Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som kokot, všetkým sa ospravedlňujem, že ma tá maďarská opica hned neukamenovala. Oštiepok kotleba fico pyčo
  • EOBy jsem projel všechny s importem party. V třetím díle (rozhodně nejhorším) jsem levelnul snad 1x nebo 2x:)
  • Sr_Lobo
    Dejte jeste na hlavni stranku fotku ty Pavlovy druziny, kde je Bach, Polacek, Dobrovsky a Volejnik *15*
  • nenasiel som tie videa predtym ako som pisal ten koment, ak existuju tak beriem spat ;)
  • A nebudeš mít ty spíš problém se slovem RETRO přejatým z latiny než Tilwaen se slovenštinou? No, jinak obě tebou jmenované hry už hráli. Bylo to v pořadu GamesPlay, který se od pořadu RETRO GamesPlay liší v jedné maličkosti. *5*
  • ty mas asi 13 ked nerozumies po slovensky. Ja navrhujem aby hrali mnou menovene hry ktore aj niekoho zaujimaju a nie retro kraviny ktore boli relevantne 20 rokov dozadu. sam som ich hraval ale dnes uz koho zaujimaju ? mladych nie a stary co to nehrali tiez nie, a ked to hrali tak to nebudu pozerat. neviem ci nemaju hw alebo prachy na nove hry....
  • Jo, tu jsem tehdy nehrál (jen Amiga, myslím, nebo i ST?), měl jsem jenom PC a dodnes mě to mrzí a zhruba jednou za týden si vzpomenu, že bych si ji měl zahrát (a to je nějakých týdnů od toho roku 1993).

    Jestli si nějakou hru z herní historie chci doplnit, tak tuhle. Viděl jsem recenzi v Excaliburu a pořád ji mám před očima.
  • dikes, ihned na to idem :)
  • Mám doma GAME4U speciál z roku 2002, kde byly hry The Devil Inside a Time Machine. Kdo by měl zájem, tak prodám, ale na slovensko bu to bylo asi komplikované a drahé.
  • Tilwaen
    To máš dost krátkou paměť, když Tebou jmenované hry považuješ za retro.
  • zas nejaka stara vtakovina. Vsak hrajte Witcher 3 alebo Dragon age 3.
  • Kurnik delejte ty retra v nejakej den kdy lidi nechodi na pivooo. Tohle by sem rad videl live. beholderi jsou klasika a nostalgie jako hrom. Krasna grafika ktera me v detstvi fascinovala. Hratelnost neni uplne top ale i tak se to hralo jednim dechem. Priste Lands of Lore pls
  • Případně pro Windows existuje prográmek "The All-Seeing Eye", který pomocí komunikace s DOSBoxem (jiný emulátory neumí) funguje jako automapa pro EOB1 a 2.
  • Eob1 a 2 si muzes zahrat s automapou (ve stylu Lands of Lore), protoze parta nadsencu ji do amiga verze pridalal :)
  • Jsem rád, že jsem narazil na člověka se stejným názorem, jako mám já... Hurá.
  • jnsCZ
    Podařil se mi úlovek na aukru, takže to je taková obecná rada - zkoušet to v bazarech apod.
  • Do toho vasho zoznamu Skvelych dungeonov by som doplnil Black Crypt *3*
  • EOB1 sem hrál a taky mi nebylo ani deset, mel sem EOB1 a WC1 (Wing commander ehm..) a oboje sem jel moc. WC1 se mi cukal tak na 10-15 FPS, EOB je cukanej celej... takže to dopadlo tak, že mi začalo cukat i v oku. Normání čověk by si dal den dva pauzu ale já nemohl přestat, tak sem si na záchodě vzad toaletni papir, cukající oko přelepil pirátskou páskou a prostě pokračoval. EOBa sem dokázal projít, absolutne sem netusil co delat, ale dal sem to... commmandera sem taky dodrtil. Ted mám 3 dioptrie ale čert to vem :D
  • Staré klasiky jako lék na indie epidemii? Jsem pro! Co nedokázal Gamergate, může dokázat Kyrandia!
  • A neviete náhodou kde sa dá ešte devil inside zohnať? Je to naozaj super hra, ale CD z časáku už nedokážem nikde nájsť a na Xp my bežala dosť mizerne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit