Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oVer9000
    A pak, že Dobrovskýho nic nebaví. Vždycky, když čtu ty zlý jazyky v diskuzích pod Fight Clubem, pak si vždy vzpomenu přesně na tyhle lets playe. :D Je to furt pařan tělem i duší.
  • SeriousSam
    Tento RetroGamesplay byl fakt výbornej. Hrál jsem sice jen 4 díl (Vengeance i božský Mercenaries *14* ), ale při zkouknutí tohoto videa jsem dostal chuť i na tento díl. Vypadá neuvěřitelně luxusně i dnes.Nevěřil bych co v té době se dalo u této hry dělat. Celá série těch her je opravdu výtečná. Jinak klucí byly překvapivě zase výborní. Koukám na tyto gamesplaye pravidelně a nemá to absolutně chybu. Jste neskuteční borci a je s vámi sranda. Každý týden se těším na ty perly co vypustíte z úst *15* . Takže děkuju moc a těším se na další díl vy řízečci *15* *15* *15* .
  • nightborne
    Tyjo, vážně jste to za mlada četli "mečvarior"? Já když byl malej, myslel sem si, že se to menuje "mecharvior" *1* .
    • my sme volali jednu hru na ZX spectre: ninetén (ano volala sa nineteen)
  • Coffin.Corner
    Jen houšť simulátorů a her od Microprose v retru! *3*
  • Skutečný pocit boje obřích mechů jsem měl u Earthsiege 2. Všechny mechwariori hravě strčí do kapsi.
    • Nejlepsi pocit z obrich stroju dava MW2, pozdejsi dily uz zacaly casualovatet a stavaly se akcnejsi. Ale kvuli MW4 jsem si koupil kurevsky drahy joystick s fírce feedbackem (nic jineho jsem s nim nikdy nehral) a to take melo neco do sebe.
      • u toho jsem právě ten pocit ohromného kovové kolosu neměl absolutně vůbec, roboti se tam naháněli jak čiperové vážící max 100 kilo.....absence nějakého kokpitu taky nebyla plusem.
  • Inquisitor
    Pokaždý se najde někdo kdo musí během hraní psát, že je hra moc nahlas. To snad někdo dělá schválně, protože pak ze hry prakticky nejde slyšet nic.
  • koukal jsem na vás na projektoru přes celou zeď a Pavel byl skutečně obrovský, ale ten pohled z kokpitu a celá ta hra vypadaly takto neskutečně dobře i v té staré grafice, ideální hra na projektor, kéž by udělali pokračování, nebo aspoň jinou podobnou hru
    • Na projektoru, s dobrým zvukem,musí být mechasimulace fakt nářez - zatím mě to nenapadlo...
  • Hehe, po skouknutí tohodle retra mi to nedalo a zkusil sem nainstalovat alespoň MW4. Kupodivu ta stará mrcha bez problému funguje i pod Win10x64...welcome to the command center commander *14* *14* *14*
    • C-BEAM
      nezlob se na mě ale to je jako mít chuť na whisky ale nalít si vodku z Tesca.
  • V tomhle dilu MW jako v jedinem byl skutecne pocit ze clovek ovlada mega stroj.V MW 4 to uz byly hracky, ten pocit ovladani mohutného a těžkého stroje tam proste nebyl.Si to pamatuju jako dneska když jsme si za 1900 korun v den vydani koupil MW4 a byl pak strasne zklamanej. Pro me je trojka jednoznacne nejlepší dil serie..taky Heavy Gear 1+2 nebyly spatny.
    • no, on MW3 mel urcite neco do sebe a kralovsky jsem se u nej bavil, jenomze az mech 4 opravdu vyresil vybalancovani mechu a v podstate i zbrani. Na trojce me strasne stvaly 2 veci. Velmi citlive nohy od mechu, kde jsi v podstate behem chvilky zprovodil nepritele z bojiste (v MP to bylo celkem fatalni) ale hlavne nebyl problem osadit napr PPC do Catapultu, ktery by podle vzhledu mel byt preci jen osazen raketami. A prave tohle mech 4 vyresil paradne se sloty urcenymi pro dany typ zbrane.
  • Mechwarrior 3 - nejlepší díl série, společně s datadiskem Pirate's moon *5* Díky za GamesPlay, hned mám chuť zase zasednout do kokpitu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit