Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ty prostě s tím Dishonored nedáš pokoj a budeš to s prominutím srrát do každé diskuze?.....
  • janchor
    Je! Bohužel jedinej výraznej klad.
  • *10 minut
  • Tahle hra byla podezřelá od té doby, kdy výrobce zakázal zvřejňovat videa ze hry delší než minut. Evidentně si byl nedostatků před vydáním vědom.
  • GlaDOS
    Tvůj komentář mě nutí přemýšlet nad tím, jak vypadá hráč, co se vyzná v kvalitních hrách. Brýle s černými obroučky, na bradě strniště a na zdi certifikát "hráč, co se vyzná v kvalitních hrách" od asociace hráčů kvalitních her.
  • GlaDOS
    Mám takový pocit, že lokální EG dává každé hře 9 a 10.
  • Tato hra je za 8, tečka
  • michaliuz18
    je rozdiel trolit a hovorit pravdu :D
  • rancor1223
    Taky na to koukám co se to tu děje. Normálně je tu určité zastoupení obou táborů, ale tentokrát je až na skutečné vyjimky (nebo možná jen trolly, nečetl jsem všechno příspěvky) zastoupení jednostrané - proti Remember Me. U toho Dishonored by se alespoň pár jedinců souhlasících našlo (i když skutečně jen pár).
  • michaliuz18
    syndicate som aj zabudol ze taka hra vysla to bola nuda jak hrom , hral som to mozno hodinku no take som mal pri tom nervy a frustracie aj kvoli AI ze som to musel proste vymazat alebo chetovat na nesmrtelnost..ano to je hra na ktoru sa za mesiac od vydania zabudne ze aj vysla..na remember me sa bude dlho spominat aspon z mojej strany, strasne milo ma prekvapila po vsetkych strankach
  • a že to řešíš, tak najednou? Objevil jsi Ameriku? Je to stejný, jako reakce na provokatéry, vždycky se najdou lidi co na ně budou reagovat....nedává to smysl, ale tak to prostě je.
  • No kus pravdy na té tvé teorii asi bude *4*. A pluska a mínuska? Přízeň davu je od od pradávna vrtkavá dáma *3*.
  • Amylee.Anderson
    "Několikrát jsem znechuceně hru vypnula s rozhodnutím ji už znovu nezapnout." Ano.
  • Rhulad
    Já ty hry nesrovnávám a ani neříkám, že je Remember Me dobrá hra, ale nevidím důvod, proč by měli být minuskovaní ti, co se jim hra libí. PS. Myslíš si, že bys měla 9 plusů, kdybys to co napsala o RM napsala o Dishonored. Nemyslím si .)
  • ale co nevies to hrat, stymto som problemy nemal si odveci hraj si COD prosim ta a dobre hry nehaj stranou , naschval najdi minusi ktore v hre nejsu ani podstatne a vobec nerobia problem , nechapem vas niektorych jak mozte uplne hovadiny tarat
  • Hmm, tak to vypada ze na EG tomu dali 9 jenom aby podporili prodeje v x-obchode, kterej sponozroval cestinu.
  • Příteli, přestože nemohu říct, že bych se u Dishonored nějak extrémně bavila (tedy v rámci možností ano, ovšem zase takové terno bych v tom neviděla), tak toto je proti němu hotový očistec. Asociace, která se mi při hraní dostávala na mysl byla představa sterilní laboratoře.
  • Rhulad
    Sleduji diskuzi a je zajímavé, že ti co se jim hra líbí jsou mínuskovaní a těm co naopak se hra nelíbí tak jsou plusoví. Já bych to nazval stádový efekt. To samozřejmě funguje i opačně, když člověk vysloví negativní názor na medializovanou a hypovanou záležitost např. Dishonored tak to pěkně schytá. Většině populace chybí vlastní názor a tohle je hezký příklad.
  • deti by nemali pustat na net.
  • Miluji tě holka líp bych to neřek, hra s velkýmy ambicemi a nic z toho, škoda káždá nová značka se cení..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit