Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Když sem začal číst článek tak první co mě napadlo bylo: "Hmmm...super, C&C 1 jsem měl rád, ale mě prostě nejvíc bavil a do dneška baví Tiberian Sun, kéž by někdo udělal tohle." Jak sem byl nakonec potěšen když sem se o tom dočetl nakonci článku :D

    jinak na Renegade mám smíšené vzpomínky. Doufám že tohle dopadne dobře :)
  • Tohle bych si i docela rád zahrál.
  • Jack1947
    Otazka je jestli neni lepsi nejakou hru co byla vzdycky a bude strategii nenechat pekne v pisecku a neexperimentovat s tim. Sak si chudak serie C&C vytrpela myslim uz toho docela hodne. Tak proc ji dal trestat( samozrejmne pokud to bude dobre, klidne ale jinak ne).
    • Veskoslav
      Jacku, ta hra vyšla v době, kdy jsi byl spermie. Zahrej a potom kafrej.
      • Jack1947
        "Kafram" hlavne na ten Renegade, jinak se snazis byt vtipny ale selhavas. Mozna jsem jeste v roce 1995 moc o hrach nevedel jenze jsem uz zil. Pokud chces byt vtipny a ne moc se ztrapnit. Doporucuji zaradit na jinou rychlost , verim ze to zmaknes. *3*
        • Veskoslav
          Co sem proboha pleteš rok 1995, když Renegade vyšel v roce 2002...Chápu, že se snažíš komentovat za každou cenu, ale Ty jsi za naprostého neinformovaného debilla....
          • Jack1947
            Aha, ja myslel ze myslis c&c, jinak pravda no.(proto jsem nechapal vis). Jelikoz jsem ale presahl sve meze. Klanim se odchazim. ( Necht fanouskum minuska valte ve velkym vidlema nejlip.) *3*
            Jsem velky debil, nastesti ne tak (ne)oblibeny jako ty. *3*
      • Lawliet
        Jsi zabil. *1*
  • Ved X uz raz vyslo.Hral som to a popravde prvy Renegade bol lepsi.
  • Lawliet
    Áh flame towers.. *2*
  • Khanemis
    Renegade jsem měl ve své době velmi rád. Nikdy jsem nechápal, že na něj tolik lidí dštilo síru. Nejlepší na něm byla ta atmosféra, která byla tak krásně stylová, že jsem opravdu cítil tu svázanost s původní strategií, vidět všechny ty věci zblízka bylo úžasné, prostředí bylo díky tomu navíc originální (žádná další druhá světová, jak bylo tehdy zvykem) a navíc ten vysloveně béčkový styl příběhu i protivníků byl prostě chytlavý. Uznávám, že samotná hratelnost měla občas svoje mouchy, ale rozhodně mi přišlo, že se toho té hře více podařilo než naopak.

    A musím smeknout klobouk před autory RenegadeX, co tak na to koukám, tak to vypadá opravdu parádně. Za to by se nemusela stydět leckterá normální hra (jistě, AAA produkční kvality to nemá, ale ruku na srdce, kdo o to zas tak stojí?). Teď ještě aby se to i dobře hrálo. Budu tomu muset věnovat trochu času:)
    • XorxoxTalarius
      Chvili jsem nad tim premyslel a jeden z problemu bych videl ve vysokych HW narocich v dobe vydani, kdy clovek potreboval 128 MB RAM na plynuly chod a aby necekal pet minut nez se mu nacte hra, tak spise 256 MB RAM

      Note:
      To jsou casy :D
      • Vysoké nároky na ramky jsem tenkrát ještě rozdýchal, horším šokem bylo, že moje nabušená Voodoo 2 Banshee nějak nestíhala... *4*
      • já byl tenkrát čerstvě po upgradu, tak jsem z renegeda byl jak Alenka v říši divů. Ten jeho MultiPlayer by měl dneska velkej potenciál.
      • Stále lepší čekat 5 minut na výbornou misi než čekat 5 minut na provařenou kravinu jako dnes.
  • Veskoslav
    Sice hratelnost nic moc, ale ty reálie převedené z RTS do FPS světa byly skvělé.
  • Škoda, že ten TS a RA oživují takovým blbým způsobem. TS a RA1/2 byly unikátní svou grafikou, nový 3D kabátek jenom uškodí. Jediná hra, kde se mi to vyloženě líbilo bylo v Generals.
    • Veskoslav
      Mě RA3 vyhovovala, ale postrádala to kouzlo 1 a 2 dílu, kdy sovětský svaz drtil pod koly tanků USA a spojence. Naopak Tiberium Wars+ Kane´s Wrath považuji za skvělé zpracování staré legendy, kdy NOD byli lépe zpracovaní než v původním díle TS světa. Sice mi chyběla absence kyborgů a robotů u GDI jako Mamut (byl nahrazen stejnojmeným tankem). Ale hratelností a technologie mi přišel jako jedno z nejlepších RTS, co jsem hrál. A Generals? Zlatá RTS v historii slávy aneb I am hungy!
      • Tak to by tě možná zajímal mod Tiberium essence pro CnC3 (pokud to neznáš), není to sice tiberium sun, ale je v něm z něho hodně

        http://www.moddb.com/mods/tiberium-essence
        • Veskoslav
          Dík, to jsem nevěděl:) Minulý měsíc jsem konečně rozjel TW pod Win 8, tak vyzkouším. Děkuji.
  • XorxoxTalarius
    Command & Conquer: Renegade mel neco co mu muze zavidet spousta her i dnes, kazda mapa byla obrovska a ruznoroda, nepratele meli neco cemu se rika AI (ne opravdu to neni to same jako script), pribeh byl celkem zajimavy s dobrymy vsuvkami ktere usnadnovali hru, mohli jste si vybrat vice zpusobu postupu a dohrat to na vyssi obtiznost byla skutecna vyzva.
    Kolikrat si ho zahraji i dnes a padne na mne krasna vlna nostalgie.
    • Tak zrovna na AI se nadávalo již tenkrát, ale se zbytkem se nedá nesouhlasit.
    • Kr.Pa
      Podobny styl maji i UTcka onslaud.
    • Bohuzial co mna naozaj znechutilo bol nesympaticky hlavny hrdina.
      • XorxoxTalarius
        To ja mam tyhle osmdesatkovy hrdiny rad, takze pro mne to bylo plus.
  • God-of-War
    Nebyla to spatna hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit