Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Teď jsem teprv viděl to druhý video a přijde mi to ještě víc cool! Tak trochu "inception style". Taky se mi líbilo, že skoro na začátku tam byla ta pasáž, kdy jdou dva týpci podchodem a uličkou a povídaj si, a já si řek, že si nepamatuju, že bych v ňáký hře slyšel po zvukový stránce tak dobře zpracovanou ozvěnu... takže hra u mě má další plusovej bod :)
  • V roce 2084? Leda, kdyby jim to někdo na způsob Velkého bratra nařídil pod trestem smrti. *15*

    Edit: Ups, to mělo být na TreC00l.
    • proč by ne, možná to tam bude logicky vysvětleno i když o tom silně pochybuji *1*
  • Deus ex human revolution s ženskou hrdinkou...,why not *14*
  • Tak ty dvě videa vypadaly výborně, premisa hry zní taky hodně zajímavě, ale teda vážně jsem zmatený z toho, jak se to bude hrát... V bojových sekvencích to vypadá jako mlátička (ty moc nemusím), v těch průzkumných to byl takový Princ z Persie (nebo spíš Mirror's Edge ve třetí osobě včetně hudby, která taky nezněla vůbec špatně) a v těch úkolových částech zase jako mix Sands of Time (pseudo vracení času), Syndicate (manipulace s vědomím protivníka) a Deus Ex co do celkové atmosféry cyberpunku. Celkově hodně solidní guláš, ale zaujalo mě to, budu sledovat, jak se to nakonec vyvrbí. *4*
    • kubi-wan
      A jestli tam budou všecky tyhle věci (dobře zpracovaný), tak "Shut up and take my money!"
  • tak ocakavania to vzbudilo NESKUTOCNE.... este vacsie ako posledny deus ex.... *8*
  • No nevím grafika se mi nelíbí , bude to asi tokový mix B:AC a DE:HR nevím nevím
  • Ja nevim jak vam ale mne ta hrdinka prijde takova nesympaticka ale zenskejm nerozumim tak treba nemam pravdu.
    • To si děláš kozy ne?! Já bych jí ten rošt protáh hned několikrát...
      • Ale ona by s tebou nešla.
        • Ty ses jí ptal?
          • Jo je to moje sestra
            • Tak jí vzkaž že jí ho chci strčit do ucha.
      • Ty zníš, že bys protáh rošt každé/každýmu.
        • Bohužel po tom co jsi mi ho vykouřil ve výtahu jsem na něm měl ještě týden po tom otisky zubů. Po tomto nepříjemném zážitku jsem na jebačky s chlapama ztratil chuť...
          • a když slíbím, že já kousat nebudu? :) udělal bys jednu malou výjimku?
            • Jestli bude Ringwraith souhlasit, tak ano. Bez něj ani mrd!
          • Sorry no, příště se polepším. Ale stejně jsi to bemusel vyslepičit. *10*
      • Ale o tom ja samozrejme nemluvim.
        • Jenže já ano :)
  • Grafika pěkná, námět zajímavý. Jsem zvědavý na další info. *9*
  • scifi a cyberpunk geniální spojení. Pro mě se tak stává jednou z nejočekávanějších her ( i když nevím co od toho čekat )
    • Scifi a kyberpunk je geniální spojení? :D To je jako, kdyby jsi řekl, že horkovzdušnej balón a horkej vzduch je geniální spojení :D
  • Jack1947
    Urcite namet zajimavej, uvidime jak se to bude dal vyvijet dalsimi videi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit