pc verzí resident evil 4 je děs protože když to vydali poprvé tak hra padala a když vydali hd kolekci tenhle rok tak jsem to pustil a hra byla jak zpomalenej film teď už to jde normálně ale tohle by si na konzoli nemohli dovolit.Pokud hru neznáte a nehráli jste ji kupte si ji až vyjde bude mít možnost zahrát si legendu survival hororu.
  • TheGGG
    Tak todle propadne. Statická kamera v roce 2014? To je přinejlepším úsměvné. *1*
    • V tom by nemel byt problem.
      DObre se prodavaji retro hry,ktere graficky napodobuji NES.
      Ani se nedivim,ze se dalji remaky povedenych her a retro , kdyz AAA tituly jsou k placi:
      Sacred 3,...Za rok vyjde par novych her ktere stoji za zminku a vetsinou jsou to Indie hry a remaky *1*
    • N7N7
      V tom bych neviděl takový problém. Vedle dnešních pixelatých sra*ek co vypadají jak z roku 1985 bude statická kamera s detailně stvárněným prostředím působit jako zázrak moderní techniky. *4*
  • residentevilfans
    Doufejme spis jestli popitvaji zdrojovy kod a tema zkusenostma privedou z5 dvojku a trojku v remaku.
    • ZvacA
      Sám považuju dvojku a trojku za dokonalý tak, jak jsou, včetně grafiky, ale případnej Remake těhle dílů by nemusel být ke škodě, když už začal Capcom takhle blbnout. Ale pro zajímavost, "remakem" dvojky se teď zabývá komunita. Tohle se zatím jeví jako nejslibnější, v režii maníků z Itálie - http://youtu.be/vCD3VgtNQ38
      • docela zajimave projekt, snad i ti kluci usati z capcomu udelaj puvodni dily
      • Musím říct že nejoblíbenější je pro mě trojka tu jsem dohrál minimálně 9krát dvojka je fajn ale tolik mě nechytla když jsem se kouknul na to video tak jsem se rozpoměl jak krásnou hudbu dvojka ale i jiné díly má.Akorát se obávám že atmosféra nebude tak hustá jak doufám z toho videa těžko říct ale jinak klobouk dolů že někdo o svém volném čase a zadarmo dělá remake dvojky.Škoda že cgi videa jsou původní je to trochu jako pěst na oko kdyby tohle udělali u trojky tak to je v poho když se podíváš na intro trojky tak je pořád super ale dvojka už holt zestárla ale udělat nové cgi to bych chtěl moc navíc kde by na to vzali peníze.Tuším že to vyjde v listopadu ne?Každopádně se těším.
        • ZvacA
          Co se týká těch filmečků, tak to kombinují podle potřeby s cutscénami z Darkside chronicles, takže nebudou to výhradně jen scény z dvojky. Navíc, i po těch letech vypadaj pořád dobře. :)
      • residentevilfans
        https://www.youtube.com/watch?v=HCmifxl2CGU&list=FLirckTOXWLHsPBpGniPiLMQ&index=16 Podivejte se na kanal tohodle typka (delal na remaku z gc davno pred capcomem a nedavno prestal)
        • ZvacA
          Yep. To byla ale přímo upravovačka verze pořád pro emulátor, ne?
          • residentevilfans
            Mel udelany dokonce instalacku a exe spoustecku(porad to ale bezelo v emu).Dokonceny to melo byt minuly rok. Capcom to bud zatrhl nebo borec presel tam. *5*
            • ZvacA
              jo, možná ... :D
  • snad budou mit velky prodeje a ani bych se tomu moc nedivil, typ tyhle hry vylozene chybi a ti co ji dohrali tenkrat si ji radi dohraji znova...emulator je sice fajn a hra slape slusne ale proste lepsi to hrat na velky obrazovce z gauce.. skoda krabicovky .. tuto hru bych si hodne rad vystavil
  • Johnny
    Takže takhle to tedy bude? Žádná nová (kvalitní) pokračovaní úsěšných herních sérií? Jen zmrvená pokračování a Remastery starých her? Buh nam pomahej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit