Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozne mi to pripomina hru ONI svyho casu velice zabavna hra..nedivil bych se kdyby v tom meli prsty stejni vyvojari nebo aspon cast nich *3*
  • Mě stále nepřestala rozesmívat ta digitální kopretinka, co má za krkem *1*
  • Partial nudity? Kde? Odhalene ramena?
    • Americká mládež v ohrožení.
  • Nevím proč, ale trošku mi to připomnělo Advent Rising *15* ale z ukázky to nevypadá nijak špatně
  • proc ma dlouhe nehty kyz to ma byt akcni ,jinak me dlouhe nehty vzrusujou .
    • Vrrrrr
  • podle mě to bude herně hodně podobný třeba prvnímu Batmanovi...
    • To by bylo jen dobře! Batman AA i AC jsou (IMHO) jedny z nejlepších her, které jsem kdy hrál (ve svém žánru naprosto jedinečné) a další technicky vymazlenou hru v tomto duchu, ovšem s originalním příběhem, bombovou stylizací alá Deus Ex:HR a sympatickou hrdinkou v hlavní roli vřele uvítám. Držím vývojařům pěsti, ať se jim dílo podaří!
  • tenced
    je krasna... opet mam svuj platonicky zachvev k neexistujici zene... stava se mi to az podezrele casto... muj psycholog bude mit radost
    • Amylee.Anderson
      Když se teď tak vrátim k té onehdá diskutované diskriminaci žen v herním průmyslu, tak mě předtím nenapadlo, že největší diskriminace (pro mě) je v tom, že hlavní ženský charaktery jsou většinou nějaké zajímavé a hezké. Narozdíl od těch univerzálních, nezajímavých, hnědovlasých (to neni mínus, ale většina je má) tuctových hrdinů, kteří nezaujmou :D Jediní, co mě teď napadnou jsou ze Zaklínače, ACII, Deus Ex 3 a L.A. Noire!
    • ja jsem celkem taky pоšuk na cgi baby :D
      ale tadyta ma takovy ... neprijemny vyraz ... nevim jestli je to jeji nos nebo celkovy obličej, ale je takova divna
      • tenced
        jo jo to z ni dela takovej kusanec k sezrani ;)
    • God-of-War
      To je fakt.. je to pekna babovka;)
    • myslím, že je to úplně stejný jako mít platonický záchvěv třeba k nějaký modelce na fotce... takže můžeš bejt v klidu :)
  • smajdal
    Vypadá to nadějně. No ani nevím jak, ale nějak mě u toho videa napadlo, že bych si hrozně rád zahrál novou hru z universa filmu Matrix.
  • Trailer mě tedy moc nenadchnul, starší vypadaly líp. A mám z toho čímdál větší pocit, že nás čeká normální mlátička ve sci-fi prostředí.
  • Tak na Remember Me se těšim, ale i se toho trochu bojim. Nápad vypadá fantasticky, že hra bude lineární mi nevadí ani trochu, ale zpracování zatím vypadá lehce pofidérně (aspoň mě se moc nelíbí) a celkově na mě hra působí jak druhá liga, což dost ubírá na atmosféře. Co myslíte, zkrátí to čekání na Watch Dogs dobře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit