Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Bál jsem se toho, že mi tímhle doprzní i moji nejoblíbenější jedničku.

    Já prostě nevím, ale ty RPG prvky mi přišlo daleko lepší než tupý klon Gears of War v dalších dílech.  Přehřívání zbraní, RPG prvky, poladit balance, inventář (!!!) a výtahy a mohla to být pecka.  


    Trošku mě to mrzí, ale od koupě mě to stejně asi neodradí. 

    ME už je za ta léta srdcovka.  

    • TheGGG

      ME 1 byl hratelnostně nejhorší... díky bohu za změny v ME 2 a 3

    • Veskoslav

      Vyhodit bambilion zbytečností z inventáře včetně naprosto tragického lootu. 

      Zrušit Omnigel. Po 1/3 hry měl člověk tolik, že do konce hry s ním odemknul úplně všechno.

      Vyřešit systém technika, protože pokud člověk nemá body, musí sebou tahat Tali nebo Garruse.

      Otřesný systém zbraní, kdy jsou prakticky nepoužitelné, navíc vždycky jedu za Biotronica nebo podobně laděnou postavu a zbraň akorát překáží a není důvod mít u sebe něco, co nejde ani použít viz ostřelovačka. Granáty tam byly na okrasu...

      Mako a generické, identické základny, které šel člověk promlátit pořád dokola a dokola. 

      • Ještě by to chtělo přebalancovat biotické schopnosti. Protože když jsi vzal tým biotiků jak jejich lift, singularity, stasis apod měly efekt totálního znehybnění nepřátel a jejich cooldown takový, že šlo mít stále aktivní aslespoň jeden z nich. A hra i na nejvyšší obtížnost byla primitivně snandé, protože nepřátelé (včetně hlavního bosse) se neměli jak bránit.

        • Veskoslav

          Neříkej to nahlas, ještě se budu muset naučit hrát první díl jinak:-D

  • Jarisko84

    To ze vylepsia grafiku ok beriem... ale hratelnost? Jednotka bola naj v serii...

    • Thanquol

      Myslím že byla nejhorší. Trochu sranda byly mise, kde jsi měl Mako, vylezl jsi a snajproval pěkně na dálku, ale jako žádnej skvost po akční stránce mi nepřišel. Daleko víc mi v té akční stránce sedly další dily. V podstatě 3ka a pak Andromeda top. 

      • Jarisko84

        Sak to pretoze to nebola akcna hra ale skor rpg...potom z toho spravili strielacku...

        • Thanquol

          Jo strielacku z toho potom spravili? To jsou mi věci. Nebola to akční hra? To jsou mi veci. 🤔




    • Veskoslav

      Celý soubojový systém je krkolomný. V 1/3 hře má člověk tolik omnigelu, že by s tím rozložil slunce. Bambilion zbrojí, doplňků a zbraní, které byly naprosto k ničemu. Nutnost sebou neustále tahat technika, aby člověk nemusel rvát vlastní body do toho stromu schopností...

  • michaelfoucault

    Protože mi hratelnost prvního dílu naprosto vyhovovala a u zbývajících dvou jsem plakal, proč nejsou stejné jako ten první, jakékoliv avizované změny mne moc netěší. 

  • kkING

    Mohli by jste prosim  odbanovat kamarada z WoWka za hyperkorektni Mirandin zadek

    • Derp_1337

      bany jsou většinou na 7 dnů, tak stačí počkat.

      • Veskoslav

        Ale i 30.

        • Derp_1337

          Za nějaký "hanbatý" obrázek asi nedostal banán na měsíc.

          • Veskoslav

            Tady se to maže bez ohledu na obsah občas:)

    • tuco

      Proc?

      • tuco

        Jak se zda, nejen kamarad z WoWka byl rekneme znepokojen.

        'Why was that focusing on Miranda's butt?' & other dev tales from remastering Mass Effect

        Kevin actually called out some camera cuts that were just… why was that focusing on Miranda’s butt?  

        Tak jste se meli zeptat toho co to nastrihal ;) 

        In other cases, Walters says his team worked to navigate certain oversights like how someone playing Mass Effect as its female PC would adopt stances clearly setup with the male PC in mind. 

        Jestli by nebylo lepsi tu Mirandu nechat a dat tam nejaky muzsky zadky. Co slecny a damy na to rikate?

  • Derp_1337

    Pokud neudělají u ME3 "lepší konec", tak mě to nezajímá.


    Zrovna ME1 bych považoval asi za nejlepší díl, co se týče hratelnosti, takže jeho překopání, aby byl "jednodušší" gameplay, mě zrovna moc nenadchne. ME2 a ME3 bylo až moc jednoduché po stránce gameplay.

    • příběhově a atmosférou mi přišlo nejlepší ME1, a hratelností ME2

      • Derp_1337

        ME2 a ME3 až příliš hodně zjednodušilo přestřelky s nepřátely. Nemyslím si, že zrovna nekonečné opakování receptu "schovej se za kryt, vykoukni, vystřel, schovej se" bylo nějak extra zábavné.

        Ale celkově mě asi nejvíce bavilo ME2 (skvělý příběh, prostředí, atmosféra, atd.).

  • rudysakal

    ME1 - nejlepší díl (vyrazila mi dech a to jsem si ji zahrál 2 měsíce před vydáním ME2) , s vozítkem mako to byla sranda, když jsem se naháněl s písečnými červi 😎 . ME 2 je na druhém místě , ME3 byl nejhorší, přeplácený + pár kravin/děr v misích, jako by jim došel dech,  první 1/2 dobrý a druhá byla taková , že jsem to už nechtěl ani dohrát a ME:A worst ever!

    • Veskoslav

      S Mako fakt nebyla sranda...Tak otřesné ovládání snad nemělo žádné vozidlo v historii.

  • TheGGG

    už se prý chystají nějaké změny, které nejsou moc příznivé, ale člověk se jim vzhledem k současné kanálové úrovni bioware nemůže divit.

    prý v té slavné scéně s Mirandou nebude kamera zabírat její zadek a nebudou takové záběry na výstřih Shepardky v šatech.... nevím jestli je to pravda nebo fake news, ale podobné pomatené kroky by mě nepřekvapily.

    Ne že bych musel koukat na animovaný zadky (ve hrách stejně hraju za chlapy), ale z duše nesnáším podobný revisionismus, takže pokud se to ukáže jako pravda tak remaster nekupuji!!!!!

    • Když jsem napsal já své obavy ohledně zkorektnění zobrazení pozadí, byl jsem opakovaně vymazán a následně zabanován na týden, tohle tu zůstalo. Zajímavé.

  • Já jsem teda Mako miloval, oproti tomu vznášedlu ze dvojky to bylo super vozítko. Jinak asi si počkám na recenze. Sice originály jsou už graficky zastaralé, ale nějak v těch grafických vylepšeních nevidím nic úžasného.

  • Ty příklady vylepšní se mi líbí. Kde byla přehledná scéna, bude teď lens flare a neuvidim nic. Jupí, to chci.

  • malachi

    ..hmm mali by to dať zadarmo tým čo už majú trilogiu ....lem kvôli troška tienom a svetielkam navyše si to nebudem kupovať znova..kludne si to zahrám3x aj po starom..mne sa to páčilo aj tak😎

    • Spades

      Aha, protoze vyvojari co pracuji na tom remasteru si nezaslouzi zrat.

    • Veskoslav

      Proč by to měli dávat zadarmo?😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit