Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim, nevim co Capcom sleduje strategii uplácení pissálků z východní Evropy a tím, že západní novináře klidně nechá roydávat hodnocení jako 3/10.
  • Dneska jsem to koupil bráchovi, ale vadí mi absence češtiny nebo alespoň cz titulků. Nevíte jestli bude něco třeba pozdeji ? co se týče titulků?
  • Jack1947
    Nevim akcnejsi cast za Chrise se mi zatim i celkem libi, ano planuji zkusit sehrat i ostatni dva pribehy, je tam hodne akcnich a rychlych scen, je to jine, mne to nevadi navic od Chapter2 to vypada ze tam uz bude trochu toho hororu... Samozrejmne to podobne jako Gears3 a Max Payne3 vystavuje Xbox360 na maximum tudiz jsou tam videt jiste pokklesy framerate ale nic dramatickeho, zklamani to ale neni rozhodne jen uz je to trochu jine coz je myslim i plus, (az na tu akci te zatim bylo az moc).
  • 100x lepší než první díly. RE 4 je vlastně RE 1 to předtím byly jen nepodařené experimenty.
    • jabbo126
      Téměř se mi na to nechce ani reagovat. Podle tebe je tady asi drtivá většina lidí (dle hodnocení tvého příspěvku) herními důchodci, kteří neumí ocenit ty úžasné nové herní principy a super ultra božáckou grafiku. RE 1,2,3 jsou vynikající tituly i dnes, grafika se mi pořád hodně líbí - jde o atmosféru ne počet poligonů. Stejně jako miluju ručně kreslený adventury zlaté éry, líbí se mi i grafika a atmosféra starších RE her. 3D bylo tehdy v plenkách, proto jde díkybohu o 3D postavy na nádherných předrenderovaných obrazovkách. To co dokázalo RE 1 - 3 s člověkem udělat z pohledu emocí nemůžou moderní díly 5,6 dosáhnout nikdy, protože už to asi "mainstream" nechce ... což mi přijde jako další blbost vyčtená z nějakých nicneříkajících grafů. Strach a napětí se z téhle série uplně vytratilo. A to neříkám, že jsou to apriori špatné hry - 5ku jsem dohrál se švagrem v coopu a královsky jsme se bavili. To ale neznamená, že budu odsuzovat kvalitu těch starých, které měli neopakovatelnou atmosféru.
    • lol RE1/2/3 ze byly experimenty ty si ale blb jde vydet ze si nevyrustal v te ere her kdyby byly hry skutecne hrami (zadne automaticke leceni/nedostatek naboju atd)

      Re 6 je dobra hra je ohodne lepsi nez Re5 ale bohuzel to neni rezident evil. nejvic co se RE podoba je kampan za leona ta je asi nejlip udelana
      • Hry skutečně hrami? To jo vrať se do domova důchodců, nikdy si nehrálo tak dobře jako teď s diectx 11, 3D monitorama, téměř filmovým zpracováním atd. Léčení pomocí lékarniček byl jeden z největších failů v dějinách herního průmyslu, běhat z jedním životem a hledat lékarničky byla ubohá snaha vývojářů prodloužit hrací dobu.
        Pokud jde o RE6 absolutně nechápu kdo dává těm zapšklým fanboyum právo říkat co je RE a co není. I kdyby se s RE stala strategie pořád to bude RE protože samotné herní principy nemají dopad na universum resident evilu. RE 6 je prostě skvělá hra, musím říct že kampaň za Leona mě trochu zklamala, ale ta chrisova a jakeova je boží.
        • lol ty si nejaky ubohy soplak co by nedokazal dohrat poradnou hru bez nekonecne munice a doplnovani zivota. Grafika a 3d??? lol Diablo2 je 100x lepsi nez D3 ktere se stalo jenom ubohou mlatickou(temer zadny rpg system nemuzes delat buildy a dokonce ani rozdelovat staty) treba takovy Aliens vs predator 1 je zatim nejlepsi hra s vetrelci (zadny save a na nejtezsi obtiznost skapes na 4-5 ran od vetrelce a 1-2 od predatora) a dneska se nehraje lip ale snadneji a direct 11 a 3d je jen pozlatko nektere hry na psx a jine stare konzole dodnes zustavaji jedny z nejlepsich her a jde vydet jaky mas styl kdyz vychvalujes Chrisovu a jakeovu kampan ktere jsou nejvic akcni a nelibi se ti leonova ktere se alepson trochu podoba RE2
          • Stop feeding the trolls.
    • ZvacA
      Jedna z těch kvalitnějších teorií, o tom žádná...
  • God-of-War
    Musim říct, že demo nebylo nic extra a docela mi to rozmluvilo koupi...Nejlepší byla asi sekce s Leonem...zbytek stál za...utrhnutí hlavy.
  • Resident Evil : Black Ops ?
  • Vim, ze PC verze se zdrzi kvuli spravne konverzi, ale nevite, kdy by mela vyjit? Dik.
    • Duuku
      Prý nejdřív začátek příštího roku.
  • Záleží na tom jak se postaví k reakcím na šestku případně podporu remaku. Pokud remake nevyjde a nove díly budou pokračovat ve stylu posledních dílů, tak já jsem s RE skončil. Pak už jedině zbývá Project Zwei od Mikamiho.
    • Příspěvek patří níže k tématu petice.
  • S remakem RE2 to asi bude jako s remakem FFVII, nikdy pořádný nevyjde,přesně jak říká ZvacA *9* "Západní výpomocníci" jsou opravdu zhoubou japonských sériií, příklady - DMC - absolutní děs, Silent Hill - ten si podle mě (na hlavní lince) po posledních propadácích dlouho poleží u ledu, FF - potácí se na hraně průměrnosti a neví jak dál a z RE je už skoro béčková akčňárna. Jediný MGS, který drží pevně v rukou Kojima snad bude do budoucna za něco stát. No a bohu díky za Zeldu a Mária, které ještě taky drží pevně v rukou japonci.
  • Miluju RE sérii. RE1 společně s WipEout 2097 byly moje první hry na Playstation. Nezapomenu, když jsem poprvé hrál hru v obchodě a ležící zombák mi vyjel po noze, v tu chvíli jsem měl jasno. Petici na remake RE2 beru, ale když remaky tak pěkně od začátku, dvojka byla super, ale není nad první díl. Je to jako s Vetřelcema. Neznámo a klaustrofobní pocity v dvojce vystřídaly čistokrevný jatka. Čtvrtý díl mě minul obloukem, RE5 se mi zalíbil díky zábavnému coopu. Doufám, že s RE6 to bude podobně, byť mě demo nijak moc neuchvátilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit