Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nechápu kde bych jí dokázal sehnat... já mám tu a všechny tři díly když se minulé léto rozdávali zdarma, proč bych to tady vůbec psal občas to chce trošku myslet.

  • RavenSpector

    Tak já mám vcelku neherní pc. i5, 16gbRAM,ssd a rtx 550 4gb. Žádný zázrak. Ale Doom 2016 a tento hezčí Kvák jedou na 60 bez cukance. KCD na fhd taky kolem 30fps. Samozřejmě vyjma Ratají. Ale mě to bohatě stačí. Nemám problém shodit rozlišení, aby se hra hýbala. Začal jsem hrát na PMD 85 a pak měl doma roky 386 s 1MB ramek. Jak mě sralo, že to nedá Dooma :D

  • x_ander

    Ale oni tomu neříkají remaster, ale re-release. A prodávají to za 10 babek a kdo to měl koupené už dřív, tak to má zadarmo. A teď to srovnej s "remasterama" za 12 stovek.

  • To je zoufalstvi. Podobne upravy delaji nadseni amateri mnohem drive a pro mnohem vice her. Stary Doom je komplet ve 3D, Duke nukem to same.

  • twicer

    Jestli si to fakt myslíš, tak žiješ minulostí :)

  • x_ander

    Tak jako nevím, ale myslíš, že 25 let starou hru bude někdo hrát na 25 starém počítači? Ale i tak, HW nároky o optimalizaci v tomto případě nevypovídají o ničem, protože to zkrátka tvořili a testovali na dnešních standardních sestavách, tak logicky tomu odpovídají nároky.

  • Nechápu narážky na optimalizaci. Na prastarém Phenom II X4 a 1050ti to jede plynule 4k@60

  • radim.zaty

    Je to sprostota, ale na konzolích si Quake jinak nepustim.

  • zx_spektrum

    Prý remaster... Před mnoha léty uvolnili zdrojový kód Quake a vznikla řada portů, třeba i na Android. Některé z těch na PC dávno umožňují vysoké rozlišení a v podstatě to vypadá stejně. Jediné co přidali je ta nová kampaň. Říkat tomu remaster je podle mě sprostota, dalo se toho udělat mnohem víc.

  • Derp_1337

    Ježiši, tebe triggerne kdejaká maličkost.

    Jak vůbec můžeš žít svůj život, když máš nervové kolapsy i z takových maličkostí jako to, že optimalizace nějaké hry není moc dobrá.

  • Derp_1337

    Hele, já mám doma PC s RTX3080 a taky mi to jede úplně v pohodě. To ale nic nevypovídá.

    Bohužel lidi, co mají slabší počítače, budou mít problémy, i když ta grafika na to nevypadá.

  • RavenSpector

    optimalizace je naprosto v pohodě. jede jak z praku na 60fps

    mimochodem na enebě je quake za 5éček

  • J.V.Stalin

    Asi myslíš cross platform multiplayer. Takže i předpokládám, že nechápeš proč by to nefungovalo...

  • Koukam to video a grafika je zastarala, takze zadnou novou nevidim :(

  • tak len pre doplnenie - BEZI to aj na Win7 64 😀

    je to skutocna nostalgia, spominam, ked som to hral na amige 1200, to boli casy! 😎

  • solomon.short

    a bezi to naprosto v pohode

  • solomon.short

    odbornik promluvil... pridat nejake dynamicke knihovny, pohrat si s exe souborem... hmm. Hele, poslouchas ty se nekdy? Nebo je to trolling a ja to nepochopil? (to je mozne :) )


  • solomon.short

    jezisimarja, tak si chuchni. Tady nekdo nabizi neco zadarmo (pokud mas puvodni verzi) plus jeste domluvili originalni soundtrack ale to ne - to se mistrovi Derpovi nelibi. Hrej si teda to svoje a nekecej do toho, co mame radi my.

    Howgh.

  • solomon.short

    ti co maji kradenou jako ty, tak ne. 

  • Na GOGu bude update zdarma, prý ho momentálně dokončují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit