Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SPOILER

    Tak ta postava v červeném a mrcha v jednom je opravdu Ada Wong (podle IMBD a nějakých jiných zdrojů), která bude v tomto díle jako hlavní antagonista (nebo aspoň jeden z hlavních)
    • ZvacA
      IMBD není moc spolehlivý zdroj, ale v tomhle případě to nemusí být daleko od pravdy, protože to poměrně sedí vzhledově i hlasově. Nicméně, nechtěl bych tu něco rozmazávat a vyvolávat divoký teorie, ale před měsícem se na jednom fóru objevil údajný únik prvotního scénáře RE6, který zůstal zdrojově nepotvrzený a ve kterém se objevilo zvláštní info, které nyní souhlasí s odtajněnými informacemi v traileru. Ovšem o jeho momentální autenticitě nelze nic říct samozřejmě, takže případně s rezervou a jen pro zajímavost: Údajně by ta ženská představená v traileru měla reprezentovat klon Ady a její jméno by mělo být Carla Radames a samotná Ada by se měla objevit taky. Ale jak říkám, mohl to být buď hlod nebo koncept postav mohl být už přepracovaný, takže nic jistýho.
  • Tak je to sakra Ada nebo ne? :D
  • Už jsem čekal, že z toho vajíčka (pardon kokonu) vyleze vetřelec :D
  • Musím uznat, že trailer vypadá skvěle a kupodivu se docela těším až RE6 vyjde.
    • tak je dobře, že se série vyvíjí kupředu. nerad bych, aby to všechno zdřevěnělo *4*
  • Ringwraith
    Těším se.

    Nedávno jsem dohrál RE5 a bavilo mě.

    Jo, asi to nebude mít pomalou strašidelnou atmosféru prvních dílů, ale ty už prostě odvál čas.

    Pokud se CAPCOMu povede vytvořit kvalitní akční horror, tak bych se nebál dávat vysoká čísla.

    Jo a pokud chcou potěšit mě a spoustu dalších, tak se vykašlou na GfWL v PC verzi.
  • Ja osobne sa teším na úlohu Cheryl a na jej minulosť od druhého dielu:)
  • po Last of Us je tohle moje nejocekavanejsi pecka,trailer paradni.zero,remake,2,3,4,5 jsou super a kazdy dil ma svoje kouzlo.ctyrka je dobra ale mohla dopadnout jinak

    http://www.youtube.com/watch?v=h_5kwX0LZAc
    • ZvacA
      Yep, Resi 3.5. Ovšem tahle verze není tak ideální, jak se na první pohled může zdát a přestože se osobně u ní přikláním k faktu, že se mohlo zachovat například zpracování prostředí a atmosféra, je to oproti předchozím dílům krok hodně mimo původní rámec Biohazardu. Atmosféra je jedna věc, ale vyměnit uvěřitelný a hmatatelný scénář Společnosti, jenž robí na prototypech virů, které mění strukturu organismů na různé potvory za paranormální jevy v jednom zámku je přece jen už moc a uvědomil si to i tvůrce Biohazardu Shinji Mikami, což byl právě on, který tuhle verzi poslal ke kytkám, přestože to mohlo být i klidně na nátlak vydavatelské divize Capcomu. Sám sice taky nejsem úplně spokojený s výslednou podobou Resiho 4, i když kvalitu rozhodně má, ale jeho ranná verze spíše smrdí Alone in the dark bez patřičného feelingu prvních třech dílů.
  • Natěšenej!! :-D a když se tam Chris a Leon střetli a namířili na sebe zbraně tak jsem musel ani nevím proč tleskat a smát se ! ježiši poprvé, co se těším na novej školní rok :-D
    Doufám, že spíše než k RE5 se vrátí ke stylu RE4, nebo at je to udělané nějak tak, že za Chrise je to akčnější hra, připomínající RE5 a za Leona více jako RE4. Taky by bylo dobré mít možnost hrát za oba dva s tím, že si na začátku hry vyberu za koho chci hrát a tím pádem budu mít důvod to projet znova *1*
    Pokud budou ve hře parťáci, ať to není tak tupé jako Shiva v RE5, kterou jsem vyloženě nesnášel po 15minutách hraní. S Ashley to "parťačení" bylo mnohem lepší.
  • Cypri
    MUST HAVE !!! To prostě musím...
  • ZvacA
    V rámci RE dějových-teoretických linií je rozhodně co hltat- Sherry Birkin na scéně, nový druh viru na scéně, Leon a Chris poprvé v sérii tváří v tvář a hned si dají do držky, zase jednou jedna tajuplná, která ale zavání Adou, informace o tom, že Wesker byl fóťou a viditelné propletení všech tří hlavních scénářů navzájem - po téhle stránce se jedná o fanouškovskou lahůdku a nemá to chybu, ale Proboha - hlavně, ať se to taky dobře hraje, ať to není nejen dobře propracovaný dějový propletenec starých známých, ale ať alespoň jeden scénář z těch tří, přinese slušnou kombinaci survivalu a ať to znovu neudělá Biohazardu ostudu, což se vzhledem k aktualizovanému datu a pod výrazným překvapením z evidentního nasazení vývojářského týmu, trochu obávám opaku.
    • Jen cekam az nekde bude pre-order PC verze. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit