Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Jasna ukazka toho ze grafika se moc nikam neposouva ale naroky sou u dnesich her sileny
    • nekromant33
      Grafika se samozřejmě posunula, to že HW nároky jsou přestřelený, protože se vývojáři neobtěžují s optimalizací a spoléhají, že nejlepší HW jejich hru utáhne, i když ani zdaleka nevyužijí jeho potenciál, je věc druhá
    • Tak to jseš asi dost slepej, vždyť tahle hra vypadá na dnešní dobu hrozně.

      Nejleší, že já jsem se teď díval na nějaký záběry třeba z her kolem 2010a ten rozdíl v grafice oproti dnešku tam je dost znát.
    • Jak sileny??? Mimo novsi grafiky mam 5 let stare PC a hraju prakticky vse na max... Bejvali doby kdy dva roky stare PC bylo beznadejne zastarale, ale tos byl nejspis jeste spermie...

      No a grafika se neposouva, protoze holt multiplatformni doba, obvykle hra musi krome PC vyjit na X dalsich platforem (konzoli), ktere se realne upgraduji snad jednou za dekadu, takze zlepseni jak vykonu tak grafiky minimalni...
      • ...jo, byli doby, kdy novinky nešli na max ani na nejdražšich železech...dneska to musi jit v prvnim rade hezky na konzolach a pak se udela jednoduchej port na PC, aby se vydelalo neco navyše...to dnešni generace nepochopi, marni snaha...ješte CRYTEK to měl snahu nekam posunout, a to jej hejtovali, že dela technologicky dema :-D tak naco, lidem se nezavdečiš...
        ...tak napriklad, když byla tohle novinka, tak mi padla z ty grafiky sanka, tehda...ale to už je let...
        • Crytek dělal hezký hry o tom žádná. Akorát bylo utrpení je hrát...
          • proooč...ja mam zato že tahle serie je vubec, co se strileček tyče, uplne BEST, teda pokud neberu militantni simulatory jako ARMA...volnej pohyb, po celkem velkym koridoru, vice možnosti jak to projit, teda abych nekoho neurazil že se to neda okecat, ja rad zabijim lidi, proto to taky hraju že :D tak sam si vyberu, koho zabiju jako prvni a koho až pak, a co dal... *14*
            Mužu sa k zakladne približit treba pod vodou, a tiže zabijet straže, nebo tam nabiehnout autam a použit kulomet a tak dale, a tak dale...no a grafika..peklo v raji...anebo raj v pekle ?
            • Dle mojí databáze her jsem hrál 69 stříleček. A většinu dohrál. A na hard. :-)

              V žádné nebyla umělá inteligence tak chytrá a zákeřná jako ve Far Cry a Crysis 1 a 2.
              A v žádné člověk neměl takovou možnost seberealizace a množství postupů, jak nepřítele porazit.

              Teda snad kromě Deus Ex, ale to není FPS, že.
              Arma je ještě o něco lepší, ale to také není FPS. :-)
          • První Crysis a první Far Cry jsou super hry.
    • Draken69CZ
      *15* seš dobře mimo nebo hraješ na PC z roku 2006?
  • Pamatuju že ta hra byla naprosto skvělá, ale kur***** dlouhá. SPOILER: Vzpomínám, že tu ženskou kus před koncem změnili na ******* a já si přál ať už to konečně skončí, ale konec ještě hodiny nepřišel. každopádně stojí to za to. Jeden z nejlepších následovníků doomu 3 co si můžete zahrát...

    Quake 4 je stejnej, Takže pokud vás baví tohle a doom 3 tak je quake 4 jasná volba, přišel mi lepší...
    • Quake 4 je boží! Ještě k tomu s tím českým dabingem! *1* Pravidelně se k tomu vracím a vždycky si ho moc užívám.
      • ringmancz
        Prey nadabovali nějací 2 bráchové a je to hrůza :D

        http://cestiny.idnes.cz/prey-cm6-/Hry.aspx?c=A061226_26656_bw-cestiny-hry_bw
      • michaliuz18
        jj fenix pro dabing maju toho dost :D unreal 2 napr skus s dabingom:)
        • Pan_Klobouk
          Quake IV mel ofiko dabing, tusim Cenega? Nebo to uz tenkrat byl CD Projekt? Tohle v hlave fakt nenosim. ;)
    • michaliuz18
      dlouha? spadol si snad z jahody? dlzka je medzi 8-9 hodín maximalne. Buhvi co si ty pamatas ako decko , zahraj si to teraz a uvidis ze dlha urcite nie je.
      • Tak můj problém byl to, že jsem v té době tyhle hry hrál tak že jsem prošel každej mizernej roh, doufaje že najdu třeba easter egg. Takže co u tebe bylo 9 hodin jsem měl já za 15.
        • michaliuz18
          chapem aj tak je to ale az moc, tam sa nemas kde zdrziavat, neni to ani otvorena hra ani sa tam nezbieraju colectibles, priamociara linearna fpska kde nemas ako natahovat hratelnost pokial sa nemotáš v kruhu jak cicvor:D 15 hodin v prey je pekne smiesne ale budiš:D
    • ...dlouha *1* no to se dneska jevi jako nedostatek... protože dneska ma hra trvat max 10hodin a maš za ni vyplaznout 50€ to sem se dožil...
    • Sr_Lobo
      Covece neprislo mi, ze by to bylo tak moc dlouhy, ale vcelku sem to prozival,kort kdyz sem se dostal do chvile kdyz sem myslel, ze ji zachranim... Tak co pak nasledovalo me vcelku vzalo... *8* Kazdopadne super hra, ktera ma doted co nabidnout. Tohle a Q4 sem hral jednu chvili nekolikat po sobe *4*
      • Narayann
        Tak tak.Vzpomínám že sem jí tenkrát dohrál za necelých devět hodin a to sem i párkrát někde zakysl.Rozhodně mě bavila víc než třeba zminovanej Quake IV. *3*
      • Vzpomněl jsem si ještě na Starship Troopers https://www.youtube.com/watch?v=uCE66sBgwv8 což byla taky moc dobrá fps.
        • Jo ta hra byla pecka, ale kolikrát hardcore být obklopenej broukama a čekat na konec mise :D
          Navíc tam byli totálně OP ti malí broučci co chrlili plasmu xD
          • Jo ta hra je těžce nedoceněná. Dneska už si na ní nikdo nevzpomene a přitom byla skvělá. Spousta zbraní, druhů nepřátel, zajímavé mise. Člověk se celou hru nenudil.
  • Krasna hra, jedna z tych, ktore si budem pametať - v dobrom, začiatok dychberuci, svižne tempo, človek proste musel isť ďalej, kym to nedorazil... *14*
    ooo spominate QUAKE 4...hej volakedy sa robili fakt dobre hry... *3*
  • Draken69CZ
    Začátek zase bez zvuku *15* 4 min němé komedie *15*
  • dá se to ještě někde koupit? koukal jsem na steam a tam je jen ten novej... myslím digitálně (krabicu nechcu)
    • Ja to koupil na Aukru, pozadal prodejce at mi jenom posle klic a pak to aktivoval na Steamu.
      • jako že to jde aktivovat na steamu, i když to na steamu neprodávaj už? tak to je fajn :)
  • Ja si pamatuju, že tam bylo hooodne vic strileni, a že me to dost bavilo, když sem všechny zabil, tak sem uvažoval jak projdu dal...tady to Olejnik prochazi malem bez konfliktu, když nabiehnou dvojčata vytahne čity, a pak rika jak ho to nebavi...tak takle se to nehraje...jesli ja to nehral na HARDU... *1*
    Jinak diki kluci byli ste fajn... *3*
  • Nějak nechápu, kde přišli na to, že portály tam byly první?!? Už v 1999 (teda 2. 12. to je skoro 2000) byly v Quake 3 Areně... Sklerotici ;-)

    http://www.battleteam.net/tech/fis/docs/images/quake3dm7_portal1.png
    • Co si vzpomínám, byly už v prvnim Quakovi ne?
      • A viděl jsi co je na druhé straně?!? ;-)
        • to ne no, i v Quake 2 byly myslim ještě neprůhledný
          • Heh, tak v Quake II si zas portály nevybavuju já :-)
      • to kazdopadne
  • flash789
    ve sve dobe takova normalni strilecka s par napady, zadnou diru do sveta neudelala. A hle v sedi dnesnich kravin se zacne jevit jako legendarni..ale tak to chodi.
    • ...jasne vždy musiš porovnavat, jesli maš s čim...
      hele diky tady klukum, sem natah Vampire The Masquerade Bloodlines, za co jim timto hezky Ďekuji,
      verze s GoGu + naky mody na textury a nasvětlovani, a bavim se kralovsky, protože je to hodne dobra hra, a je to hra pro dospěle...na ňaky novinky se mužu višco...ja nevim jesli se dneska delaj hry už jenom pro maly, americky, konzolovy blbečky, protože to sou ti nejlepši zakaznici...neboco...ale je to bida...mame technologii jakou sme neměli, a hry stojej za pendrek...ale jesli tebe bavi, jako holka strilet lukem obrovsky, roboticky, dinosaury...tvoje volba *1*
      • Ono je strašně dospělé střílet jako Indián mimozemšťany na vesmírné lodi...
        • xxx
        • ...jako vtipny, a proč by nemjelo *1* když se to udela pro decka, bude to pro decka a tohle rozhodne pro decka NENI...pruser je to že dneska se ty hry delaj HLAVNE pro decka...
          ...vono zaleži malinko na spracovani že, zahraj si to na Hardu a posuď sam, ja bych to detem NEDOVOLIL...
          co tady provadi Olejnik je krasna ukazka toho, jak se tady recenzujou hry - nastaveni easy, normal, aby strileni nezdržovalo od strileni, pak se za hodinu projde pulka hry, a za dalši se sesmoli recenze, dame tomu 7, ať se nerekne a mužem se zbytek miesice flakat *1* nebo vydelavat penizky jinde...
          ...jediny co tady ukazal, je jako ta hra vypada, jak se hraje už NE !!
          • Kozy
            A já myslel že největší skupina hráčů jsou muži okolo třiceti. Tak proč by se dělali hry pro děcka.

            Ale doopravdy po tomhle videu nerozumím proč se někomu nelíbí ten nový Prey. Vždyť je to úplně nikde jinde. Tohle bych nehrál ani kdyby mi za to platili.
      • flash789
        Asi jsi me nepochopil...ale to se tady stava furt..vzsade jsem myslel to same co ty..
        • +
  • 2006 a retro? .... sorry jako... *8*
    • nekromant33
      já jen doufám, že "sorry jako" bude retro mnohem dřív a nikdo se k němu už vracet nebude, český memes jsou hroznej odpad
    • 2017 kamo... pres 10 let. To je dobra tretina doby, co herni prumysl (komercni) vubec existuje. Proste starneme *13*
    • oVer9000
      V roce 2004 (Half-Life 2) byl první Doom (1993) už retro. Tady je časovej rozestup stejnej a je to najednou divný? Čim to je? Že to vypadá k světu?
  • Jack1947
    Na to si moc dobře pamatuji 2006 jsem hrál ještě betaverzi, tehdy ten začátek a vůbec celá hra vypadala pro mě neskutečně... sice jsem to nedohrál ale zážitek to byl velký. ( O rok později vyšel Crysis který mi běžel 15fps :D a byl jsem rád že aspon trochu hýbal ) jo to byli časy a t se už asi nikdy nevrátí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit