Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Sice hratelnost nic moc, ale ty reálie převedené z RTS do FPS světa byly skvělé.
  • XorxoxTalarius
    To ja mam tyhle osmdesatkovy hrdiny rad, takze pro mne to bylo plus.
  • XorxoxTalarius
    Tak jako nez vystrilis takovej mensi zaoceanskej parnicek, tak to trva :D
  • Bohuzial co mna naozaj znechutilo bol nesympaticky hlavny hrdina.
  • Ta mise na lodi byla depresivní, takovou roztahanost jsem ještě nezažil :D
  • XorxoxTalarius
    V Renegade jsi zkakladnu nestavel vubec ;) Vozidel tam bylo vic ... za GDI to bylo Humvee, Medium Tank, Mamoth Tank, APC, MLRS, Orca (prekvapive vsechny vozidla z RTS) za NOD to bylo Buggy, Light Tank, Stealth Tank, Flame Tank, Mobile Artilery, Cobra. Nehratelene nepocitam.
    Mapy mpzna byly koridory, ale s nekolika cestama postupu a velikosti by strcili do kapsy dve tri mise v dnesni strilecce :)
  • Škoda, že ten TS a RA oživují takovým blbým způsobem. TS a RA1/2 byly unikátní svou grafikou, nový 3D kabátek jenom uškodí. Jediná hra, kde se mi to vyloženě líbilo bylo v Generals.
  • XorxoxTalarius
    Command & Conquer: Renegade mel neco co mu muze zavidet spousta her i dnes, kazda mapa byla obrovska a ruznoroda, nepratele meli neco cemu se rika AI (ne opravdu to neni to same jako script), pribeh byl celkem zajimavy s dobrymy vsuvkami ktere usnadnovali hru, mohli jste si vybrat vice zpusobu postupu a dohrat to na vyssi obtiznost byla skutecna vyzva.
    Kolikrat si ho zahraji i dnes a padne na mne krasna vlna nostalgie.
  • God-of-War
    Nebyla to spatna hra.
  • Renegade byl dobrý nápad, ale byly tam z celého pestrého C&C asi 4 vozidla na stranu, místo otevřených map koridory a ani to stavění základen nebylo kdovíjak free.. dneska už by to třeba bylo lepší
  • XorxoxTalarius
    No ja nevim, ale na nejvyssi detaily ta hra vypada skvele i dnes :)
  • XorxoxTalarius
    To bude problem mezi pocitacem a zidli ;)
  • Co mas za grafarnu?
  • Obstarožní ? To je Unreal 3 Engine a ten tak moc starej není.
  • michaliuz18
    to jo renegade bol taky nedokonceny obycajna strielacka nic extra
    toto vyzera byt ovela viac, no KEBY MI TO ISLO instalovat a nepindalo to na shader model 3 .. taka blbost uz ani instalovat nic nemozem hlavne ze to ma grafiku normalnu nicim vynimocnu
  • C&C Renegade byl spíš zlý sen *1* Určitě si pamatujete, jakými šťavnatými obrázky nás krmil Westwood před vydáním a jak moc se finální produkt lišil... Každopádně tohle vypadá dost dobře a docela čumím, co borci vytáhli z obstarožního Unreal Enginu! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit