Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak Miloš mluví o těch YTuberech, ze kterých má respekt, jelikož umí hrát a komentovat najednou, tak největší pán je podle mého Northernlion a jeho série The Binding of Isaac Afterbirth. Teď má rozjetou linii runů, kde jede jen za Edena a nesmí umřít. V řadě jich má přes čtyřicet a jede to s neskutečnou noblesou. Sebere si Tiny Planet a jede. Jeho komentář je tak hektickej, že uchcávám. Dává si bosse s minimální damage a zpívá si k tomu song od Pearl Jam. Dokonce rozjel supershow, kde to hraje s dalšíma lidma a je zakázáno se bavit o progressu ve hře. Velkej mazák. Jinak Bohoněk má taky velkej talent. I když to neumí.
    • kdyz ctu takovejhle prispevek tak se mi chce umrit. To maj opravdu ty paka z YT na ty deti takovej vliv?
    • Pro nepíšeš pod real nickem, Femto?
  • neviem čo všetci rýpete do 3ky...:D...nemali ste to hrat kým to nešlo ...ja som ju hral až opatchovanú a nemal som žiadny problém..:)..za mna super trilogia-nieje vela hier ktoré som hral a dohral viackrát *1* ..a ako je tam spomenuté aj risen 1 sa mi páčila,asi preto že to malo velmi podobný štýl,risen 2 som úplne vynechal kvôli pirátom....skúsil som risen3 to už bolo na úrovni Arcanie...čiže slabé...a teraz som si stiahol risen 2 len preto že to dali na hublebuble za 1 dolár..a je to teda slabota najväčšia... *5* s princípu to dohrám ..ale znovuhratelnost veškerá žádná pre mna.:)
    • Az na tu drobnost, ze zadny patche nikdy nevysly, protoze se vyvojari rozesli s vydavatelem ve zlym ze ...

      Jo, jinak pokud mi skleroza slouzi, tak je to jeden z tech kousku, ktery mely tak uzasnou protikopirovaci ochranu, ze load trval 20 minut, a jako reseni, byl vydanej crack, vcetne toho ze v nem byl podpis RELOADED.

      Ano ano, kupujte si hry, podporite tim tvurce (ty ktery to opravujou crackem zcela jiste ...) a dostanete na ne support ... teda presne do okamziku, nez odevzdate svy $$$.
    • Na max vypadala 3 skvěle. Hustá vegetace ve které se šlo ztratit... Boj byl bohužel snadný a šlo lehce vysekat tábor orků. Community patch to nevyřešil. Sice tam byl mód na jiný boj ale pak to bylo moc obtížné a bylo vidět, jak hra na to není dělaná.

      Sranda ten posun. Ork v prvním díle. Silný, nebezpečný a dokázal pronásledovat hráče dlouho. Ve dvojce o dost slabší a šel umlátit klackem. Ve trojce? Tam je na úrovni krysy. Je jich hodně a vymlátíš partu jako prd.
      • V G2+NOTR byl Ork nebezpecnejsi nez v 1.
  • Výbornej let's play. Super hra, chlapi to maj najetý a mluví k věci. Žádný pseudointelektuální žvásty a egotripy, který nikoho nezajímají jako u Deus Ex a mnoha dalších po dobu Pavlovo nepřítomnosti.
    • frantisek_nejezchleba
      egotrip? *1* Obávám se, že bys chtěl psát nový český slovník a šlo by ti to stejně dobře, jako odhad preferencí diváků RGP.
      • Velice se omlouvám, že ses setkal s nějakým slovem poprvé, když jsem ho napsal zrovna já.
        • Odkdy je egotrip v ceskem slovniku a jakem?
          • O českém slovníku psal váš přítel, protože měl potřebu napsat něco irelevantního, mistře.
            • A bohužel máš pravdu v tom, že někoho ty plky poslouchat baví a měl jsem napsat, že to nezajímá nikoho, koho zajímá streamovaná hra a ne jeho streamující "idol".
            • Každej kdo ty let's playe viděl a má všech pět pohromadě ví, koho se to týká a vzhledem k tomu, že ty ne, tak ano, skutečně nemusíme.
            • frantisek_nejezchleba
              a tebe přijde relevantní napsat, že nikoho nezajímají retra ve stylu Grygar/Olejník?

              Pokud jo, tak pak se nemusíme už dál o ničem bavit.
  • Kultovni je Gothic 1.
  • Je to paradox. Kdysi jsem kdyz jsem hral G2 poprve, tak jsem nadaval, kdykoliv jsem ho srovnal s UW2. Spatne ovladani, slaba rozmanitost kouzel, hloupy inventar, neexistujici vahove omezeni, nemyslna mapa. No a dnes to je to klasika, ktera drti soucasne hry rozdilem tridy minimalne.
    • Jaké hry dnešní generace drtí Gothic 2 o jednu třídu minimálně? Rád bych příklady. Děkuju.

      Gothic je výborná hra a série. Hned bych bral pořádné pokračování.
      • Dark Souls, Skyrim napr. pokud jej beru jako akcni mlaticku, tak prosim, ale kdyz tomu vsichni rikaji akcni RPG, tak je tam rozdil tridy.
        • *3* nostalgie je fakt svina
        • Ani náhodou... Přehnaná nostalgie řekl bych.
    • Ne to nedrti, je to cele jen generacni syndrom..s kvalitou hry to nema co delat..to same co ted pises nekdo napise za 15 let o Skyrimu nebo Zaklinaci 3.
      • Nevěděl jsem, že hry rozdílu generace nejdou srovnávat...
        • jdou, ale na to ma malokdo znalosti, aspon ne takove aby se nenachal ovlivnit generacnim nostalgickym subjektivne osobnim dojmem:)
          • Proč se nechat ovlivňovat dojmy, lepší je se držet faktů.
      • frantisek_nejezchleba
        ty pesimisto. Jestli to tak za 15 let opravdu bude, tak se herní business dostane za hranice svého dna.
  • Tak dle steamu jsem gothica 2 hrál naposledy v listopadu 2014 74 hodin, což je jedno zahrání, předtím jsem to hrál z optických disků takže tohle je jedno dohrání. Ano je to pořád skvělá hra, neříkám, deus ex MD mi dal 60 hodin na dvě dohrání, ale gothic 3 je ve všech ohledech lepší a to nepočítám gigantický otevřený svět a atmosferický soundtrack(obzvlášť v nordmaru) odpůrci gothica 3 sundejte nostalgické brýle a povinně zapařit, nevím za co se Miloš stydí, ta hra je špica, arcania, to už je bohužel jiný příběh, ale taky jsem to dohrál
    • G3 je sr@ck@. A nepomohl mu ani community pack a vsechny patche.
      • Ale prd, nevím jestli je do toho co jsem hrál přidaný CP, je to edice gothic 1-3 + artbook z trojky a je to míň zabugovaný jak dvojka s posledním patchem, mám to i na steamu, to jsem ještě nehrál ale pochybuju, že to bude horší než tahle edice, co to místo prskání dohrát a neseknout s tím po oproti zbytku hry velice snadném tutorialu?
        • Bugy byly u toho průseru Gothica 3 jen třešnička na nezáživným dortu. Ta hra byla mizerná příběhově i herně a to žádným patchem nespravíš.
          • Nevím hrál jsem všechny díly a zrovna dvojku v době kdy vyšla a nepřišlo mi, že by ostatní díly po příběhové stránce čímkoliv překonávala, deviza gothicu je atmosféra nikoliv geniální originální příběh a trojka se mi hrála nejlíp, což je subjektivní, dvojka mi ovládáním přišla rozbitá už tenkrát a dodneška na to někteří nedají dopustit, sto lidí - sto chutí
            • Kinet1c
              Stym suhlasim, ale dvojka aj jednotka mali nieco co trojka nemala uz, zial a to prave to ovladanie zbrani. Samozrejme boli tam bodiky, ale neprislo ti to, ze sa nieco zlepsilo, iba v tom si videl rozdiel, ze uz vies zabit nieco co si predtym nevedel.
              V G1 a G2 sa my pacilo prave to, ze ked si bol amater napr. s mecmi, tak si drzal zbran nesikovne a bolo to aj patricne vidiet a citit pri boji, akonahle si zvysil urovne a povysil si majstrovstvo, zrazu drzal zbran ovela istejsie a boje boli o mnoho zaujimavejsie a hlavne o mnoho lahsie.
              Toto v trojke uz chyba a aj mne to chybalo aj napriek tomu tvrdim, ze trojka bola dobra hra.
              A ano to ovladanie v jednotke a dvojke, boli trochu tragicke, hlavne co sa pobehovania po krajine tyka a dungeonoch a tak, nebolo to ono, ale suboje boli nieco ine.
              Samozrejme bola potreba si na to zvyknut, lebo to bolo nieco uplne ine ako boli dovtedy hry bolo to nieco nove, podla mna teda skvele. Akonahle si to clovek osvojil, to bolo skvele a vedel si premoct hocico, ked si si dal pozor.
              Ako hovoris sto ludi sto chuti. V jednom sa asi mozme shodnut, ze su to skvele hry a oplati sa ich hrat aj dodnes a to nie len s nostalgie.
            • Nejde ani tak o kvalitu příběhu, spíš o to, jak ho hra umí podat. Ve trojce jsou mizerný rozhovory, s postavama předchozích dílů prohodíš jen pár slov. Hra je roztahaná a polovinu času něco nebo někoho hledáš. "Najdi krále", "Najdi 12 ohnivých kalichů", "Najdi Adanovu róbu", "Najdi Adanovu hůl", "Najdi Adanův prsten", "Najdi jeho druhej prsten", "Najdi korunu"... Zbytek času zabere osvobozování měst, který pokaždý probíhá stejně. Oproti rozmanitosti questů u G1 a G2A je to fakt bída. Dal jsem hře šanci jak vyšla i po posledním community patchi, ale tu atmosféru, kterou jsi zmiňoval prostě ve trojce nemůžu najít.
            • Ano goblin šaman 2 firebally smrt, v případě že člověk nehrál za orky a neměl brnění s velkou ohnivou odolností, nebo nestál na místě a uskákat se tomu dalo, dokonce doběhnout k šamanovi a sejmout ho, co na to říct, jak to říkají dneska děcka, git gut? Jinak dvojka když to člověk nemá nahraný a nezná exploity tak je 90% náplně hry simulátor zdrhání, to ale platí o všech dílech gothica s vyjímkou arcanie, s ostatními popsanými problémy kromě eskortu xardase jsem se nesetkal a ani to mi nepřišlo jako problém a "desítky" questů přines mi x kusů y je hodně silně přehnané tvrzení
            • Jo a co prespolni beh s Xardasem pres pul kontinentu do teleportu do jineho sveta? Co desitky questu prines 6 poharu, 10 jablek, XX .... cehokoliv? Co to opakovane osvobozovani mest? Co ten soubojovy system, kdy vlk, ktery skakal Vas uskakal i na urovni 60, protoze chyba v soubojovem systemu? Co saman s ohnivou kouli, ktera Vas sejmula na dvakrat s jakymkoliv vybavenim i na konci hry? Co to staveni protivniku do fronty? Kdepak G3 proti G2+Notr je slaby odvar.
  • Gothic 2 je důvod, proč nesnáším TES IV a TES V. *3* (A po Vampire: Bloodlines se spolu s TES III dělí o titul nejlepší fpv/tpv RPG co jsem hrál.)
  • Jedna z nejlepších her na světě...
    • a ja myslel ze to je Zaklinac 3 nebo mafie...tady u nas v cechach jeden nikdy nevi kam se ta nase pivni narodni hrdost zvrhne..
      • čoveče, víš o tom, že tady na fórech píšou různý lidi :) ne že píše pořád ten jeden (vyjadřující názor celý republiky)

        ty jsi dílo ;D
  • GII, zvlášt to první mestečko, melo neopakovatelnou atmosferu. S hratelností to už bylo horší, defakto rubačka. I když soubojový system ušel, ten to trochu zachranoval.
    • Vtipne bylo vysekat vsechny skrety co oblehali pevnost. Ale jako rubacku bych to neoznacil.
  • Nechtěl by Miloš taky spáchat nějaké to retro Pokémonů?
    • milos.bohonek
      Chtěl. :)
      • jnsCZ
        ..a sakra :)
        • Můžete se střídat. Jeden Red, druhej Blue a vyměnit si Gravelera za Hauntera (snad jsem to nesplet).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit