Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vypadá, že je třeba opět rozehrát Deuse. :]] Zrovna dojíždím MGS, tak se do toho můžu pustit. Mimochodem, jaký mody doporučujete? Chtěl bych něco, co mění jen grafiku, ne obsah.
    • Lukyz
      Rozhodně GMDX, obsahuje i textury z HDTP, takže není potřeba řešit nic víc.
      Musím říct, že gameplay to dovádí téměř k dokonalosti. *3*
      • Ok, díky. Jinak je v těch modech i lepší grafikcý engine? Pamatuju si, že byl nějaký emulátor Glide nebo něco jako updatnutý OpenGL přímo pro Deuse, že to nějak vylepšovalo engine - nasvícení, 32 bitové textury atd.
    • HDTP a New Vision. Ještě bych doporučil GMDX, který rozšiřuje a upravuje gameplay - směrem k lepšímu. Z Revision jsem rozpačitý. Všechny módy pohodlně a bezplatně stáhneš na moddb.com
  • A co nejdříve Anachronox, další klenot od Ion Stormu a pro mě v době vydání zábavnější, než Deus Ex. Ktomu jsem si musel najít cestu, protože jsem ho zpočátku hrál jako střílečku.
    • vždyť jsi slyšel, že nemají rádi sci-fi. A Anachronox je jedna z mála čistokrevných sci-fi rpg her. Za mě 10/10 - epická délka i příběh, vtipný humor, parádní svět (vzpomínám třeba na planetu demokracie). Kvalitou je to skoro na úrovni Deus Ex. Hodně neznámá a nedoceněná hra na to jak je výborná.
      • janchor
        A taky slyšel, že když sci-fi z dalekejch planet, tak za mě co možná nejvíc odvázaný ze řetězu, což Anachronox splňuje na jedničku s hvězdičkou a na tu mou svatou herní trojici dohlíží hned odvedle. Jen jsem ho bohužel pro všemožný bugy nikdy nezahrál tolik, jak bych vlastně chtěl. Snad v důchodu!
  • škoda, že jste tam pro srovnání nedali i něco z módů - GMDX, New Vision atd.
  • Zir074
    Dneska to Grygar rozjel!
  • Sakra, chtěl jsem o víkendu dodělávat jeden rozdělaný projekt, na který nebyl v týdnu čas a teď jsem o 9€ chudší a už stahuju mody.
    Tož dík borci no :)
  • MGS>Deus Ex
    • Srovnávat dva odlišné žánry... to není moc profesionální pane Vávra.
    • Tady někdo sleduje pana Vávru.
      Btw srovnávat hry je stejně stupidní jako srovnávat hodnocení v recenzích.
  • Jakto, že jsi byl na civilce Lukáši? Co vedlo k tomu,že jsi byl na civilce. Děkuji za odpověď.
    • janchor
      Láska! Čerstvě zamilovanej jsem nechtěl, aby mě vojna odlifrovala někam na druhej konec republiky.
    • Inquisitor
      Upřímně lituju každýho kdo nebyl na vojně, protože co tam člověk zažil :D
      • Neřikal že dělal civilku?
        • Inquisitor
          No já se taky nevyjadřuju k němu, ale obecně.
    • Grygarovi by prvni den na vojne dali deku, je to levicovy aktivista. Takze ze strachu, jednoduche.
      • Jistě, na vojně byly politické postoje to nejdůležitější co vojáky základní služby zajímalo... *15*
      • janchor
        Chacha, v osmnácti jsem byl kovanej pravičák, co uctíval Hvězdnou pěchotu a věřil, že libertariánství je odpověď na všechno. Ale člověk naštěstí z tý mladický nerozvážnosti nakonec vyroste.
        • V automatona. Už aby se vrátil Pavel.
    • Lepší, než kdyby měl modrou.. *5*
      • Ten co měl modrou, byl mnohem dříve a více v práci prospěšný naší lidově demokratické společnosti než ten, který se rok flákal na kavalci. *3*
        • co to tady meles homoklado *7*
      • tož právě modrou měli civilkáři kurňa ne?
        • Jak psal už kolega přede mnou. Civilní služba byla vojenská služba v civilu. Majitel modrý byl prostě od vojny jak se říká osvobozen.
        • Ne, civilkáři byli schopni vojenské služby, ale místo toho si vybrali civilní službu, která ale trvala déle než vojna.
        • alespoň muj brat čtyřprdelní hroch vysimuloval modrou aby místo vojny roznášel obědy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit