Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NonSuch
    pan producent by mel mozna spise resit aby jeho hra byla kvalitni a prodeje prijdou a ne jako prave serie resident evil, ktera jde od strasneho 4 dilu a podprumerneho pateho dilu do kopru...
    • Ringwraith
      Já ti nevím, ale RE4 je často považován za jednu z nejlepších her všech dob.

      Ano, hodně změnil zavedenou formuli a očividně ho za to někteří nenávidí, ale strašným ho to nedělá.
      • GuruSerpent
        Úplně s tebou souhlasím. 4ka je naprostý poklad v mojí herní sbírce a nedám na ní dopustit i přes krkolomné ovládání na PC....
      • Me se 4ka docela libila, nicmene uz mi to neprislo moc jako horor. Vylozene bal, jsem se u RE1+2, Silent hill az do 4ky (tam uz to bylo ale slabsi), Amnesie a Deadspace. Mrzi me, ze hororovek je cim dal tim min :/ mozna nakou udelam :D
        • MrSanta
          Já moc horové hry nehraju, RE jsem nehrál žádnou. Ale třeba takový System Shock 2 - ten abych hrál v plenkách ještě dneska *2*
  • Inquisitor
    Jo horor už to dávno není.Ve starších dílech, minimum zbraní, málo munice. Nález každé krabičky nábojů do pistole člověk pomalu slavil. A to byl ten strach, člověk musel kolikrát utíkat protože jinak neměl šanci přežít. A to dělá ten strach, ta bezmoc a pocit zranitelnosti. Což se s čím dál větší akčností a arzenálem zbraní vytrácí. Bohužel.
  • Mechwarrior_bw
    som dávno písal, že úspech série COD deformuje celú hernú scénu ... a iba sa to potvrdzuje. Tu nejde o to, že by sa survival horory nezaplatili, ide čisto o maximalizáciu ziskov. Z pohľadu výrobcov a mainstreamových hráčov logický krok ... pre ostatných veľmi zlá správa.
    • 1+
    • Ringwraith
      Hmm, já to nevím, ale moc už ani nevěřím, že by se survival horror s plnou produkční cenou zaplatil.

      Poslední úspěšněj survival je asi Amnesia a ta je indie. A dělat Resident Evil s indie rozpočtem by asi Capcomu neprošlo.
      • MrSanta
        Toto právě "nechápu" - proč se studia mermomocí tlačí do velkých nákladných AAA titulů pro všechny. Proč místo toho neudělají něco menšího, levnějšího, pro určitou skupinu hráčů. Fanoušek jim s radostí dá své dukátky a nebude se zlobit, že těch polygonů postavičky nemají toliko, že cut-scény nevypadají jako od Spielberga a některé postavy mají stejného dabéra. Že se dá bodovat menším projektem pro určitou skupinu lidí dokazují pravidelně Shogunové, ty zběsilé budovatelské cosi ( *2* ) od Paradoxu. King's Bounty hry se taky prodávají slušně a takhle by se dalo pokračovat.
        Nadějí je Kickstarter, ale trochu se bojím, že se v budoucnu pokazí. I když teď Fargo přišel s ideou, aby tvůrci her financovaných z Kickstarteru odváděli 5 % zisku do nějakého jednotného fondu, který by sloužil k podpoře nových projektů. Uvidíme.
        • XorxoxTalarius
          Jeste staci pridat treba tvurce Mount & Blade a spoustu dalsich studii, ktere se specializuji na neco a rozhodne hlady netrpi ...
          Bylo by to krasne, kdyby si nejake zkusene studio reklo, hele proc do toho sypat stamiliony, udelame neco mensiho pro fanousky oldschool RTS (prikla, mam rad klasicke RTS, s milionem budov a moznostmi) ... urcite by jim spousta lidi prachy dala ...
          Bohuzel tohle kravataci nevidi :(
  • Tak ať to prodávají aspoň pod jiným názvem. Tohle mi trhá srdce. RE 1, 2, 3 jsou pro mě srdcovky. Každý další díl byl méně Resident Evil a více COD. Herní trh jde do pěkných sraček.
  • 100+1 nápadů, jak p****t kultovní značku hledejte vždy u CAPCOMU.
  • Člověk na svém místě, koukám. *7* Ať se podívá na ta průměrná hodnocení Resident Evil: Operation Raccoon City, třeba to ještě přehodnotí.
    • XD ownage !!!
  • Toho jsem se přesně bál !!! "Důvod je prostý: Call of Duty a prodeje. Podle Kawaty se prostě a jednoduše nevyplatí investovat tak velké peníze do survival hororu, když se akční hry prodávají a vydělávají výrazně víc" To platí na všechny hry a je to hodně špatně. Myslím že jedno COD stačí.
  • MidnighT91
    Resident Evil hry musí být hororovější, tvrdím já...
    • ty nové kousky postrádaj tu atmosféru.
  • Podle pánů v kravatách musí být dneska všechno akčnější, všechno musí mít multiplayer, všechno musí mít minimálně tři pokračování a všechno musí mít stamilionové rozpočty (přepočítáno na koruny samozřejmě).
    • zapoměls že všechno musí být sociální takové propojení hry s FB nemůžesš dnes opomenout *11*
    • Mopped
      A ve výsledku všechno stojí za ho_no.
      • Tak tak *3*
  • Koza chcípne stářím a vlk hlady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit