Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daj si facku.. horšie...? ako dejovo ?
    Toto už malo horové prvky, slabšie ale boli...
    Čo sa týka dejovky... nejaké to odhalenie prekvapivé aj nejaké to úmrtie možnosť vybrať si kým začneš toto je horšie?.. A keď trapárna tak prečo si to vôbec dohral? Milujem takýchto čio všetko ofrflú .. sadaj napíš námet na hru ... a uvidí sa...
  • resident evil 6 je takova blbost ze sem to musel druhej den prodat zlata 4 , 5. jeste usla ale ta 6 je hruza nejnudnejsi pribeh celou dobu sem jen cekal kdy uz bude konec boze traparna nejvetsi
  • Celá serie se, ale jmenuje biohazard ne?
    • V Japonsku se jmenuje Biohazard, mimo Japonsko Resident Evil...
  • Charlie je skoda ze tam nebude. Patrila mezi moje oblibene postavy. Co se tyce meho nejoblibenejsiho dilu tak jednoznacne RE2. Graficky neoslni ale atmosferu to ma luxusni i po tech X letetech.
  • Kuše? Takže teď do výčtu her patří Tomb Raider, Far Cry 3, Assassin's Creed 3 a nyní i Resident Evil 6, jestli se dočtem, že bude kuše i u Aliens: Colonial Marines, tak se nebudu čemu divit XD
    • Kdybys raději nepřemejšlel nad pičovinama.
    • RavenHolm
      Nepleteš dohromady luky a kuše?:)
      • Ano, ale ono je to v podstatě to samé (zařízení, které střílí šípy pomocí napnutého provazu), obvzláště v době, kdy jsou daleko efektivnější zbraně, každopádně předpokládám, že to je shoda náhod XD
        • EuroSamurai
          Tak u zombíků je dle mě efektivnější kuše :D Pokud nestojíš proti hordě .
  • Spades
    Gameplay by mě i bavil, ale vadí mi to, že bych začal až s 5kou, 6kou, a nehrál ty předchozí díly, které mě moc nebavily...
    Resident Evil by si zasloužil pořádný Remake...
  • Si nemuzu pomoct, ale pribehove to uz je takovej gulas, ze se v tom snad nemuzou vyznat ani lidi v Capcomu. Herne me to zase bavilo pouze po trojku, ted uz je to moc action, ale podle vseho se opravdu snazi udelat ultimatni dil.
  • leon87
    Proč tam raději nedají Claire? Ne, že by mi Ada nějak vadila, ale tohle už tu jednou bylo.
  • BoB.2
    Nechám se překvapit.
  • Kolik je vlastně v universu RE rtěch virů a parazitů? *1*
    • Zase tolik jich není. Původní byl Progenitor virus, z něho vznikl profláklý t-virus a Uroboros virus. Z T-viru Birkin udělal G-virus a Alexia Ashword T-Veronica virus. V RE6 bude C-virus, což by měla být kombinace T a G viru. Jo a pak byla ještě jedna "T" větev, T-abyss nebo něco takového.

      Parazitů jsou tuším zatím tři druhy, jeden, který byl v mozku Nemesis a umožňoval ho ovládat, pak původní Las Plagas ze čtyřky a modifikované Plagas z pětky. Že by byl nějaký nový v šestce, o tom jsem zatím neslyšel.

      Ňuf, ňuf.
      • Dále existují "Ancient Virus", díky kterému vznikl T-Veronica, T+G Virus (RE Dead Aim), Cameron's Virus, X Virus a Uroboros (Uroboros je kombinace Plagy a Progenitor Viru)...
      • Musel jsem to číst 3x abych to pochopil *1* *1* *1*
      • Tohle pochopitelně platí pouze pro RE hry a filmy od Capcomu. Jak to je ve srágorách od Andersona neřeším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit