Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EOB1 sem hrál a taky mi nebylo ani deset, mel sem EOB1 a WC1 (Wing commander ehm..) a oboje sem jel moc. WC1 se mi cukal tak na 10-15 FPS, EOB je cukanej celej... takže to dopadlo tak, že mi začalo cukat i v oku. Normání čověk by si dal den dva pauzu ale já nemohl přestat, tak sem si na záchodě vzad toaletni papir, cukající oko přelepil pirátskou páskou a prostě pokračoval. EOBa sem dokázal projít, absolutne sem netusil co delat, ale dal sem to... commmandera sem taky dodrtil. Ted mám 3 dioptrie ale čert to vem :D
  • Uahhh Beholder, nejvetsi teror meho detstvi, kdyz jsem se v.... kolika... desiti? dvanacti? letech pokousel to hrat, ale byl jsem marnej a levej a nechapal jsem to, ale strasne moc me to bavilo :))
    • měl sis zahrát Lands of Lore, ta hra byla mnohem lepší než EOB
      • To se přece nedá srovnat, jestli lepší nebo horší. Lands bylo úžasně výpravný a rozmanitý, ale zase mělo hodně zjednodušenej "rpg" systém a celý to bylo kapku říznutý adventurou. Jak říká klasik, to není stejný hřiště, to je jinej sport. *1* Doufám, že na Lands taky v Retru dojde. A vůbec víc westwoodovek, takovou Kyrandii je taky třeba ukázat mladším. Všechny tyhle hry, čím víc, tím líp, aby mladý taky konečně pochopili, že to co na ně mnozí dnešní (ne všichni!) indie vývojáři valí, není žádná retro-grafika a odkaz na starý hry, ale opravdu jen zastírání faktu, že neumí kreslit.
        • Jsem rád, že jsem narazil na člověka se stejným názorem, jako mám já... Hurá.
        • Staré klasiky jako lék na indie epidemii? Jsem pro! Co nedokázal Gamergate, může dokázat Kyrandia!
      • ne, že by si tenkrát člověk mohl nějak moc vybírat, pařilo se, co zrovna kolovalo po té které základce na disketách *1*
  • skoda ze beholderov neprerobili do Infinity enginu, predsa ta automapa chyba a hladanie tlacitok je bolest sama o sebe
    • Případně pro Windows existuje prográmek "The All-Seeing Eye", který pomocí komunikace s DOSBoxem (jiný emulátory neumí) funguje jako automapa pro EOB1 a 2.
      • dikes, ihned na to idem :)
    • Eob1 a 2 si muzes zahrat s automapou (ve stylu Lands of Lore), protoze parta nadsencu ji do amiga verze pridalal :)
  • Lukyz
    Tohle byla slušně ujetá hra, dobrej výběr! *1*

    EDIT: Myslel jsem samozřejmě Devil Inside *1*
  • A co je s Devil Inside? *16* Tak moc jsem se na to těšil... *13*
    • jnsCZ
      Fakt mě to mrzí, sám jsem se hodně těšil, že to dneska dáme. Od rána jsem se snažil to zprovoznit a fakt to běhá solidně jen na Win7 a samozřejmě nebyla možnost, jak v redakci ty sedmy nainstalovat. Ale plán je jasnej, i kdybych měl přitáhnout nějakej noťas se sedmičkama, tak Devil Inside prostě poběží!
      • A neviete náhodou kde sa dá ešte devil inside zohnať? Je to naozaj super hra, ale CD z časáku už nedokážem nikde nájsť a na Xp my bežala dosť mizerne.
        • Mám doma GAME4U speciál z roku 2002, kde byly hry The Devil Inside a Time Machine. Kdo by měl zájem, tak prodám, ale na slovensko bu to bylo asi komplikované a drahé.
        • jnsCZ
          Podařil se mi úlovek na aukru, takže to je taková obecná rada - zkoušet to v bazarech apod.
  • Do toho vasho zoznamu Skvelych dungeonov by som doplnil Black Crypt *3*
    • Jo, tu jsem tehdy nehrál (jen Amiga, myslím, nebo i ST?), měl jsem jenom PC a dodnes mě to mrzí a zhruba jednou za týden si vzpomenu, že bych si ji měl zahrát (a to je nějakých týdnů od toho roku 1993).

      Jestli si nějakou hru z herní historie chci doplnit, tak tuhle. Viděl jsem recenzi v Excaliburu a pořád ji mám před očima.
  • jeste dneska si obcas rad zahraju dvojku :) to je nesmrtelna klasika, skoda ze legends of grimrock se ji snazi kopirovat, ma prekrasnou grafiku ale chybi tomu super level design a atmosfera jako ma EOB2 :(
  • no to koukam, todle byla fakt super originalni hra. Tesim se
  • Kurnik delejte ty retra v nejakej den kdy lidi nechodi na pivooo. Tohle by sem rad videl live. beholderi jsou klasika a nostalgie jako hrom. Krasna grafika ktera me v detstvi fascinovala. Hratelnost neni uplne top ale i tak se to hralo jednim dechem. Priste Lands of Lore pls
  • EOBy jsem projel všechny s importem party. V třetím díle (rozhodně nejhorším) jsem levelnul snad 1x nebo 2x:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit