Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle hru jsem hrál, když vyšla u Levelu a nemůžu říct, že by to byla úplná blbost. Dohrál jsem ji do konce a že bych se nějak nudil, to asi ne. Už si to moc nepamatuju, ale určitě jsem ani netrpěl (ne)inteligencí pomocníků, že by mě to štvalo. Ano, hra byla vyhypovaná a výsledek tomu neodpovídal, ale dneska je to tak skoro u každé větší hry, herní média se také na vlně hypu vezou a výsledek často nedopadne podle očekávání a nikdo se nad tím moc nepozastavuje.
  • Coffin.Corner
    Ono to souviselo s tehdejší tzv. dot-com-bubble, kdy do podobných konin cpali investoři, co tomu vůbec nerozuměli, neskutečný peníze. A asi bylo těžký říct ne... :)
  • BangMeInBangladesh
    A navic v dobe kdy se Daikatana delala byla financni narocnost na vyvoj her mnohem menci nez je dnes, takze ty naklady v letech 1997-2001 a dnes se nedaji vubec srovnavat.
  • Já ho nesnáším, ale musím uznat je i když je to špatný producent, má něco, co těm dobrým často zoufale chybí - vizi...
  • BangMeInBangladesh
    Romero je sympatak, na yt je spoustu rozhovoru s nim. A nezapomen na jeho zasluhy v id softu :)
  • Tolik? Tolik stal snad posledni Witcher, nebo tretina GTA V... celkem hrozny, ze takova konina stala tolik penez.
  • Byl to propadák, ale stejně Romerovi musíme přiznat zásluhy za prostředí Ion Storm (Deus Ex, Anachronox) a to dělá z bídáka rockovou hvězdu...
  • BangMeInBangladesh
    Vyvoj Daikatany stal Eidos asi 40 milionu $ a prodalo se ji neco malo pres 200 tisic kopii.
  • Pořád slyším slovo propadák, jen že propadák se stahuje k finančnímu výsledku, víte někdo kolik hra stála / vydělala peněz? Když se tu pořád omílá cosi o propadáku ?
  • BangMeInBangladesh
    Tato hra neznicila jenom ION storm, ale prakticky i cely Eidos. Skoda te proklinane prvni epizody Daikatany, protoze zbyle 3 jsou mnohem lepsi. Problem teto hry byl, ze i kdyby to byla nejlepsi hra vsech dob, tak by se jeji vyvoj nezaplatil.
  • Nejsi, taky jsem se u toho celkem bavila dohrál to až do konce.
  • Inquisitor
    On ji tenkrát taky málokdo spustil, trochu víc hw náročná :)
  • ani nejsi ..zacatek byl tedy pekne na prd...ale pak se to casem uz rozjelo trosku lip
  • No já nevím. Propadák vzhledem k hypu co hru provázel, to určitě. Jinak když pominu první epizodu a supertupou Supermouchu, tak mě Daikatana celkem bavila. *2*

    Asi jsem holt divnej. *1*
  • Uz je to tady ! uz je to tady ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit