Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mega
    Dobrá
    Klasika
  • Tohle byla pecka. Hodně se mi líbil design levelů a zajímavé efekty z využitím průhledných textur. Včera jsem jenom trochu zkusil tu verzi z GOG a myslím, že to bude dobře hratelné a zábavné i dnes, akorát se mi to občas trochu zpomalovalo.
  • Zdar, byl tu dotaz na podporu akcelerace. Na stránkách steam verze je fanouškovský patch, který umožňuje hrát hru s akcelerací. D3D verze na nových systémech zlobí (textury, rozpad barev,...) Místo toho se za pomoci nGlide emulatoru pouští 3Dfx verze. Odkaz zde: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=czech&id=159519491

    Mělo by to fungovat i s GOG verzí.
    • Ke GOG verzi asi není potřeba, tam už nglide je.
    • Diky!
  • MDK ste uz nehrali?
  • Inquisitor
    Výborná klasika.
  • jindra.veliky
    to byla hra :D ani jsem nemel tenkrat PC se zvukem :D jeste k tomu jsem mel piratskou verzi, ktera nesla ukladat, takze kazdy den po skole pekne od zacatku :D par misi bylo i dost hard, takze jsem vzdycky musel pozvat i kamose na pomoc :)
  • Když mě popadne nostalgie, tak jednou za čas si musím prostě odehrát Mafii, Commandos 2 (a 3) a MDK 2. S tím, že MDK 2 je prostě skvěle pojatá akční odreagovačka s trochou humoru. *10* azb
  • michaliuz18
    Velka srdcovka, asi najvacsia zo vsetkych retro hier , povinne zahram kazdy rok a vzdy ma to bavi, hlavne soundtrack viem komplet naspamat :D Skoda ze hra nie je dlhsia. No a skoda ze to pavel neumi hrat. vobec tu hru nepozna evidentne
  • Co ten Karel Papík dneska dělá? Pamatuju si jak pracoval na té své hře Cold War! :) Nebyla špatná! :)
    • Asi nedela nic, je s rodinou ve Vietnamu, ci kde.

      Jo a ja porad cekam na Tears, takova to byla slibna... vec. ;)
  • Já měl za to, že se MDKáčko už hrálo, neměl také někdo pocit Déjà vu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit