Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nejlepsi hra na svete... ss1, ss2, deus ex1 (pro me 2) a nove 3, hry ktere nikdy nic neprekona *14* *14* *14*
    • Lepsi je UW 1 a 2
      • kéž by se našla nějaká dobrá duše, která by předělal ovládání UW1 a UW2 stejně jako předělali to ovládání SS1. To kostrbaté ovládání je na těchto hrát v podstatě jediná vada, která brání tomu užít si ty hry dnes. UW1 jsem pohříchu nehrál, ale UW2 byla bomba - návštěva různých světů. UW je ale klasické RPG, uplně jiný žánr než SS1
    • species
      ja si pamatuju jak jsem byl za cernou ovci kdyz vsichni hrali deus ex a ja travil casy na palube Von Braun
      • clovek se nemohl nabazit techto skvostu.... hlavne to muzes hrat 2x 3x a pokazdy to das jinak... coz se o dnesnich skript games neda rict
  • Kde jsou hranolky?
    • "Salt the Fries!!"
  • To nejsou kyber duchové, to jen Shodan pozdravila diváky.
  • za 20 let budou naši potomkove sedet a spomínat na dnešní legendarni klasiky jako Fallout 4, The order nebo Witcher. oh w8...
    • Half-Life_3_confirmed
      podle hodnocení komentu koukám, že vážně hodně lidí pochopilo sarkasmus
    • to je mi lito (vlastne neni) teto nove generace v hernim prumyslu... neni nad to si zazit skladani PC od 286 a vyse..(atari nepocitam :)), zazit ty krasy s disketama... ale dneska to ma misto mozku z WOT kostku
      • nightborne
        Hele diskety fakt zrovna slavný médium nebyly, nevím, jestli už jsi zapomněl, nebo jsi měl jen štěstí, ale já na tu "radost", když jsem nesl kámošovi HoMM2 na asi 50 disketách a dobře deset jich nefungovalo, jen tak nezapomenu =)).
        • HoMaM 2 na padesáti disketách?! To si měl i s videama, ne? Dodnes si vybavuju, jak mi kamarád hází z balkonu krabičku ve kterých se tehdy prodávaly diskety, kterých tam se vlezlo tak maximálně patnáct, se slovy: "Chytej, je to bomba!" Když mi přistála v rukách, ještě jsem netušil, že následující dvě noci nebudu vůbec spát... :D
          • nightborne
            Hele, to už si nepamatuju, ale asi nejspíš jo, pač si přísahámbohu pamatuju, jaká toho byla děsivá taška *1*
        • hra na 50 disketách to pozbývalo smysl a byl to už takový masochismus. Vyplatilo se počkat na cd rom a mezi tim třeba hrát na konzoli.. Pamatuju jak nás deset lidí čekalo u kámoše v bytě na týpka co přišel s kufříkem a na 60 disketách měl command and conquer. Byla to taková senace u které jsme vypili 2 flašky tvrdýho a výsledek co jsme potom viděli byl nic moc protože na stroji na kterém to rozjížděl(už si přesně napamatuju ale myslim, že 386DX 40MHZ) se ta hra vpodstatě nedala hrát.
    • jojo...hlavne na fallout4 a the order... :-D
      • co to je The Order? Fallcout 4 jeste nevysel ne, tak kdo ví jakej bude?
    • tomu nevěřte....herní renesance byla jen jedna a již se nikdy nevrátí *3*
      • Renesance—nerenasence, herni kulturu relativne nedavno postihl zrod nezavisly sceny, ktera ve hrach znamena uplne to samy co ve filmech. Obsah mimo koleje mainstreamoveho hada pozirajiciho vlastni ocas.
  • celoush
    Co takhle ten odkaz na místo na www.youtube.com/watch?v=h1QV1ADR5-M nastavovat přímo na gaming vzhled tedy: gaming.youtube.com/watch?v=h1QV1ADR5-M
    • jeanczarny
      Protože fakt záleží na tom, jestli to má šedý nebo bílý rozhraní....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit