Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš je smutný že to má takový arogantní nároky leč zbytečně aby mi to neutáhl 3.60ghz 4 jádro ram 7gb a grafika 1gb ddr 3 nvidia tak to je trochu moc ne spíš zbytečné nároky a proto si to pořídím na xbox i když mám ps3 ale xbox360 mám u kámoše tak si vemu a zapařím spíš si hru stáhnu abych nepodporoval aroganci pracovníku abych spíš nepodporoval nehorázný nároky na hardware
  • To bylo furt kecu jak se jim to na pocitac nevyplati ...
  • mrzí mě,že tak perfektní hru xboxáři sami potopili a musela to zachránit až Pc komunita.
  • k*rvy jedny pirátske!
  • misho8723
    Inakšie veta "Není tajemství, že Max Payne vydělal 45 milionů dolarů" je pôvodne v angličtine "It's no secret that the Max Payne franchise was sold for $45 million.".. presnejšie povedané, ide o to, že Remedy predali značku Max Payne za 45 milliónov dolárov (aj keď samozrejme aj slovíčko "vydělal" by bolo vhodné :D keďže na tom zarobili)
    • ales.smutny
      Aaaaargh...utnul jsem si rovnou ruku....Kriste... Díky :)
  • Svoboda je svoboda, jen ať si značku drží, dokud to půjde. A vy se tu děcka neperte. Brzo bude teplo a můžete si bořit bábovičky zase hezky na písečku *3*
  • dva miliony jeden, vcera jsem to na steamu koupil taky ;)
  • Adam_M
    To je dobře šak si to taky zaslouží.
  • kubi-wan
    Bože, už zase off-topic PC vs. konzole fight! Prosimvás...
  • Hru jsem si stáhl a dohrál a musím říct, že kdybych si nekupoval pár dní před vydáním na pc nový počítač za 18tisíc, hru bych si i koupil. Remedy si určitě takové prodeje zaslouží a doufám, že je to nakopne k dalšímu dílu který by příběh uzavřel (a snad na něj nebudeme uset čekat tak dlouho :p ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit