Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Volejník to hraje, jakoby to hrál poprvé v životě... boha!
  • Quake je taková legenda, že ještě dnes na "Quake Enginu" běží Call of Duty... to se nikomu ještě nepovedlo... držet 20 let engine. x-D
    • To je dost silne vyjadrenie. Pre Call Of Duty 1 a 2 mali licencovany IDTech3 co je engine Quake 3 ktory v urcitych aspektoch vychadzal z Q2 a ten zasa z Q1. Pre dalsie CoDy uz si vyvynuli vlastny InfinityWard engine (IW3,IW4..). Ano da sa povedat z vychadza z Quake enginov (daju sa vysledovat urcite stopy v exeaci) ale to iste by sa dalo povedat o mnohych dnesnych enginoch ktore pouzivaju povedzme BSP na ukladanie statickej geometrie levelu (Doom to pouzil asi ako prva hra) alebo predpocitane lightmapy na staticke osvetlenie, co su dnes uz bezne techniky.
      • Oni tolikrát předělali Quake Engine 3 až ho přejmenovali na IW engine. x-D
  • Quake mě taky nějak extra nechytil, ale některé levely mě docela bavily. Spíš než jednička se mi do paměti vryla dvojka a trojka, to jsme pařili s bratrem po kabelu nebo po netu. Hlavně level The Edge, to jsme jeli pořád:D Ještě asi před třema či čtyřma rokama jsem si z legrace stáhl multiplayer demo, kde je The Edge a byl jsem šokován, že ten mulťák někdo hrál:)
  • https://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU
  • Me Quake 1 vubec nezaujal, i kdyz MP byl pojem. Dvojka uz mela punc noveho smeru FPS, ale nejak jsem ji nestihl. Zato 3 spolu s UE .... je to byly vecery.
  • zahrajte si Quake Epsylon... je to mod povodniho quake 1... TOP
  • Nemůžu soudit multiplayer, to jsem nikdy nehrál, v singlu to tenkrát sice zaujalo grafikou, ale zdaleka mi to nepřipadalo hratelností tak zábavné, jako Doom, Duke 3D, Blood či Shadow Warrior. Celá hra je docela jednotvárná, grafika se moc nemění a s dalšími epizodami se vkrádá nuda.
  • residentevilfans
    Ten soundtrack *14* Reznor je buh!
    • Bůh je Lemmy. A Trent je jeho prorok.
  • Q1 mě úplně minul, tak díky za tenhle díl. Měl jsem docela nahraný Q2 a musím říct, že mi dvojka přijde úplně někde jinde. Hlavně atmosféra mi připadala víc sci-fi. Jako z úplně jiného světa než první díl.
    • Nářezová dvojka s nářezovým soundtrackem. Dneska už je to spíš nostalgie, ale v té době mě to rozsekalo na hadry.
    • Tak dvojka je víc scifi, jednička je víc temnější. Každý má rád něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit