Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EOBy jsem projel všechny s importem party. V třetím díle (rozhodně nejhorším) jsem levelnul snad 1x nebo 2x:)
  • Sr_Lobo
    Dejte jeste na hlavni stranku fotku ty Pavlovy druziny, kde je Bach, Polacek, Dobrovsky a Volejnik *15*
  • zas nejaka stara vtakovina. Vsak hrajte Witcher 3 alebo Dragon age 3.
    • Tilwaen
      To máš dost krátkou paměť, když Tebou jmenované hry považuješ za retro.
      • ty mas asi 13 ked nerozumies po slovensky. Ja navrhujem aby hrali mnou menovene hry ktore aj niekoho zaujimaju a nie retro kraviny ktore boli relevantne 20 rokov dozadu. sam som ich hraval ale dnes uz koho zaujimaju ? mladych nie a stary co to nehrali tiez nie, a ked to hrali tak to nebudu pozerat. neviem ci nemaju hw alebo prachy na nove hry....
        • A nebudeš mít ty spíš problém se slovem RETRO přejatým z latiny než Tilwaen se slovenštinou? No, jinak obě tebou jmenované hry už hráli. Bylo to v pořadu GamesPlay, který se od pořadu RETRO GamesPlay liší v jedné maličkosti. *5*
          • nenasiel som tie videa predtym ako som pisal ten koment, ak existuju tak beriem spat ;)
            • Som kokot, všetkým sa ospravedlňujem, že ma tá maďarská opica hned neukamenovala. Oštiepok kotleba fico pyčo
  • Kurnik delejte ty retra v nejakej den kdy lidi nechodi na pivooo. Tohle by sem rad videl live. beholderi jsou klasika a nostalgie jako hrom. Krasna grafika ktera me v detstvi fascinovala. Hratelnost neni uplne top ale i tak se to hralo jednim dechem. Priste Lands of Lore pls
  • Do toho vasho zoznamu Skvelych dungeonov by som doplnil Black Crypt *3*
    • Jo, tu jsem tehdy nehrál (jen Amiga, myslím, nebo i ST?), měl jsem jenom PC a dodnes mě to mrzí a zhruba jednou za týden si vzpomenu, že bych si ji měl zahrát (a to je nějakých týdnů od toho roku 1993).

      Jestli si nějakou hru z herní historie chci doplnit, tak tuhle. Viděl jsem recenzi v Excaliburu a pořád ji mám před očima.
  • EOB1 sem hrál a taky mi nebylo ani deset, mel sem EOB1 a WC1 (Wing commander ehm..) a oboje sem jel moc. WC1 se mi cukal tak na 10-15 FPS, EOB je cukanej celej... takže to dopadlo tak, že mi začalo cukat i v oku. Normání čověk by si dal den dva pauzu ale já nemohl přestat, tak sem si na záchodě vzad toaletni papir, cukající oko přelepil pirátskou páskou a prostě pokračoval. EOBa sem dokázal projít, absolutne sem netusil co delat, ale dal sem to... commmandera sem taky dodrtil. Ted mám 3 dioptrie ale čert to vem :D
  • omg petra vobec nieje pocut oproti honzovy robte si daco s tymi mikrofonmi !
  • jeste dneska si obcas rad zahraju dvojku :) to je nesmrtelna klasika, skoda ze legends of grimrock se ji snazi kopirovat, ma prekrasnou grafiku ale chybi tomu super level design a atmosfera jako ma EOB2 :(
  • Uahhh Beholder, nejvetsi teror meho detstvi, kdyz jsem se v.... kolika... desiti? dvanacti? letech pokousel to hrat, ale byl jsem marnej a levej a nechapal jsem to, ale strasne moc me to bavilo :))
    • měl sis zahrát Lands of Lore, ta hra byla mnohem lepší než EOB
      • To se přece nedá srovnat, jestli lepší nebo horší. Lands bylo úžasně výpravný a rozmanitý, ale zase mělo hodně zjednodušenej "rpg" systém a celý to bylo kapku říznutý adventurou. Jak říká klasik, to není stejný hřiště, to je jinej sport. *1* Doufám, že na Lands taky v Retru dojde. A vůbec víc westwoodovek, takovou Kyrandii je taky třeba ukázat mladším. Všechny tyhle hry, čím víc, tím líp, aby mladý taky konečně pochopili, že to co na ně mnozí dnešní (ne všichni!) indie vývojáři valí, není žádná retro-grafika a odkaz na starý hry, ale opravdu jen zastírání faktu, že neumí kreslit.
        • Jsem rád, že jsem narazil na člověka se stejným názorem, jako mám já... Hurá.
        • Staré klasiky jako lék na indie epidemii? Jsem pro! Co nedokázal Gamergate, může dokázat Kyrandia!
      • ne, že by si tenkrát člověk mohl nějak moc vybírat, pařilo se, co zrovna kolovalo po té které základce na disketách *1*
  • skoda ze beholderov neprerobili do Infinity enginu, predsa ta automapa chyba a hladanie tlacitok je bolest sama o sebe
    • Případně pro Windows existuje prográmek "The All-Seeing Eye", který pomocí komunikace s DOSBoxem (jiný emulátory neumí) funguje jako automapa pro EOB1 a 2.
      • dikes, ihned na to idem :)
    • Eob1 a 2 si muzes zahrat s automapou (ve stylu Lands of Lore), protoze parta nadsencu ji do amiga verze pridalal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit