Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nejlepších her na světě...
    • a ja myslel ze to je Zaklinac 3 nebo mafie...tady u nas v cechach jeden nikdy nevi kam se ta nase pivni narodni hrdost zvrhne..
      • čoveče, víš o tom, že tady na fórech píšou různý lidi :) ne že píše pořád ten jeden (vyjadřující názor celý republiky)

        ty jsi dílo ;D
  • to mám as pubertu ještě v pětadvaceti *15* jediná hra, kterou ani neodinstalovávám.
  • Zir074
    Mezitím na chatu. https://www.youtube.com/watch?v=vrQFBYgwQW8
  • neviem čo všetci rýpete do 3ky...:D...nemali ste to hrat kým to nešlo ...ja som ju hral až opatchovanú a nemal som žiadny problém..:)..za mna super trilogia-nieje vela hier ktoré som hral a dohral viackrát *1* ..a ako je tam spomenuté aj risen 1 sa mi páčila,asi preto že to malo velmi podobný štýl,risen 2 som úplne vynechal kvôli pirátom....skúsil som risen3 to už bolo na úrovni Arcanie...čiže slabé...a teraz som si stiahol risen 2 len preto že to dali na hublebuble za 1 dolár..a je to teda slabota najväčšia... *5* s princípu to dohrám ..ale znovuhratelnost veškerá žádná pre mna.:)
    • Az na tu drobnost, ze zadny patche nikdy nevysly, protoze se vyvojari rozesli s vydavatelem ve zlym ze ...

      Jo, jinak pokud mi skleroza slouzi, tak je to jeden z tech kousku, ktery mely tak uzasnou protikopirovaci ochranu, ze load trval 20 minut, a jako reseni, byl vydanej crack, vcetne toho ze v nem byl podpis RELOADED.

      Ano ano, kupujte si hry, podporite tim tvurce (ty ktery to opravujou crackem zcela jiste ...) a dostanete na ne support ... teda presne do okamziku, nez odevzdate svy $$$.
    • Na max vypadala 3 skvěle. Hustá vegetace ve které se šlo ztratit... Boj byl bohužel snadný a šlo lehce vysekat tábor orků. Community patch to nevyřešil. Sice tam byl mód na jiný boj ale pak to bylo moc obtížné a bylo vidět, jak hra na to není dělaná.

      Sranda ten posun. Ork v prvním díle. Silný, nebezpečný a dokázal pronásledovat hráče dlouho. Ve dvojce o dost slabší a šel umlátit klackem. Ve trojce? Tam je na úrovni krysy. Je jich hodně a vymlátíš partu jako prd.
      • V G2+NOTR byl Ork nebezpecnejsi nez v 1.
  • Když se na tebe vyřítí stínová bestie nebo skřet, to se nedá popsat :D
  • Zir074
    Sice nemám ve zvyku sledovat, dlouhé "let´s play" série, ale LongPlay Gothicu bych byl snad schopný zkouknout najednou. :D Obzvlášť, kdyby to komentovala tato dvojice.
  • Gothic je taková srdcovka, že jsem nedávno dostal strašnou ránu do nosu od nostalgie a donutila mě si je zase zahrát, ale vidím hodně problémů s rozběhnutím těchto srdcovek na Win 7 (a hádám že i výše), jak se to podařilo vám? Potřebuji si to zase zahrát. :D
    • S datáčem na win 7/64 bez problémů
    • Gothic ½ — SystemPack
      Díky tomu máš větší rozlišení a jede to na w7 - w10.
    • Zir074
      Koukni se na stránku gothicz.net a zajdi na fórum, tam určitě něco najdeš. Osobně bych ti doporučil nainstalovat systempacky, které najdeš na fóru.
    • Steamová verzia jednotky aj dvojky bez akýchkoľvek módov úplne v pohode. A to si pamätám že kedysi na xp som mal s dvojkou celkom problémy.
  • Jo, Gothic, pařil jsem ho celou pubertu.
  • Gothic 2 je důvod, proč nesnáším TES IV a TES V. *3* (A po Vampire: Bloodlines se spolu s TES III dělí o titul nejlepší fpv/tpv RPG co jsem hrál.)
  • Nechtěl by Miloš taky spáchat nějaké to retro Pokémonů?
    • milos.bohonek
      Chtěl. :)
      • jnsCZ
        ..a sakra :)
        • Můžete se střídat. Jeden Red, druhej Blue a vyměnit si Gravelera za Hauntera (snad jsem to nesplet).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit